da li smatrate da ste debeli

okej je to, ali da li si/ste sklon/i ka tome da pljujete po debelima? ili ste od onih pazljivijih ili od onih koje boli ****** za sve.

da li bi voleli da uvedu onu javnu zabranu za debele persone?

kad napusavam nekoga,nikada ne koristim fizicki izgled,niti clanove porodice.
jedino ako suprotna strana potegne
to je sranje,svako treba da nauci da se bori za sebe-bio on klempav,strokljav itd
nzm sto bi se gojazni razlikovali
 
okej je to, ali da li si/ste sklon/i ka tome da pljujete po debelima? ili ste od onih pazljivijih ili od onih koje boli ****** za sve.

da li bi voleli da uvedu onu javnu zabranu za debele persone?

Nikad se nikome ne rugam i to je nesto sto je ozbiljniji problem od estetike na prvi pogled..upsteno ljudima treba prilaziti s rezervom jer oni po difoltu imaju pristup koji bi skrenuo s njihovih mana ili nedostataka..kao recimo dragica iz vba..toliko preterivanje je providno i degutantno
 
E da, meni je bas kul jedan moj drug koji je onako....punacak. Mislim, izgleda bas "veliko", a ustvari je mnogo dobar covek...stalno ga zezam(nikad zbog mase) i nikad se ne naljuti.:mrgreen:

I procitao sam nege da bucmastije osobe bolje trpe uvrede... ;)
 
jer to normarno?

Veći višak kilograma nije normalan. To je fizički problem koji narušava zdravlje i predispozicija je za dobijanje mnogih bolesti, posebno srčanih :( Da ne pominjem koliko narušava samopouzdanje osobe i samim tim i njen socijalni život jer zbog težine ne može da se bavi stvarima koji drugi mogu.. Ukratko: Diskriminacija. Ma šta vi pričali i da zaista to mislite, oni će uvek misliti da lažete i bedačiti se još više....
 
Prvo, ljudi se dele na lepe i mrsave...

A drugo, nisam ja debeo, to su misici...

crazy.gif
 
Ne smatram sebe debelom osobom. Jer nisam.

Ne mislim ništa posebno, ako osoba ima mozga, malo normalnosti i prirodni instinkt za druženje, kako izgleda je najmanji problem. Tako da, whatever.

Pita se sa " je li " skraćeno " jel' " ili " je l' " a ne " jer " je*em mu sve!

I da, normalno je.
 
Ne! Imam taman koliko mi treba za ovu visinu!:ok: Mada voleo bih da imam kraća ramena, tanji vrat i za nijansu manji grudni koš, jer bih tada mogao da omršam lagano još 5kg, što bi mi u svetu fudbala mnogo više dobra donelo, barem što se tiče ubrzanja i brzine! Ali dobro, i ovako imam taman koliko mi treba da budem STENA! :hahaha:
 

Back
Top