Knežević u SNS?

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Bivši gradonačelnik Zrenjanina ne želi povratak u DS, razmišlja o priključenju naprednjacima Tomislava Nikolića
Thumb_goranknezevic1.jpg

BEOGRAD - Goran Knežević nedavno je napustio DS, a već razmišlja da pojača redove naprednjaka, saznaje Kurir! Bivši gradonačelnik Zrenjanina najavljuje nastavak političkog angažmana, ali ne u dojučerašnjoj stranci, jer bi, kako kaže, to bio vrhunski mazohizam. S druge strane, svaki njegov politički potez pažljivo prate u SNS Tomislava Nikolića i kažu da ne bi imali ništa protiv da im se Knežević pridruži.
- Po Zrenjaninu se priča da je Goran zainteresovan za priključenje naprednjacima. Ništa nije nemoguće, pa ni to da do juče visoki funkcioner DS završi u političkom jatu Tome Nikolića - kaže izvor Kurira blizak Kneževiću.
Sam Goran Knežević u izjavi za naš list kaže da još nije počeo ozbiljnije da razmišlja gde će nastaviti političku karijeru ili da možda osnuje stranku.
- Moje angažovanje u DS nakon onoga što sam doživeo bio bi vrhunski mazohizam. Ipak, ne želim brzopleto da odlučim o daljem angažovanju - neodlučan je Knežević. On dodaje da mu je po programu i dalje najbliži DS.
- Nažalost, između programa DS i realnog, svakodnevnog ponašanja veliki je jaz i to primećujem kod mnogih na političkoj sceni. Trenutno nema stranke koja bi bila moj favorit - ističe Knežević.

Ivan Živkov, član tima odbrane Gorana Kneževića, tvrdi da po Zrenjaninu već kolaju priče o tome gde bi nekada prvi čovek Zrenjanina trebalo da pređe.
- Bilo je govorkanja da će se učlaniti u LSV, jer je Nenad Čanak potpisao peticiju za njegovo puštanje na slobodu. To je jedina stranka koja se suprotstavila procesu protiv njega. Međutim, kad imate u vidu da su Kneževićevi politički stavovi potpuno suprotni od stavova LSV, jasno je da je to nema smisla. Priča se i o bliskoj saradnji s naprednjacima, jer je Vučić citirao na televiziji delove njegovog intervjua. Međutim, istina je da Knežević još nije ozbiljnije razmišljao gde će i kako nastaviti političko angažovanje - navodi Živkov.

Aleksandar Vučić, zamenik predsednika SNS, priznaje da se u toj stranci nije razmišljalo o Goranu Kneževiću, ali da su svi dobrodošli, pa i bivši gradonačelnik Zrenjanina.
- To je pitanje njegovih uverenja. Naravno, ne bismo imali ništa protiv da se učlani u SNS. Svi koji žele da nam se pridruže, dobrodošli su. Iskren da budem, ne znam kakvi su ostali stavovi Kneževića, ali način na koji je kritikovao Statut Vojvodine blizak je našem programu - poručuje Vučić.

Statut je propast

Goran Knežević smatra da predloženi Statut Vojvodine nije dobar za gradove u severnoj pokrajini.
- Statut ih „zakucava“ u provinciji, u najgorem smislu te reči. Ostavlja ih na milost i nemilost pokrajinskoj vrhuški čiji su prioriteti, afiniteti i kriterijumi u radu poznati po lošem. Statut će upropastiti priliku da se izvrši funkcionalna i plodonosna decentralizacija, koja bi omogućila brži ekonomski razvoj - ističe Knežević.
 
Da li se to DS polako kruni i raspada?

И прелази у СНС ????

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Значи да је основ Томине политике прикупљање компромитованог отпада
из свих странака ....

Ништа чудно,

Према Светцу и тропар ....

Сале, ја бих се,
да сам,
не дај Боже,
на твом месту,
покрио ушима и побегао у дубоку илегалу бар 5-6 месеци ...

А ти се овим поносиш ...

Знаш ли ти ону изреку :
Чег се .... Итд. итд ....


.

:roll::roll::roll:
 
Rekoh ja juče - skupljaju se kao muve na g ...
Nego, gde piše da Goran Knežević mora da se bavi politikom? Ako mu se ne sviđa u DS, što odmah preleće u drugu stranku? Ne ume da živi od svog rada ili mu se osladilo da kraducka?
 
И прелази у СНС ????

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Значи да је основ Томине политике прикупљање компромитованог отпада
из свих странака ....

Ништа чудно,

Према Светцу и тропар ....

Сале, ја бих се,
да сам,
не дај Боже,
на твом месту,
покрио ушима и побегао у дубоку илегалу бар 5-6 месеци ...

А ти се овим поносиш ...

Знаш ли ти ону изреку :
Чег се .... Итд. итд ....


.

:roll::roll::roll:

Prešao bi čovek u SRS, ali... šalim se- normalno da ne bi:mrgreen:
Kod vas može samo kamion da predje u vašu traku
 
А види га мали,
:eek::eek::eek:
још брани нове кадрове
своје нове странке ...
А до јуче га је пљувао само тако ...

Него обзиром да је Динкићу пукла она иницијатива око оснивања Странке Региона (где би он био на челу, наравно),
хоће ли и он прелетети под окриље Томе препоштеног
па да заједно са Вељом,
плачљивим генералом у пеМзији,
и Аркановим наследником на политичком плану
направе убиствену комби-нацију ???

Пробао то Бане Ивковић,
и не бива ...
Потрошиле га демократе ко папирну марамицу,
а нешто ми се чини и да је добро прошао
спрам онога како ће Тома да прође [SUB](к'о гуз-папир)[/SUB] ...

Него како ће ЈоргоБанка да поднесе атак [SUP](не на батак, то јој не смета, већ)[/SUP] на неприкосновену јој позицију ????
 
Bivši gradonačelnik Zrenjanina ne želi povratak u DS, razmišlja o priključenju naprednjacima Tomislava Nikolića
Thumb_goranknezevic1.jpg

BEOGRAD - Goran Knežević nedavno je napustio DS, a već razmišlja da pojača redove naprednjaka, saznaje Kurir! Bivši gradonačelnik Zrenjanina najavljuje nastavak političkog angažmana, ali ne u dojučerašnjoj stranci, jer bi, kako kaže, to bio vrhunski mazohizam. S druge strane, svaki njegov politički potez pažljivo prate u SNS Tomislava Nikolića i kažu da ne bi imali ništa protiv da im se Knežević pridruži.
- Po Zrenjaninu se priča da je Goran zainteresovan za priključenje naprednjacima. Ništa nije nemoguće, pa ni to da do juče visoki funkcioner DS završi u političkom jatu Tome Nikolića - kaže izvor Kurira blizak Kneževiću.
Sam Goran Knežević u izjavi za naš list kaže da još nije počeo ozbiljnije da razmišlja gde će nastaviti političku karijeru ili da možda osnuje stranku.
- Moje angažovanje u DS nakon onoga što sam doživeo bio bi vrhunski mazohizam. Ipak, ne želim brzopleto da odlučim o daljem angažovanju - neodlučan je Knežević. On dodaje da mu je po programu i dalje najbliži DS.
- Nažalost, između programa DS i realnog, svakodnevnog ponašanja veliki je jaz i to primećujem kod mnogih na političkoj sceni. Trenutno nema stranke koja bi bila moj favorit - ističe Knežević.

Ivan Živkov, član tima odbrane Gorana Kneževića, tvrdi da po Zrenjaninu već kolaju priče o tome gde bi nekada prvi čovek Zrenjanina trebalo da pređe.
- Bilo je govorkanja da će se učlaniti u LSV, jer je Nenad Čanak potpisao peticiju za njegovo puštanje na slobodu. To je jedina stranka koja se suprotstavila procesu protiv njega. Međutim, kad imate u vidu da su Kneževićevi politički stavovi potpuno suprotni od stavova LSV, jasno je da je to nema smisla. Priča se i o bliskoj saradnji s naprednjacima, jer je Vučić citirao na televiziji delove njegovog intervjua. Međutim, istina je da Knežević još nije ozbiljnije razmišljao gde će i kako nastaviti političko angažovanje - navodi Živkov.

Aleksandar Vučić, zamenik predsednika SNS, priznaje da se u toj stranci nije razmišljalo o Goranu Kneževiću, ali da su svi dobrodošli, pa i bivši gradonačelnik Zrenjanina.
- To je pitanje njegovih uverenja. Naravno, ne bismo imali ništa protiv da se učlani u SNS. Svi koji žele da nam se pridruže, dobrodošli su. Iskren da budem, ne znam kakvi su ostali stavovi Kneževića, ali način na koji je kritikovao Statut Vojvodine blizak je našem programu - poručuje Vučić.

Statut je propast

Goran Knežević smatra da predloženi Statut Vojvodine nije dobar za gradove u severnoj pokrajini.
- Statut ih „zakucava“ u provinciji, u najgorem smislu te reči. Ostavlja ih na milost i nemilost pokrajinskoj vrhuški čiji su prioriteti, afiniteti i kriterijumi u radu poznati po lošem. Statut će upropastiti priliku da se izvrši funkcionalna i plodonosna decentralizacija, koja bi omogućila brži ekonomski razvoj - ističe Knežević.

Boze budale............pa isto mu dodje :roll:
 
Видели да се наш уважени и мЛогопоштовани колега,
ПРАВНИК И ПОСЛЕДИПЛОМАЦ,
богато удао и постао члан РИК-а ...

Вид'ла жаба да се коњи кују, па и она дигла крак ...

Па се понадали да ће и они да се чешну за неко добро место типа "лези 'лебу да те једем" ....

Понадали се к'о лисица на овнова м00да ...

Ал' не бива,
навукло се ту много "ВИП" чланова које треба подмирити
далеко пре ових наших колега и колегиница ...

Џаба крече стране ...

И нека их, не би било интересантно да их нема ...
Ко би нас засмејавао ????
 
Poslednja izmena:
:hahaha::hahaha::hahaha:
Види Ацо......ово су ти добри кораци у правцу прављења коалиције
са СРСом, о којој причаш, и због које плачеш месецима....
:hahaha::hahaha::hahaha:

I ja lepo reko: traze koaliciju a nisu vratili ono sto su maznuli.

I lepo sam naveo primer: Ukrade ti prijatelj auto.Ti nemas pojma ko je to uradio.On dodje i prizna ti da je on,i trazi da se pomirite.A da'l cete se pomiriti ako on zadrzi auto?
 
Kako god, barem ne privlačimo sav šljam koji drugi izjure :zper:
Predlažem da odmah povedete i Dinkića i G17+ a možete i Cvetkovića i Đelića, imaju odgovarajući profil ličnosti :mrgreen: :lol:
Цветка - зумбула неће дс да се одрекне ни по коју цену.
Такав 'извођач радова - послушник' се ретко налази !
 

Back
Top