Otvoreno pismo profesora Kovjenića Vladimiru Putinu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarisavM

Obećava
Poruka
53
Poštovani,kucnuo je čas kada od naše bratske Rusije moramo tražiti pomoć u rušenju ovog izdajničkog režima.Profesor Kovjenić je spreman da u tome pomogne koliko god može,pa je s tim u vezi stupio u kontakt sa predsednikom Putinom kako bi mu detaljno saopštio svoje planove.

Писмо брату Владимиру Владимировичу
Путину, председнику Владе Србима братске Русије !

(пренето са: https://www.facebook.com/profile.php?v=wall&id=1683499083

Поштовани господине Председниче,

Српски народ, Света Христова Црква у Србији и моја Отаџбина Србија су окупирани од стране амеро-шпијуна, ватиканских педера и најкрволочнијих антисрпски издресираних криминалаца. У светој земљи Србији сада је сваколики мрак, беда и најгора тиранија. Најокорелији мафијаши владају сваком пором власти у Србији. Све странке у Србији су корумпиране и њиховим челницима једино је важно - њихов статус, богаство и бољитак само за њих и њихове најближе сараднике и сроднике. У Србији не постоји нико на кога бисте се могли ослонити и помоћи му да се Народ, Вера и Отаџбина одбране, честити Срби су у Хагу или расути диљем света, те из тог разлога Вас молим:

Да мојој маленкости помогнете и дозволите да формирам Српску Владу у егзилу !...

Жеља ми је да око себе, наравно искључиво уз Ваше лично одобравање и братску помоћ, окупим оне које знају, хоће, смеју и умеју да се боре и изборе за ослобођење свог Народа, Христове Вере и Мајке Србије. После сваколиког ослобођења мог Народа, Свете Христове Вере и Мајке Србије, животна жеља ми је да сачиним програм за братско удруживање у јединствену државу ваистину братских народа Раса и Руса.

Хвала Вам од срца на братској помоћи ! Свако добро од Господа Вама лично, Вашем братском народу и Вашој и нашој Мајки Русији !

Крстан Ђ. Ковјенић


Očekuju se reakcije zvanične Moskve.Nadam se da će nam bratska Rusija na čelu sa uvaženim gospodinom Putinom izaći u susret.
 
Е мој Крстане и Руси су окупирани истим банкарским картелом ко и Срби. Џаба очекујеш помоћ и избављење од човека и владара(марионета) овога света, Србима може САМО БОГ ДА ПОМОГНЕ. Кад би се обратили Њему, спасли би се.

Да је народ мој послушао Мене, да је Израиљ(изабрани народ) ходио путевима Мојим, до ништавила бих непријатеље њихове понизио, и на тлачитеље њихове ставио бих руку Моју. Пс.80,14-15
 
Svaka cast Krstane brate Srbine , ti si prava slika ,prilika i uzor svim postenim i iskrenim rusofilima u Srbiji !!

Zasto misli da je on uzor nama postenim i iskrenim rusofilima ???
To sto smo rusofili ne znaci da zelimo da Srbije postane deo Rusije, da ne zelimo u EU i slicno. To sto smo rusofili znaci da volimo Rusiju.
I za razliku od EUroljubaca ne onanisemo na zastavu EU.
Nismo mi fanatici kao EUslinavci.
 
Е мој Крстане и Руси су окупирани истим банкарским картелом ко и Срби. Џаба очекујеш помоћ и избављење од човека и владара(марионета) овога света, Србима може САМО БОГ ДА ПОМОГНЕ. Кад би се обратили Њему, спасли би се.

Да је народ мој послушао Мене, да је Израиљ(изабрани народ) ходио путевима Мојим, до ништавила бих непријатеље њихове понизио, и на тлачитеље њихове ставио бих руку Моју. Пс.80,14-15

Vladane, pobratime, pomagaj.

Kazuj, pobro, kako da se obratimo Njemu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top