Slovenački vojnik IZVRŠILA samoutepuvanje na Kosmetu

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Pripadnica slovenačke vojske izvršila samoubistvo na Kosovu
Блиц - Пре 46 минута

Pripadnica slovenačke vojske u sastavu Kfora počinila je samoubistvo automatskom puškom u vojnoj bazi na Kosovu, potvrdili su danas predstavnici Vojske Slovenije u Ljubljani.


Portparol slovenačke vojske Simon Korez izjavio je za medije da je devojka bila mlađa od 30 godina da je u vojsci bila od prošlog proleća i "sve svoje zadatke uspešno je obavljala u misiji, u kojoj je bila prvi put".

Uzrok nesreće istražuje obavještajna služba ministarstva za odbranu i komisija slovenačke vojske.

"U poslednjih pet godina u slovenačkoj vojsci nije bilo nijednog samoubistva", rekao je Korez.

Zadaci slovenačke vojske na Kosovu su obezbeđivanje sigurnosti, kontrola na komunikacijskim i kontrolnim punktovima, obezbeđivanje objekata posebne namene, prenosi Radio Televizija Slovenije.

Predsednik Slovenije Danilo Turk izrazio je saučešće zbog smrti pripadnice slovenačke vojske i naglasio da "očekuje da se što pre otkrije uzrok ovog strašnog čina".

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...9b261c41011d093e3&dan=24&mesec=11&godina=2009

Možda čula za izjavu ove dijabole Kacina pa u znak protesta.
 
Za one koji ne razumeju samoutepuvanje na leskovačkom znači samoubistvo. :mrgreen:

Možda joj neki Arnautin obećao da će da je ženi a Slovenkinja na kraju umesto Arnautina dobila magarca i to rvackog.
picture.php

Pa se razočarala u život, ljude i magarce. :mrgreen:
 
klasic iz slovenije me kontaktirao pre oko mesec dana da se raspita za stanje na kosovu---naredjeno mu da se spremi za kosovo---rece da ce da napusti slovenacku vojsku---iako je pred penzijom....ne znam dal je i on otisao dole ili je napustio...znam samo da je vrlo,vrlo ljut na svoju vladu--zasto salje svoje vojnike u mirovne misije...
 
oladi bre. devojka se ubila a ti se segacis.

ONa nije devojka . Da je ona devojka, to bi bila zbilja strasna tragedija . Ovako , obzirom da je ona slovenacki vojnik u okupacionoj misiji u mojoj drzavi .... hebi ga ... niko nije bez problema .

Bas kazem , eto komsiji se ukvarila zimnica ... muka ziva .... bas svako ima svoje probleme .
 
ONa nije devojka . Da je ona devojka, to bi bila zbilja strasna tragedija . Ovako , obzirom da je ona slovenacki vojnik u okupacionoj misiji u mojoj drzavi .... hebi ga ... niko nije bez problema .

Bas kazem , eto komsiji se ukvarila zimnica ... muka ziva .... bas svako ima svoje probleme .

Sad bi ti braća rvati rekli da si licimuran al' imaš sreću što ni oni ne mirišu Slovence i Slovenkinje. :mrgreen:
 
ONa nije devojka . Da je ona devojka, to bi bila zbilja strasna tragedija . Ovako , obzirom da je ona slovenacki vojnik u okupacionoj misiji u mojoj drzavi .... hebi ga ... niko nije bez problema .

Bas kazem , eto komsiji se ukvarila zimnica ... muka ziva .... bas svako ima svoje probleme .

Ма ко јој је крив кад је хтела да иде у МИСИЈУ....
А да је дошла код нас......:per:
 
Sad više niko.

И то што кажеш... :lol:


Да, тужан је живот често. :(

Mslis cuva red, mir i zakon od njih, da ne dodje do njih?

Наравно, замисли какав би хаос настао да се ред, мир и закон помешају са... њима. :lol:

Bas kazem , eto komsiji se ukvarila zimnica ... muka ziva .... bas svako ima svoje probleme .

Страшно. :( Еееееееееј животе, луталицо, како ли ће комша ове зиме јести салате фине зимске? :(
 

Back
Top