Zena koja je dosla iz svabije

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sretnem sad jednu polupoznanicu dok sam setao jaja okolo. I ona me zaustavi da mi prica kako je bila u Svabiji i kaze kako svabe nemaju kukusa za oblacenje. E sad nasla je ona mene kome ce pricati o tome, a ja o tome znam jako puno i znam da smo mi za njih seljacine i to yebene, ali smo umislili da smo neko i nesto.

I tako brzo prekidam razgovor, a usput je pregledam onako da me ne primeti (kao pravi macak). Zenska ima blago taman ten a ofarbana je u plavo - mislim di ti je tu ukus kozo jedna???:roll: (blue gipsy)

I ima ljubicaste nokte, izgleda ko one koze sa Pinka.

Da li vi imate osecaj sta je stvarno dobar ukus za oblacenje ili isto tako furate neku promasenu pricu sa uverenjem da izgledate dobro?
 
Poslednja izmena:
Nosim u cemu se osjecam dobro . Nije fraza : ozb ti kažem :mrgreen:
A sad : taj moj stil se nekome može il ne mora svidit , zaboli me č.una. I to ti kažem ozb :mrgreen:

A dobro , što je imala na sebi obuceno ?
BTW : meni se dojč stil u vecine također ne sviđa. Ono što sam ja imala prilike vidit , al mi uvik miriše :mrgreen:
 
Najbolje je podrzavati prirodu..nositi sportsku odjecu, baviti se sportom i dobro jesti eto..i onda niko srecniji od tebe a te tamo izgladnjele koze, sa noktima kao da su je svaki pojedinacno cekicem tucen,tenom koji aludira na kancer, kosom koja podsjeca na metlu i vjecno smrdi na dim i slatke prafeme i stiklama koje im ubijaju kicmu i pantolicama sa niskim strukom da im otpadnu i jajnici i bubrezi:D...e to vec nije moj stil..
 

Back
Top