Маникир и педикир

Да ли редовно радите маникир и педикир?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
На овој теми ћемо да дискутујемо о томе шта све радимо у циљу уљепшавања прстића на рукама и ногама.

Које боје лака преферирате?
Да ли маникир и педикир радите саме или искључиво идете у салоне?

Наравно, да ова тема не би била сувише монотона, било би лијепо када бисте ставиле слике ваших умјетничких дјела. Могу се стављати и слике са интернета, чисто да нам дају идеју шта све може да се уради... :manikir:
 
nailartgreennailpolish3.jpg


Ови су јако интересантни, али мислим да не бих на себи пробала...
 
Na pedikir idem redovno, volim da mi nokte na nogama onako lepo sređene namažu nekim crvenim lakom posle pedikira. Manikir jako retko, to mi dođe bacanje para, umem sama lepo da sredim noktiće na rukama. Nedavno sam počela da koristim OPI lakove za nokte, sjajni su. Imam The Thrill of Brazil, jarko crveni, Not So Bora Bora-ing Pink, lepa krem roze nijansa i Kinky in Helsinki, ružičasti sa dosta sjaja. Sad neko vreme ne smem da kupujem lakove:manikir:
 
Manikir radim sama tako da idem jedino na pedikir, posebno tokom leta zbog golisavih stopala koja su presrecna sto mogu da budu prosetana konacno i da ih svi vide:heart:...Nokte na gornjim sapicama seckam (znam da bi trebalo da ih turpijam ali ja to ne umem) tako da ne budu ni kockasti ni zasiljeni vec, onako, da imaju blagi luk. Negujem ih tako da budu relativno kratki, gledano od pozadi da idu iznad jagodice prstiju jedva pola cm. Ne volim predugacke nokte jer imam malu i uzanu saku sa duzim i mrsavijim prstima pa sticem utisak da sam kao vestica kada pustim da mi nokti dosta porastu. Ne volim ni francuski manikir...cesto ih premazem u neku bordo nijansu, leti najcesce u crvenu (ali tada ih skratim sasvim), ponekad u crnu i ljubicastu. Kada imam neki tezak ispit onda umem po mesec dana da ih mazem samo prozirnim lakom, lakse ih odrzavam. Vise volim da vidim lepu, negovanu zensku ruku sa kracim noktima, ne dopadaju mi se nadogradnje jer mi onda nokti deluju zadebljano i kandzasto...ili ja nisam videla lepo i kvalitetno uradjene nadogradnje, ja licno nisam nikada isprobala ni izlivanje ni lepljenje tako da mozda pricam napamet:think:
 
Na pedikir idem redovno, volim da mi nokte na nogama onako lepo sređene namažu nekim crvenim lakom posle pedikira. Manikir jako retko, to mi dođe bacanje para, umem sama lepo da sredim noktiće na rukama. Nedavno sam počela da koristim OPI lakove za nokte, sjajni su. Imam The Thrill of Brazil, jarko crveni, Not So Bora Bora-ing Pink, lepa krem roze nijansa i Kinky in Helsinki, ružičasti sa dosta sjaja. Sad neko vreme ne smem da kupujem lakove:manikir:

Čula sam za te Opi lakove. Da li vrede toliko koliko koštaju? :manikir:
 
На овој теми ћемо да дискутујемо о томе шта све радимо у циљу уљепшавања прстића на рукама и ногама.

Које боје лака преферирате?
Да ли маникир и педикир радите саме или искључиво идете у салоне?

Наравно, да ова тема не би била сувише монотона, било би лијепо када бисте ставиле слике ваших умјетничких дјела. Могу се стављати и слике са интернета, чисто да нам дају идеју шта све може да се уради... :manikir:

JA redovno idem na pedikir i manikir i imama french manicure na rukama i nogama... :mrgreen:

Mislim da to provlaci zene! :manikir:
 
ovo su moje mutne slicice, lose svetlo + los mobilni :think:

ali ugl... ovo pink-crno-belo sam furala celo leto u raznim kombinacijama odusevljena sam time :klap:
a ovaj french sa strasom... glupost ali ajde da stavim... :D pozz :manikir:
 

Prilozi

  • Foto019.jpg
    Foto019.jpg
    17,9 KB · Pregleda: 55
  • nail.JPG
    nail.JPG
    9,9 KB · Pregleda: 42
  • Fotografija0211.jpg
    Fotografija0211.jpg
    68,9 KB · Pregleda: 58
nemam pojma, nesto sam u bedaku... prodje zezanje, sad posao, fax, porodica, deca. bjak. ja treba jos 40 godina da radim (to sam nesto razmisljala) 40! godina da ustajem i idem na posao....... frustrira me pomisao...

nego, jel su mi malo lepsi nokti od onih ogavnih nogu? :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top