Malo realnosti i za dame

littlefoot:
Drage moje dame,
dali biste ušli u vezu sa čovekom koji ima dete?Ostavila ga zena, tačnije izbacila ga iz kuće sa sve prnjama. Dete, naravno, ostalo kod nje.

Zapapri hipotezu: dete, ma deca ostala kod njega, jer je on ozbiljan i predan covek i NE ZELI vezu... a vama stalo do veze! Ma pustite masti na voju - odredite svoje limite naglas, da i mi cujemo...
 
littlefoot:
Drage moje dame,
dali biste ušli u vezu sa čovekom koji ima dete?Ostavila ga zena, tačnije izbacila ga iz kuće sa sve prnjama. Dete, naravno, ostalo kod nje.


To što je radio pre nego što smo se hipotetički upoznali je njegova stvar.
Ono što radi dok ja razmišljam da li da uđem u vezu sa njim tiče se oboje.
Šta mislim o tome i koliko mi se to sve sviđa tiče se samo mene. :wink:
 
ima super reklama za anti-virus...
kao tip sedi u avionu kad odjednom neki putnik kine po sred njegove face...i okupa ga....on se samo nasmeje u fazonu "ma...ok...it's cool..."....
i inda ide pitanje "da li bi ovo tolerisali u R-L-u"

don't think so :roll:
 
HA!!....nisam rekao da je to strip...
..reche goodday....presekao je jagodicu svojim pogledom na dve nejednake polovine...ova gornja se tresla u chudu...druga je i dalje obozavala eddie murphy-a....(ko da je smeshan)...
ali nije imala ochi...
 
Dlakava_Strvina:
littlefoot:
Drage moje dame,
dali biste ušli u vezu sa čovekom koji ima dete?Ostavila ga zena, tačnije izbacila ga iz kuće sa sve prnjama. Dete, naravno, ostalo kod nje.

JA bih se vratio po dete jer MECHKU bi rodila da nije bilo njega... Zenu mogu da imam i za 1500 din a dete je jedno.

Gde nađe 1500? :lol: :lol:
Kakav ti je to cenovnik?
Šta se dobija za te novce? :wink:
 
apotekarka:
Dlakava_Strvina:
littlefoot:
Drage moje dame,
dali biste ušli u vezu sa čovekom koji ima dete?Ostavila ga zena, tačnije izbacila ga iz kuće sa sve prnjama. Dete, naravno, ostalo kod nje.

JA bih se vratio po dete jer MECHKU bi rodila da nije bilo njega... Zenu mogu da imam i za 1500 din a dete je jedno.

Gde nađe 1500? :lol: :lol:
Kakav ti je to cenovnik?
Šta se dobija za te novce? :wink:

Sat vremena zene, "A" kategorija, soba na 1-om spratu, sve rabote. Cenovnik nije moj zveknuo gazda kuce tj "dens" bara... Ja bih malo to skresao :lol:
 

Back
Top