da li cuvate stare stvari?

T

tashana

Gost
mislim na sve one sitnice, figurice, skulpturice, pisma, papirice, razne uspomene i sve ostalo.

Koliko se vezujete za njih? dali se lako ili tesko odvajate od njih, i koliko je "pametno ili glupo" sve to cuvati?
 
naravno da nije glupo!ja imam kutiju koju zovem memory box,u nju stavljam sve stvari koje me podsjecaju na lijepe trenutke.... ali komichne ili tuzne ili na nesretne ljubavi..... hahahahaha..... zato ljudi- cuvajte stvari koje vas podsjecaju na nesto..... ili bar pisite dnevnik! :lol: :wink:
 
tashana:
mislim na sve one sitnice, figurice, skulpturice, pisma, papirice, razne uspomene i sve ostalo.

Koliko se vezujete za njih? dali se lako ili tesko odvajate od njih, i koliko je "pametno ili glupo" sve to cuvati?

ma čuvam...koliko samo tih silnih papirića, poruka itd. I svaki put kad ih uzmem u ruke setim se svega kao da je bilo juče...
E sad koliko je to pametno...
 
Stalno dovlacim neke papirice, sitnice i to kao ostavim na polici i to tako postoji par meseci i onda uzmem kesu i sve pobacam.
I stalno tako...
Ako idem negde van nikad ne kupujem suvenire, obicno uzmem knjigu o tom mestu i to onda cuvam...
 
Čuvam zaista svakakve gluposti, imam ih punu kutiju i znam da je sve to zaista glupo, ali uvek se nekako lepo osećam kad ih ponovo vidim, uvek mi bude jaaako drago da se prisetim nekih svojih tinejdzerskih dana kada su sve te stvarčice imale neko značenje :lol:
 
i treba da se cuva
jer...
jednoga dana se slatko nasmejes svim tim stvarcicama koje su ti nekada bile
ultra vazne.
ja imam kod mame na tavanu jedan orman...
pun meni vaznih dragocenosti,
salvete,pakle od cigareta,sibice,slike bivsih momaka...
stari dnevnici.
 

Back
Top