Ninja Blade

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.675
1z4gvwl.jpg


ninja_blade_wallpaper.jpg


NinjaBlade04_MW_030309.jpg


Snimak:


E sada ne znam dal je ovo akcija ili neka druga vrsta igrice.
U igrici ne znam u cemu se radi
Ja je upravo skidam, pa vam javljam komentare..
 
Imam problem sa početkom igrice,tj. nevidim "počentni" ekran gde su opcije,load game,singl player itd.Ako slučajno nabodem gde tačno treba da se klikne za početak,super,igra šljaka bez problema,ako ne, mučim se ko grk u "apsu.Razumeli ste,pretpostavljam.Da li je do rezolucije ili je nešto dr. u pitanju,da li neko zna?
 
Igra je mesavina Prince of Persia i Devil May Cry sa nekim vidno ukradenim forama iz obe igre...ali bez obzira na to igra uopste nije losa...prica je malo bljutava ali grafika i igrivost su sasvim dobri
 
ja sam stigao do onog dela gde trebam da pobegnem iz zgrade,e sad kako da pobegnem.za pola sata sam presao prethodni deo a za to se mucim 2 dana.pise mi da upotrebim nindza viziju ali mi ona kratko traje i uvek padnem. z:(
kako to da predjem???z:cry:z:cry:z:cry:
 
Imam problem sa početkom igrice,tj. nevidim "počentni" ekran gde su opcije,load game,singl player itd.Ako slučajno nabodem gde tačno treba da se klikne za početak,super,igra šljaka bez problema,ako ne, mučim se ko grk u "apsu.Razumeli ste,pretpostavljam.Da li je do rezolucije ili je nešto dr. u pitanju,da li neko zna?

Skini crack a ako ne mozes da nadjes daj mi msn ili tako nesto ja imam sve
 
ja sam stigao do onog dela gde trebam da pobegnem iz zgrade,e sad kako da pobegnem.za pola sata sam presao prethodni deo a za to se mucim 2 dana.pise mi da upotrebim nindza viziju ali mi ona kratko traje i uvek padnem. z:(
kako to da predjem???z:cry:z:cry:z:cry:

gle vamo moras da ukljucis viziju i videces vatru sto dalje od te vatre i drzi ctrl da bi trcao i precices!!! ja sam 3 misija trebalo mi 3sata:21min da dodjem do nje!!!
 

Back
Top