lovac ili lovina

Pritajeni lovac koji ceka da bude lovina...jer vise voli da se oseca kao lovina. A kao lovac treba samo da odaberem ko je taj koji ce me uloviti, i da ga upecam da me lovi...
qq...crna ja, sad ni sama ne znam sta sam sve napisala:lol:
 
e moj Harde....sad samo da cutimo i gledamo:rotf::rotf::rotf:.i pijemo kafu i secamo se...:D
kad sam bio mladjan lovac jaaaaa lalalalalalal
Baš tako... da pevamo i pripovedamo :lol:
Pritajeni lovac koji ceka da bude lovina...jer vise voli da se oseca kao lovina. A kao lovac treba samo da odaberem ko je taj koji ce me uloviti, i da ga upecam da me lovi...
qq...crna ja, sad ni sama ne znam sta sam sve napisala:lol:

Ti spadaš u domen podvodnog krivolova, ne na mrežu... na harpun :cool:
 
...ja glumim da sam grabljivac, valjda jos nisam spremna da prihvatim sebe kao zrtvu :)

....svako od nas ima osnovnu prirodu - nagon grabljivca ili plena...ako ste zrtva nikad se necete zastititi ili ojacati ako ne postanete toga svesni... isto vazi i za grabljivca... osnovna funkcija ega je da bude kameleon, da se prerusava i preuzima razlicite uloge da bi se zastitio od unistenja - opstanak je njegov primarni zadatak

...samoobmana je odbrambeni mehanizam kojim se zrtva prilagodjava nezeljenoj realnosti za koju misli da je ne moze izbeci...zdrava samoobmana moze da joj pomogne i da je zastiti(ako zaista ne moze da utice na okolnosti) a nezdrava je (ako okolnosti moze da promeni) pretvara u sebi najgoreg neprijatelja, zlocinca protiv sebe koji odbija da preuzme odgovornost i zastiti se
 
Pritajeni lovac koji ceka da bude lovina...jer vise voli da se oseca kao lovina. A kao lovac treba samo da odaberem ko je taj koji ce me uloviti, i da ga upecam da me lovi...
qq...crna ja, sad ni sama ne znam sta sam sve napisala:lol:

Rekao bih da ti je izjava malkice banalna,
mada bi mnoge volele da budu u tvojoj (moćnim oblinama zategnutoj) koži.
Banalno volele. :p

Ja bih voleo da ti se zavučem pod kožu, ne da te lovim. :)
 
:think:..ne znam da li je bilo..izvinite ako jeste
al eto juce sam bas pricala sa jednom meni veoma dragom osobom o samoci ljubavi muvanju flertovanju, zamrsenim odnosima pogresnim izborima i nekako dosla do zakljucka da je ta osoba u stvari trebala da se postavi u izborima u zivotu kao lovina a ne kao lovac..jer je kao lovac...lovio pogresne
dakle moje pitanje glasi..sta mislite da li ste lovac ili ste lovina
odnosno sta vam vise odgovara:D..i da li su vasi zivotni izbori zbog pogresne uloge hehehe u smislu lovca i lovine nekako vas doveli u bezizlaznu situaciju?...al sam ga sad zakomplikovala:D..a vrlo je jednostavno
sta ste?


Meni odgovara biti lovac, ali ako lovina odmah od straha stane kad potrcim za njom.:)
 
:think:..ne znam da li je bilo..izvinite ako jeste
al eto juce sam bas pricala sa jednom meni veoma dragom osobom o samoci ljubavi muvanju flertovanju, zamrsenim odnosima pogresnim izborima i nekako dosla do zakljucka da je ta osoba u stvari trebala da se postavi u izborima u zivotu kao lovina a ne kao lovac..jer je kao lovac...lovio pogresne
dakle moje pitanje glasi..sta mislite da li ste lovac ili ste lovina
odnosno sta vam vise odgovara:D..i da li su vasi zivotni izbori zbog pogresne uloge hehehe u smislu lovca i lovine nekako vas doveli u bezizlaznu situaciju?...al sam ga sad zakomplikovala:D..a vrlo je jednostavno
sta ste?

predator :twisted::twisted::twisted:
 
Као ловац нисам могла да уловим никога кога сам хтела ја - стално су ми се подметале "погрешне" ловине, а као ловина нисам могла да се ослободим "погрешних" ловаца... :lol:

А сад не морам више ништа да будем... уловила сам правог ловца. ;)
 
Као ловац нисам могла да уловим никога кога сам хтела ја - стално су ми се подметале "погрешне" ловине, а као ловина нисам могла да се ослободим "погрешних" ловаца... :lol:

А сад не морам више ништа да будем... уловила сам правог ловца. ;)

čitajući prvu rečenicu, nikako ne mogu da poverujem u drugu...:eek:
...al dobro, ako si pored toliko pogrešnih lovaca ulovila pravog lovca, ondak svaka ti dala...
 
čitajući prvu rečenicu, nikako ne mogu da poverujem u drugu...:eek:
...al dobro, ako si pored toliko pogrešnih lovaca ulovila pravog lovca, ondak svaka ti dala...

Па требао си сам да закључиш - дакле: успела сам да се "избалансирам" и да будем и ловац и ловина и тако пронађох оног који је у том моменту имао исти фазон. Дакле - уловила сам ловца.
Испоставило се да је он онај прави.

Јел заиста било неопходно да "нацртам" ово? :D
 
Poslednja izmena:
:think:..ne znam da li je bilo..izvinite ako jeste
al eto juce sam bas pricala sa jednom meni veoma dragom osobom o samoci ljubavi muvanju flertovanju, zamrsenim odnosima pogresnim izborima i nekako dosla do zakljucka da je ta osoba u stvari trebala da se postavi u izborima u zivotu kao lovina a ne kao lovac..jer je kao lovac...lovio pogresne
dakle moje pitanje glasi..sta mislite da li ste lovac ili ste lovina
odnosno sta vam vise odgovara:D..i da li su vasi zivotni izbori zbog pogresne uloge hehehe u smislu lovca i lovine nekako vas doveli u bezizlaznu situaciju?...al sam ga sad zakomplikovala:D..a vrlo je jednostavno
sta ste?

lovac ili lovina?:think:
pa..drvo:mrgreen:
 

Back
Top