И Чешка на мети педофила!

ЕУ је само сан !

  • Да

  • Не

  • Можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Интересантно истраживање указује да Азија није више интересантна омиљена педофилска дестинација него поновно Источна Европа.

Centri sve popularnije „grane" seks-turizma, takozvanog pedofilskog turizma, premestili su se iz Azije u istočnu Evropu, a naročito je na udaru Češka, upozoravaju organizacije za zaštitu prava dece. Prema njihovim podacima, najčešći korisnici seksualnih usluga maloletnika su građani Amerike i zapadne Evrope, koji za seks sa detetom plaćaju od pet do 25 evra.
Извор Билиц

Ни Србија није далеко од Чешке!

Perači šoferšajbni žrtve pedofila

Žrtava trgovine decom ima više nego što to pokazuje zvanična statistika, zaključeno je na novosadskom sastanku ombudsmana Srbije, Crne Gore i BiH, koji se bave zaštitom prava mladih. Katkad nadležni pronađu mališane koji su bili žrtve kriminalaca, ali je za njihovo lišavanje slobode potrebno imati dokaze. Deca, često iz straha, ne smeju da otkriju identitet osobe koja je pokušala da ih proda pedofilima, ili drugim kriminalcima.

Uprava granične policije, u prvih sedam meseci, registrovala 43 žrtve trgovine ljudima, od kojih su 29 maloletnici. Trinaest maloletnika su mlađi od 14 godina. Taj podatak posebno zabrinjava, jer mladi prosjaci i perači šoferšajbni ne mogu da se brane od trgovaca ljudima.
- Pošto nemaju osnovne stvari za život, takva deca lako poveruju slatkorečivim kriminalcima. Kada shvate da su u velikoj opasnosti, tada je već kasno.

Kriminalci su koristili naš stari pasoš kojim su kao lažni roditelji krijumčarili decu, jer za mališane do četiri godine, nije bila potrebna fotografija.

И наравно децу Србије воде на запад код богатијих "клијената"!

Још једина сретна околност за децу Србије јесте страх уопштено западних туриста ,поготово педофила,да дођу у Србију.За разлику од Чешке и Румуније !
 
Баш је лепо у ЕУ ,поготово у бившим комунистичким земљама које су као Чешка
полетеле у ЕУ,за боље сутра!

Земља која је некада била слободна од криминала а поготово педофилије и дечије проституције данас је њено легло!

Да ли једино ја видим разлику ,некада и сад?
 
Za sve je kriv prljavi zapad.
Te pedofilije nije bilo u Staljinovo vreme.

Друже Чешка је била земља без криминала ,високи морални стандарди,данас је
легло педофила.Ето и то не говорим само ја него истраживања многих организација.

И остави мало Стаљина по страни ,у Источну Европу за време Стаљина нису долазили
западни педофили.
 
Poslednja izmena od moderatora:
opet isto.
jel tema pedofilija sama po sebi kao problem ili pljuvanje E.U za stvari koje svuda postoje?

Другарице модераторко тема је педофилија,нисам ја крива што су педофили из западне Европе.То показује ,као што сам навела ,истраживање а не ја...Нисам ја измислила него навела изворе!

Анкета да ли је ЕУ сан је сасвим логично питање!! Обзиром да се наводно поштују људска права више него игде на свету.А легло је педофилије ,није ми баш јасна та контрадикторност система!
 
Друже Чешка је била земља без криминала ,високи морални стандарди,данас је
легло педофила.Ето и то не говорим само ја него истраживања многих организација.

И остави мало Стаљина по страни ,у Источну Европу за време Стаљина нису долазили
западни педофили.

Kakvi visoki moralni standardi, kada celog zivota zivis pod pretnjom upada tenkova u svoj rodjeni grad? jedini standard koji tada imas je standardni strah od upada Sovjeta.

Ne, tada su drugovi komunisti po ceskim zabitima praktikovali svoju skolonost ka pedofiliji izmedju cetiri zida. Podaci iz tih vremena su i nemoguci, jer u takvim totalitarnim rezimima, prljav ves se drzi izmedju cetiri zida.
 
Мени је жао деце и то је све ,затварње теме ништа не решава!

Малу српску децу која перу прозоре на аутомобилима продају педофилима у земље западне Европе.Истраживања кажу ко су "купци" а не ја!!
О томе мора да се говори !

А то да их има више на западу,педофила,него на истоку можемо захвалити комунизму!
Који је био борац против такве изопачености!
 
Poenta je da se na zapadu organizuju velike akcije za razbijanje takvih pedofilskih lanaca, bogatasa koji se izivljavaju, i da saradjuju sve zemlje, pa se sazna,
cini ti se da toga nema svuda jer jadne i siromasne zemlje se i ne bave time bar ne koliko bi trebalo, pa ne znas, to sto ti ili ja ne znamo ne znaci da ne postoji.

i niko nece zatvarati vaznu temu, sve dok ne proceni da onaj ko je tu temu otvorio,
ne zeli da prica o tom problemu vec da koristi nesrecu dece da promovise svoja politicka gledista kao jedina ispravna.
 
Poslednja izmena:
jel se ti to zevzecis ili si ozbiljna?
primer cega? napada nezapadnih pedofila?

Ево пример колико их је било у Чешкој пре а колико после пада комунизма!

То је статистика ,не смемо бежати од тога!

Пример шта се десило са земљом која скоро није ни имала криминала?

Ако Чешка сама каже да је уласком у ЕУ постала легло дечије проституције,зар је неки коментар сувишан?

Да ли су у Чешкој деца од 10 година стајала на улици и бавила се принудном проституцијом за време комунизма?
 
Мени је жао деце и то је све ,затварње теме ништа не решава!

Малу српску децу која перу прозоре на аутомобилима продају педофилима у земље западне Европе.Истраживања кажу ко су "купци" а не ја!!
О томе мора да се говори !

А то да их има више на западу,педофила,него на истоку можемо захвалити комунизму!
Који је био борац против такве изопачености!

koju bre srpsku decu.........:sad2::sad2:
 
Ево пример колико их је било у Чешкој пре а колико после пада комунизма!

То је статистика ,не смемо бежати од тога!

Пример шта се десило са земљом која скоро није ни имала криминала?

Ако Чешка сама каже да је уласком у ЕУ постала легло дечије проституције,зар је неки коментар сувишан?

Да ли су у Чешкој деца од 10 година стајала на улици и бавила се принудном проституцијом за време комунизма?

sve sto postoji na zapadu postojalo je i u komunizmu samo su se svi pravili ludi,
za mnoge stvari nije smelo da se pisne, sve je bilo lepo, svi su jednaki, zubori potok, svet je lep...:roll:
 
Poenta je da se na zapadu organizuju velike akcije za razbijanje takvih pedofilskih lanaca, bogatasa koji se izivljavaju, i da saradjuju sve zemlje, pa se sazna,
cini ti se da toga nema svuda jer jadne i siromasne zemlje se i ne bave time bar ne koliko bi trebalo, pa ne znas, to sto ti ili ja ne znamo ne znaci da ne postoji.

i niko nece zatvarati vaznu temu, sve dok ne proceni da onaj ko je tu temu otvorio,
ne zeli da prica o tom problemu vec da koristi nesrecu dece da promovise svoja politicka gledista kao jedina ispravna.

Далеко од тога, ја се само бавим статистиком!

НЕКАДА И САДА!

Проблем постоји и не сме се заваравати да се богате земље боре против проблема

По мени имају само дупле стандарде!
Пошаљи своје педофиле у Источну Европу!

Тамо је новац сан!

Осим тога бивше комунистичке земље има увек да буду само робље и слуга западу.И то показује статистика!
 
ma, jel' ova zna šta hoće ?

da prebrojavamo broj istočnih i zapadnih pedofila ? 'ajte, molim vas .....

.

Centri sve popularnije „grane" seks-turizma, takozvanog pedofilskog turizma, premestili su se iz Azije u istočnu Evropu, a naročito je na udaru Češka, upozoravaju organizacije za zaštitu prava dece. Prema njihovim podacima,

najčešći korisnici seksualnih usluga maloletnika su građani Amerike i zapadne Evrope, koji za seks sa detetom plaćaju od pet do 25 evra.
Извор Билиц
 
Мени је жао деце и то је све ,затварње теме ништа не решава!

Малу српску децу која перу прозоре на аутомобилима продају педофилима у земље западне Европе.Истраживања кажу ко су "купци" а не ја!!
О томе мора да се говори !

А то да их има више на западу,педофила,него на истоку можемо захвалити комунизму!
Који је био борац против такве изопачености!

Далеко од тога, ја се само бавим статистиком!

НЕКАДА И САДА!

Проблем постоји и не сме се заваравати да се богате земље боре против проблема

По мени имају само дупле стандарде!
Пошаљи своје педофиле у Источну Европу!

Тамо је новац сан!

Осим тога бивше комунистичке земље има увек да буду само робље и слуга западу.И то показује статистика!

joj, ti si bas ekstremno iskljuciva:confused:
 
Centri sve popularnije „grane" seks-turizma, takozvanog pedofilskog turizma, premestili su se iz Azije u istočnu Evropu, a naročito je na udaru Češka, upozoravaju organizacije za zaštitu prava dece. Prema njihovim podacima,

najčešći korisnici seksualnih usluga maloletnika su građani Amerike i zapadne Evrope, koji za seks sa detetom plaćaju od pet do 25 evra.
Извор Билиц

:eek:...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top