e

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
ajd da razmotrimo recenicu ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se...
ili isfoliraj da im se pridruzujes
ili idi glavom kroz zid pa dokle stignes
 
Razmisljam kako da se najbolje prilagodim okolnostima, a da sto manje sebe izgubim. Probala razne varijante. Apsolutno pridruzivanje - nije resenje (bar ne u mom slucaju), totalno gubljenje svog ja - takodje.

Nije lako ziveti kao razlicit u svetu gde se forsira stanc fazon, ali je nekima jos teze da konstantno zive pod maskom.

Pokusavam naci neku meru, a ostati svoja. Koliko je to moguce.
 
Razmisljam kako da se najbolje prilagodim okolnostima, a da sto manje sebe izgubim. Probala razne varijante. Apsolutno pridruzivanje - nije resenje (bar ne u mom slucaju), totalno gubljenje svog ja - takodje.

Nije lako ziveti kao razlicit u svetu gde se forsira stanc fazon, ali je nekima jos teze da konstantno zive pod maskom.

Pokusavam naci neku meru, a ostati svoja. Koliko je to moguce.

a koliko je zaista moguce? i zapitas li se ikad da li si vise "ovde" ili "tamo"..ili si bas u svakom trenutku sigurna gde si :)
 
pa pitala sam gde je granica...i da li je gore u razmisljanju jer onda fakticki zaista i postajes jedan od njih...ili u kvazi delima

Ok,sad mi je jasnije.Misljenje menjam ako shvatim da nisam u pravu u suprotnom ne odustajem od svog,dok u delima ponekad i idem tom linijom manjeg otpora zarad izbegavanja nekih nepotrebnih manjih,prepirki.Eh,gde je granica?To verovatno zavisi od situacije.
 
uh, cvoruga imam.....nekad s epitam koliko je to pametno....ali makar imam ono unutrasnje zadovoljstvo da sam u skladu sa sobom, cak i kad najvise naebem....:D....ako je to ikakva uteha.....
 
jesil ostao :lol: jel kazes sefu..ili panduru kad te maltretira..ili slicno..pa mamu ti hebem glupavu mene si nasao
sto ste bre ubedjeni u svoje male sujetne tripove
 

Back
Top