Zasto pametne zene vole ljubav,hoce sex i zele pare?

sssm:
Zato sto znaju sta hoce od zivota!
8) :wink: :idea:

Mislim da si izmesao malo:
Pametne zene ZELE ljubav, VOLE seks i HOCE pare.

Inace, da li ti se mnogo svideo forum? Vidjao sam ovde svasta, od neizivljenih POSTova do krajnje iskusnih, od imaginarnih do realnih i naravno od srceparajucih, preko svrsishodnih sve do onih idiotskih... Ipak, drago mi je kad vidim da je nekom zabavno kad postavlja glupa smekerska pitanja kao TOPICe, a onda jos smekerskiji i opusteniji odgovori na ista, ukraseni smajlijima... Samo se nadam da se sa te strane interneta ne nalazi Irfan Mensur. U svakom slucaju, ostaje praksa da je Forumsko rodjenje bolnije za starosedeoce nego za "bebu", koja ocigledno nije svesna sveta oko sebe i zeli da odjednom isproba sve mogucnosti koje Krstarica pruza.
 
Nikola:
sssm:
Zato sto znaju sta hoce od zivota!
8) :wink: :idea:

Mislim da si izmesao malo:
Pametne zene ZELE ljubav, VOLE seks i HOCE pare.

Inace, da li ti se mnogo svideo forum? Vidjao sam ovde svasta, od neizivljenih POSTova do krajnje iskusnih, od imaginarnih do realnih i naravno od srceparajucih, preko svrsishodnih sve do onih idiotskih... Ipak, drago mi je kad vidim da je nekom zabavno kad postavlja glupa smekerska pitanja kao TOPICe, a onda jos smekerskiji i opusteniji odgovori na ista, ukraseni smajlijima... Samo se nadam da se sa te strane interneta ne nalazi Irfan Mensur. U svakom slucaju, ostaje praksa da je Forumsko rodjenje bolnije za starosedeoce nego za "bebu", koja ocigledno nije svesna sveta oko sebe i zeli da odjednom isproba sve mogucnosti koje Krstarica pruza.

'ej, Nikola, majstore, moram da priznam da stvarno przis!

samo, mozda je bolje pustiti "malog" da se "igra", nek se jos koji dan nada da ce ovakvim sarmerskim nastupom da smuva neku od ovdasnjih "barbika"...

konacno, verovatno je zato i dosao, ostale mogucnosti ga ne zanimaju...
 
Nikola:
sssm:
Zato sto znaju sta hoce od zivota!
8) :wink: :idea:

Mislim da si izmesao malo:
Pametne zene ZELE ljubav, VOLE seks i HOCE pare.

Inace, da li ti se mnogo svideo forum? Vidjao sam ovde svasta, od neizivljenih POSTova do krajnje iskusnih, od imaginarnih do realnih i naravno od srceparajucih, preko svrsishodnih sve do onih idiotskih... Ipak, drago mi je kad vidim da je nekom zabavno kad postavlja glupa smekerska pitanja kao TOPICe, a onda jos smekerskiji i opusteniji odgovori na ista, ukraseni smajlijima... Samo se nadam da se sa te strane interneta ne nalazi Irfan Mensur. U svakom slucaju, ostaje praksa da je Forumsko rodjenje bolnije za starosedeoce nego za "bebu", koja ocigledno nije svesna sveta oko sebe i zeli da odjednom isproba sve mogucnosti koje Krstarica pruza.

Vidis valjda da nas covek obrazuje. Ono sto si se uvek pitao, on ti iz cuga da odgovor.

Ja mislim da je ssssm Lane Gutovic.
 
Novac? A zasto novac... Stvarno ne shvatam cemu tolika pomama za novcem. Nikad ne stavljam novac kao jedan od 3 primarna cilja u zivotu. Imam neke snove, koji su realni i ostvarivi... Ako ih ostvarim imao bi i dugotrajnije i vece zadovoljstvo, nego da na to mesto postavim novac... Gledanje u novac kao u cilj je jako nisko gledanje... Znak propasti drustva...

Osim toga, ako ostvarim te snove, uz to ce ionako doci novac... :) Tako da nema nikakve svrhe da zelim novac... Pogotovo ostvarenjem nekih mojih snova dobivam i novac i zadovoljstvo zbog njihovog ostvarenja i sve pratece materijalne sitne gluposti...

Zakljucak: novac ne sme biti primarni cilj...

Sekundarni (prateci) sigurno. :)


Ali, stavljati novac medju ljubav i seks... Pf...
 
iluzionista:
Osim toga, ako ostvarim te snove, uz to ce ionako doci novac... :) Tako da nema nikakve svrhe da zelim novac... Pogotovo ostvarenjem nekih mojih snova dobivam i novac i zadovoljstvo zbog njihovog ostvarenja i sve pratece materijalne sitne gluposti...

Zakljucak: novac ne sme biti primarni cilj...

Sekundarni (prateci) sigurno. :)


Ali, stavljati novac medju ljubav i seks... Pf...
TO!....je to
 

Back
Top