Hvala i izvini

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
210.976
Ebt sto je ljudima tesko da se izvine kad naprave sranje to je strasno..nego bez grize savesti cekaju da predjete po ko zna koji put preko njihovih nebuloza..ako imate nekom reci izvini-hvala za nesto lepo-ruzno aj
 
Ebt sto je ljudima tesko da se izvine kad naprave sranje to je strasno..nego bez grize savesti cekaju da predjete po ko zna koji put preko njihovih nebuloza..ako imate nekom reci izvini-hvala za nesto lepo-ruzno aj

ja se uvek izvinem kad znam da sam nešto zahebala, nije mi problem da se izvinem a znam se i zahvaliti.Ali na žalost ima ljudi kojima je ispod časti da se izvinu, ne znam zašto.:confused:
 
Hvala mogu reci....i ja bash ne gotivim ljude koji ne znaju cijeniti tvoj trud i koji ti se ne zahvale zbog necega shto si uradio....

a izvini...uh...ne znam...stvori mi se neka knedla u grlu i jako teshko to izgovaram-ako to mislim....a slagati kad trebam to nije problem....i vjerovatno zato i tolerishem ljude koji mi ne kazu direktno izvini,vec to izvinjenje spakuju u malo drugacije recenice...jer znam kako im je....knedla u grlu,nagon na povracanje...teshko disanje....ma pojma nemam....
 
Ebt sto je ljudima tesko da se izvine kad naprave sranje to je strasno..nego bez grize savesti cekaju da predjete po ko zna koji put preko njihovih nebuloza..ako imate nekom reci izvini-hvala za nesto lepo-ruzno aj

izvinite shto vas nisam zenio (tamo njima) sa svim pompeznim cirkusom shto uz to ide, bele glibave haljinice, 300+ komada rodjaka shto su dosli da imaju sta da posle ogovaraju, shund muzikicu, svedoke, vatromet, kumstva, maticharke na vinjaku i popove sa udeli serpicama, ispijanje iz crkvenih pehara, potpisivanje povelje i ostala sranja

ja samo koncepciram zajednicu drugacije, htele ste vece izgubile iz vrece, life *****..
 
Ebt sto je ljudima tesko da se izvine kad naprave sranje to je strasno..nego bez grize savesti cekaju da predjete po ko zna koji put preko njihovih nebuloza..ako imate nekom reci izvini-hvala za nesto lepo-ruzno aj

Uvek kazem hvala i izvini ako smatram da za tim ima potrebe tako da sada nemam kome da kazem.
 
Ebt sto je ljudima tesko da se izvine kad naprave sranje to je strasno..nego bez grize savesti cekaju da predjete po ko zna koji put preko njihovih nebuloza..ako imate nekom reci izvini-hvala za nesto lepo-ruzno aj

e skroz si u pravu...mislim sto jeste jeste
a nista izvinjavam se svim koleginicama i kolegama ovde koje sam uvredila ne zbog toga sto su zasluzili vec sto su se "namestili" kad ne treba :)
mada sad vec vecina provali i namirise pa vise nemam sa kim da se svadjam kad ustreba :lol:
 
Ebt sto je ljudima tesko da se izvine kad naprave sranje to je strasno..nego bez grize savesti cekaju da predjete po ko zna koji put preko njihovih nebuloza..ako imate nekom reci izvini-hvala za nesto lepo-ruzno aj

mrzim kad mi se izvinjavaju jer realno, to izvini nista nece promeniti :) tako da ljudi koji me znaju znaju da cu ih lepo iznapusavati ako to kazu....
ja se izvinjavam i nikad mi nije bilo tesko ni da se izvinim ni da kazem hvala :D stvar opste kulture :D
 

Back
Top