PRIRUčNIK ZA PRINCEZE

Poruka
20.421
Je ime knjige koju moja klinka žicka evo vec treci sat.
Il da joj se kupi il da crkne.
Potegla je i vilu zubic i deda mraza i babu oce da zove ....samo da dobije... :roll:

Meni je sam naslov malo ....sta znam...tako nekako ...bzvz...
Gledala sam sta je to na sajtu izdavaca , informacije su šture.
http://www.monoimanjana.co.rs/books/book.php?knjigaID=342

Dal medju vama neko ima tu knjigu i sta mislite o njoj?
Kakav je sadrzaj?
Kakve su poruke ?

Ne nalazim nikakve komentare na netu...vi ste mi poslednja nada...
 
znaš šta mirka
deci se servira toliko smeća, od diznija do vinks vila (pre dva dana mi je četvorogodišnje dete kukalo što tata nije hteo da joj kupi majicu do iznad pupka kao vinksice što imaju) da jedan ženski časopis upakovan u krinolinu ne može da naškodi.
i tako je pitanje vremena kada će da počne da ih čita, valjda je bolje dok je još pod tvojom kontrolom =)
 
Je ime knjige koju moja klinka žicka evo vec treci sat.
Il da joj se kupi il da crkne.
Potegla je i vilu zubic i deda mraza i babu oce da zove ....samo da dobije... :roll:

Meni je sam naslov malo ....sta znam...tako nekako ...bzvz...
Gledala sam sta je to na sajtu izdavaca , informacije su šture.
http://www.monoimanjana.co.rs/books/book.php?knjigaID=342

Dal medju vama neko ima tu knjigu i sta mislite o njoj?
Kakav je sadrzaj?
Kakve su poruke ?

Ne nalazim nikakve komentare na netu...vi ste mi poslednja nada...
Књига има 24 стране а кошта 2.000 :eek::eek::eek:
Не знам Мирка и мени је безвезе, али, с обзиром на број страна не верујем да ће битније утицати на твоје дете, више на твој новчаник. :lol:
Да имам ћерку сигурно јој не бих купила, јер, то није књига већ зезанција која једноставно не вреди толико пара.
У сваком случају, неометано можеш да је прочиташ у књижари па закључи сама.
 
Odeš do knjižare sama, pročitaš je tamo i zaključiš dal' je za tvoje dete ili nije.


Slazem se al dok ne odem tu ste vi :)

Књига има 24 стране а кошта 2.000 :eek::eek::eek:
Не знам Мирка и мени је безвезе, али, с обзиром на број страна не верујем да ће битније утицати на твоје дете, више на твој новчаник. :lol:
Да имам ћерку сигурно јој не бих купила, јер, то није књига већ зезанција која једноставно не вреди толико пара.
У сваком случају, неометано можеш да је прочиташ у књижари па закључи сама.


E vidis to je ono sto je i meni upalo u oci.
Nit krace knjige nit skuplje.:confused:
Pa sad mislim jel vredi to cemu...
Htela sam da cujem razmisljanje roditelja, na temu knjige koja se slovi kao prirucnik za princeze ...sta to unutra pise kao kosta ko enciklopedija bezmalo?
 
znaš šta mirka
deci se servira toliko smeća, od diznija do vinks vila (pre dva dana mi je četvorogodišnje dete kukalo što tata nije hteo da joj kupi majicu do iznad pupka kao vinksice što imaju) da jedan ženski časopis upakovan u krinolinu ne može da naškodi.
i tako je pitanje vremena kada će da počne da ih čita, valjda je bolje dok je još pod tvojom kontrolom =)

Ma sve to jeste , slazem se , al vidi cenu :dash:
Po meni morala bi da nudi mnogo vise od standardnih fora za devojcice da bi kostala tolio.
Ako je istina da ce da nauci iz nje lepo ponasanje kako se sedi bla bla bla ...onda ima smisla, al ako na 24 strane to moze da stae ...e pa onda sam ja opasno zaostala u razvoju.
 
mi smo tu knjigu kupili jednoj koleginici za njenu cerku. sta znam, ja sam otkacila dok sam je listala - sve u starinskom romanticnom stilu, font presladak, pa hiljadu onih tajnih kovertica i kojecega... :heart: znaci preslatko. e sad, ne znam koliko bi se njoj to svidelo, tj. da li bi na isti nacin uzivala kao ja u tom carobnom svetu. ti proceni, bolje je znas.
medjutim, posle par dana od kupovine knjige, u rodicu na nbg sam videla knjgu koja je u istom fazonu, samo daleko jeftija a lepse uradjena, tj. bajkovitija (i sa vise glitersa :mrgreen:). ako budes isla u rodic, prepoznaces je po tome sto je na naslovnoj strani srebrna kruna.
 
Ma sve to jeste , slazem se , al vidi cenu :dash:
Po meni morala bi da nudi mnogo vise od standardnih fora za devojcice da bi kostala tolio.
Ako je istina da ce da nauci iz nje lepo ponasanje kako se sedi bla bla bla ...onda ima smisla, al ako na 24 strane to moze da stae ...e pa onda sam ja opasno zaostala u razvoju.
pa ja cenu nisam ni videla dok je ne rekoste ovde
mislila sam da je samo hehe roditeljska etika u pitanju
=)
 
Htela sam da cujem razmisljanje roditelja, na temu knjige koja se slovi kao prirucnik za princeze ...sta to unutra pise kao kosta ko enciklopedija bezmalo?
Немам женско дете. Борила сам се са Екшн меном. :(
Сигурно јој не бих купила али бих попричала са њом као да је велика.
Сад, не знам како, јер заиста немам искуства са девојчицама тог узраста, али знам да мом сину нисам куповала свакакве глупости које је тражио. И некако сам увек имала аргумент.
 
mi smo tu knjigu kupili jednoj koleginici za njenu cerku. sta znam, ja sam otkacila dok sam je listala - sve u starinskom romanticnom stilu, font presladak, pa hiljadu onih tajnih kovertica i kojecega... :heart: znaci preslatko. e sad, ne znam koliko bi se njoj to svidelo, tj. da li bi na isti nacin uzivala kao ja u tom carobnom svetu. ti proceni, bolje je znas.
medjutim, posle par dana od kupovine knjige, u rodicu na nbg sam videla knjgu koja je u istom fazonu, samo daleko jeftija a lepse uradjena, tj. bajkovitija (i sa vise glitersa :mrgreen:). ako budes isla u rodic, prepoznaces je po tome sto je na naslovnoj strani srebrna kruna.

Jao znam tu knjigu ...seticu se kako se zove.

Nesto sam skepticna prema izdavacu iskreno da vam kazem sve knjige su tako nekako nikakve ....pune opstih mesta..ko za debile.

Zaletela sam se na sajmu na egiptologiju, al kad je prodavac poceo da me bari da kupim tri knjige po prom ceni od 6000 nesto sam ustuknula.

Pa nije sajam pijaca ..ne kupuju se knjige na kilo :roll:
tri za 100 :confused:
 
Ma sve to jeste , slazem se , al vidi cenu :dash:
Po meni morala bi da nudi mnogo vise od standardnih fora za devojcice da bi kostala tolio.
Ako je istina da ce da nauci iz nje lepo ponasanje kako se sedi bla bla bla ...onda ima smisla, al ako na 24 strane to moze da stae ...e pa onda sam ja opasno zaostala u razvoju.
Постоји књига "Бон тон за децу". Лепа је, прилагођена деци и кошта сто динара. :lol:
А можеш и да је упишеш на балет.
У сваком случају, никаква књига ту не може много да утиче, јер просто – деца копирају родитеље! ;)
 
pa ja cenu nisam ni videla dok je ne rekoste ovde
mislila sam da je samo hehe roditeljska etika u pitanju
=)

Ma koja etika ...sama si rekla poplava je svacega , mnogo toga vidi i cuje bez da prodje moju cenzuru. A i ne cenzurisem previse samo kad procenim da je preteralo sve granice , al srecom jos mogu da kontorlisem sta cita.

Malo lepoh i kvalitetnih reci da joj udje od lepih knjiga ...
O tome ipak vodimo racuna.

Kad je ova knjiga u pitanju , em sam skepticna vec od samog naslova, em ne ljubim izdavaca, em je cena ubistvena.
 
Постоји књига "Бон тон за децу". Лепа је, прилагођена деци и кошта сто динара. :lol:
А можеш и да је упишеш на балет.
У сваком случају, никаква књига ту не може много да утиче, јер просто – деца копирају родитеље! ;)

To vec ima ...
Al devojcica ko devojcica, lakse usvaja kad je to upakovano u bon ton za princeze. :roll:

Balet ...to je prica za posebnu temu :D
Trajao je kao i tv dnevnik ...ona je vise za neki tekvondo :mrgreen:
 
Ako je istina da ce da nauci iz nje lepo ponasanje kako se sedi bla bla bla ...

ako bi joj kupila samo zbog toga, onda - NE! knjiga ima vise nekorisnih saveta nego korisnih sto se toga tice. mislim da je sadrzaj ne bi bog zna kako zanimao. skupa je zbog toga sto je dizajn knjige savrsen.
sto se tice saveta za lepo ponasanje, bolje joj kupi "bonton za devojcice (tu knjigu sam negde videla ali se ne secam gde).

"prirucnik za princeze" je vise za gledanje.
 
QUOTE=Mirka Šizika;11877039]Npr ovu knjigu sam skoro videla.

http://www.kreativnicentar.rs/za-djake.php?e=40&c=C175

I odusevila se.
Pa mi za tako nesto ni bitno koliko kosta...al prirucnik mi nesto mirise na tesku glupost...[/QUOTE]

Ta knjiga je odlična! Moja ćerka (4. razred) je često lista i zapitkuje me. Ona je kao pravi priručnik za devojčice koje stasavaju u devojke. Na razumljiv način su opisana i razjašnjena razna pitanja koja ih muče tokom odrastanja.:ok:
 
ako bi joj kupila samo zbog toga, onda - NE! knjiga ima vise nekorisnih saveta nego korisnih sto se toga tice. mislim da je sadrzaj ne bi bog zna kako zanimao. skupa je zbog toga sto je dizajn knjige savrsen.
sto se tice saveta za lepo ponasanje, bolje joj kupi "bonton za devojcice (tu knjigu sam negde videla ali se ne secam gde).

"prirucnik za princeze" je vise za gledanje.

E to je odlican savet , hvala.
Ako u njoj nema nista sustinski korisno ...dobice pizamu :mrgreen:

kupi joj knjigu
inace...ja svojima jos uvijek prigovaram zbog kompleta crvenih salica za kavu...
bilo mi je 5
sad imam...32 :mrgreen:

ihihihihhihi ko bi se tome od tebe nadao :D
 

Back
Top