ĐERĐ SOROŠ Veliki meštar

ludishinter

Domaćin
Poruka
4.191
Ovaj mađarski Jevrejin, u mladosti saradnik nacista, od trenutka kada mu početni kapital „pozajmljuje“ Džordž Karlvaj, desna ruka britanskog barona Edmonda de Roštilda i saradnik kontroverznog narko-trgovca Roberta Veskoa, počinje da se bavi različitim poslovima, od razaranja nacionalnih valuta, preko propagiranja eutanazije, do finansiranja međunarodnih kampanja za legalizaciju droge i uništavanja istočnoevropskih i balkanskih država, kao i država Trećeg sveta.

GODINE 1991. SOROŠ OSNIVA INSTITUT ZA OTVORENO DRUŠTVO I FINANSIRA „DEMOKRATSKE PROMENE“ ŠIROM ISTOKA.

MEĐUNARODNA KRIZNA GRUPA DOBIJA NOVAC OD SOROŠEVIH ORGANIZACIJA CA CILJEM DESTABILIZACIJE REGIONA U SVETU.

POSLEDICE SOROŠOVOG HUMANIZMA SU POLJSKI DUG OD 200 MILIJARDI DOLARA, ZALAGANJE ZA ABORTUS I PROPAGANDA HOMOSEKSUALIZMA U ZEMLJAMA ISTOČNE EVROPE.

Čarobni štapić u bajkama omiljeno je sredstvo pretvaranja junaka u ono što bi želeli da budu (a nisu). U poslednjih petnaestak godina, u Srbiji se, zahvaljujući nekom čarobnom štapiću, zbivaju neviđeni preobražaji: pepeljuge nacionalizma postaju princeze „otvorenog društva“, dr Džekili svetosavlja, mr Hajdovi liberalnog građanstva; ta pojava je sve raširenija…

Jedan od najboljih svedoka ovih neviđenih preobražaja jeste publicista i dugogodišnji urednik kragujevačkih „Pogleda“, Miloslav Samardžić. U svom tekstu „Bivši novinari ‘Pogleda’“, on je pokušao da nam dočara različite transformacije koje su se u nas desile sa nekim od predstavnika domaće “građanske opcije“, koji su nekad bili žestoki “nacoši“ (da upotrebimo njihov izraz)

Jedan od najupečatljivijih „transformersa“ Druge Srbije sin je čuvenog srbskog istoričara, dr Radovana Samardžića, dr Nikola Samardžić, i sam istoričar. Evo šta je Nikola Samardžić, vo vremja ono, pre no što je postao Čedin „’liberal-demokrata“ pisao.

O svim srpskim teritorijama: „Po etničkom pravu, u srpsku državu morale bi ulaziti sve one teritorije koje naseljavaju Srbi. U slučaju druge, komunističke Jugoslavije, to su, osim Srbije, Crna Gora, Istočna Hercegovina, veliki deo Bosne, delovi Makedonije, Baranja i nekadašnji granični pojas u Slavoniji, Hrvatskoj i Dalmaciji… Uvek se zaboravlja pravim rečima objasniti da je na prostorima Stare Srbije, na Kosovu, Metohiji, i u okolnim oblastima današnje Srbije, Makedonije, Crne Gore i Albanije, u poslednja tri stoleća, izvršen genocid Albanaca i Arbanasa nad Srbima. Stoga Srbi Kosovo i Metohiju mogu smatrati isključivo kao oblast pod stranom i neprijateljskom okupacijom, gde je izvršen pogrom srpskog stanovništva, proterivanje, preveravanje, odnarodnjavanje, i uništenje sakralnih spomenika najviše umetničke vrednosti, zatim, srpske ratarske kulture, i, u novije vreme, materijalnih dobara, pre svega industrije.“ (Nikola Samardžić u „Pogledima“ 14. juna 1991.)
O domaćim izdajnicima: „Bestijalno šikaniranje svega što je srpsko dobilo je svoj pseudointelektualni i kvaziobjektivan izraz u jagmi za otkrivanjem ratnih zločinaca i ono potiče upravo iz onih komunističkih krugova koji su se, mučki prikriveni, umesto ogrtanjem nacionalnim plaštom (kao što je učinila njima suprotstavljena, danas vladajuća struktura), naoružali internacionalističkim legitimitetom overenim u ložama naredbodavaca svog univerzalnog poretka. Uspostavljajući ozbiljnu i čvrstu spregu s centralama svetske moći, oni su na čitavu srpsku naciju, kojoj većinom i sami pripadaju, prilepili kriminalnu poternicu. Decenijama duhovno potkupljivana /…/ stipendijama i bednim obećanjima, nova generacija jugoslovenskih boljševika našla je potpore i u poslenicima onih totalitarnih sistema i ideologija od pre pola stoleća, koji svoju krvavu misiju nisu uspeli do kraja ispuniti.“ (Nikola Samardžić u „Pogledima“ 30. oktobra 1992.)

Ovo je samo deo teksta ima jos dosta za citanje..http://www.pecatmagazin.com/2009/06/13/50-5/
Mozda tema o ovom coveku postoji,ako postoji onda neka moderacija spoji..
Komentari o samom tekstu ?sta Mislite?
 
Poslednja izmena:
„KOSOVAR“ SOROŠ
Soroš se od početka zalagao za otcepljenje Kosova od Srbije. Jedan od ključnih razloga je njegova namera da kompleks rudnika Trepča kupi za 50 miliona dolara – to jest, dobije ga na poklon, upakovanog u priču o „otvorenom društvu“ i sa crvenom mašnicom na kojoj se vije crni orao šiptarskog terorizma. Naravno, on je znao šta SAD hoće na Kosovu. Još 2003. je govorio („Vreme“, 5. jun 2003.): „EU treba da počne proces kojim bi se rešio status Kosova. Ovaj proces treba da bude okončan priznavanjem kosovske nezavisnosti pošto prethodno budu uspostavljene čelične garancije za srpsku i druge manjine. UN treba da prenesu vlast na građane Kosova s jasnim ciljem pripremanja Kosova za nezavisnost. Srbija, zauzvrat, treba da bude stavljena na brzi kolosek puta za Evropu“.

Te, 2003, u proleće, Soroš je došao i u „sabljarsku“ Srbiju, na čijem čelu se nalazio tragikomični postđinđićevski dvojac Nataša Mićić–Zoran Živković. U Beogradu se Soroš sastao sa Gašom Kneževićem, DOS-ovim Dositejem, pa su igrali i tenis (Soroš je ljubitelj tenisa i skijanja), pri čemu je Gašo bio srećan što gubi od takvog „humanističko-renesansnog genija“ kakav je sponzor njegove školske reforme. U Beogradu je ovaj srbofil rekao: „Moj predlog o budućnosti Kosova nije uperen protiv Srbije, već govori o mogućem bržem putu njenog priključenja EU. A trenutak je odličan: Srbija je zadobila međunarodne simpatije svojim odlučnim akcijama posle pogibije Zorana Đinđića. Srbija bi mogla zajahati na tom talasu međunarodnih simpatija: izbor je da li brže ili sporije. Verujem, istovremeno, da ne postoji mogućnost da Kosovo ostane deo Srbije. Ali, budimo realni, posle svega što se dogodilo na Kosovu, ono ne može da ostane u Srbiji“ (Ako se neko seća, to je doba u kome je Mihail Štajner, specijalni predstavnik UN na Kosovu, govorio o „standardima pre statusa“.) Od Soroševih izjava se ogradila čak i Nataša Mićić. Ograda je, naravno, bila providna, kao zavesica u tzv. „erotskom“ filmu.

Na svojoj balkanskoj turneji, te, 2003 godine, Soroš je delio obećanja šakom i kapom. Tvrdio je da će Hrvatska u EU 2007, Srbija i Crna Gora plus Makedonija i Albanija 2010, a Bosna i Hercegovina i Kosovo 2015. Bilo je to doba samita EU i balkanskih zemalja u Solunu, s koga se Zoran Živković vratio tvrdeći da ćemo u Evropsku uniju ući već 2007. Soroš je tražio od Evrope da „ohrabri“ Balkance kako bi mogli da izdrže na putu „mukotrpnih, ali nužnih“ reformi; tražio je i reviziju Ustava Bosne i Hercegovine, radi „veće efikasnosti“ (to jest, centralizacije čiji je cilj ukidanje Dejtonskog sporazuma). Soroševa Međunarodna krizna grupa u Srbiji, na čelu sa Džejmsom Lajonom, zdušno je podržavala stavove svog gazde, trudeći se da Srbe ubedi da im Kosovo nije potrebno (jer je, naravno, potrebno Sorošu, kome bi Trepča bila još jedan dragulj u kruni, kruni nekrunisanog „kralja lopova“ zvanih „berzanski špekulanti“.)
 
Evo nesto o ''ljudini sa vizijom''!!!:evil:



Na stoku bez repa, koja hoda na dve noge pod imenom George Soros.
To ime nije od rodjenja. Iza promene tog imena stoji prica. Predugacka, pa cemo je malo skratiti, ali uvod ide ovako :
1944 godine Nemci ulaze u Budimpestu (mesto rodjenja malog Georgia). Mali se tada zvao Georgy Schwartz. Otac, Hazar, Tivadar Schwartz bio je ugledni advokat, sa kucom na samom ostrvu u sred Dunava. Pogleda levo – Buda, pogleda desno – Pesta.
Zivot je lep. Lepa kuca od elitne familije.
Ulaze Nemci.
Otac Tivadar, koji je kasnije promenio prezime u Soros, prilazi svom 14-stogodisnjem sinu (George -u) I daje mu ovaj savet :
Ovo je iz usta G. Sorosa dato u intervju TV stanici WNET13 dato Aprila 13-og, 1993 : “Ovo je bez-zakonska okupacija. Normalna pravila ponasnja prestaju. Treba da zaboravis na neko normalno ponasnje.Ovo je nenormalna situacija”.
Tog momenta je njegov otac napravio aranzmane za nove indentifikacije za sve clanove porodice. Sva deca su dobila nove papire pod drugim imenima, I svi su se razisli u razlicitim pravcima. Imucni advokat nije imao velikih problema da napravi ovakve aranzmane za svoju familiju.
Gde je zavrsio nas George ?
Usvojio ga je sluzbenik u Ministarstvu Agrikulture.
Cim je proces usvajanja zavrsen, mladi George nalazi posao. Dobija ga u Walfen SS, pod komandom General Pukovnika SS trupa Kurt Becher-a.
U sekciji koja je bila poznata pod imenom “ Ekonomski Department”.
Sta je bila specijalnost “ekonomskog departmenta” ?
Pa, pored ubijanja stotine hiljada Madjarskih Jevreja, neko je morao ovima I da vadi zlatne zube, skida nakit, prazni napustene kuce I pljacka sefove.
Mali George, je dobio upravo taj posao. Da pljacka sva Jevrjeska dobra koji su ovi ostavili iza sebe.
Koja ironija ? Jevrejsko dete pljacka Jevreje I radi za SS trupe.
Kasnije je otac (sada Tivador Soros) u svojoj autobiografskoj knjizi “Maskarada” (Masquerade) ovo opisao ovako :
“ Po mom misljenu, naj racionalniji prilaz je bio totalna separacija (misli na svoju decu), pracena sa tihim naporom da se uklopis u novu sredinu. Tako se zivotinje ponasaju : kada osete opasnost, umesto da se pokazu kao cista meta, njihov prirodni instikt je da se uklope u okolinu I tako nestanu. Prirodnjaci ovaj fenomen zovu – mimika”
Kao sto vidite, ako vas rodjeni otac podize kao zivotinju, nije ni cudo da se razvijete u jednu zver.
Tako je ovaj I postao zver.
Pljackajuci sve sto se moglo opljackati od nesrecnih Madjarskih Jevreja, uvek se poneki dijamant, dragi kamen, zlatni zub, ostavljao sa strane (za sebe).

Ben Heft, pisac knjige “Perfidy” je dokumentovao aktivnosti ovog SS odeljenja pod imenom “Ekonomski department”. Pored pljackanja Jevrejskih imanja, ovi su bili zaduzeni za vadjenje zlatnih zuba iz usta hiljade mrtvih Jevreja, sisanja do glave zena, gde su tu osisanu kosu slali za Nemacku da prave madrace, odvajanje sala od tela mrtvaca za upotrebu u proizvodnji sapuna, I usavrsavanja nacina mucenja I torture gde bi se izvadila informacija o eventualnom skrivenom nakitu I bogatstvu.
Ovo bi ukratko bile aktivnosti tog SS odeljenja gde je mladi George dobio svoj prvi posao.
Po svedocenju americkog obavestajca (pre I posle drugog svetskog rata) Princa Alexis Scherbatoff-a, mladi Soros je stekao svoje prvo bogatstvo pljackajuci Madjarske Jevreje, gde je kasnije na svom putu ka Engleskoj, sve ovo dobro unovcio kod jednog Madjarskog Jevreja u Belgiji, sa svojom velikom isporukom dragog kamenja I dijamanata.

Sada, kad imate dobru sliku zivotnog pocetka ove zveri, mozemo da predjemo na intervju koji je George Soros dao za emisiju “60 minutes”(CBS), voditelju Steve Kroft-u , 20-tog Decembra 1998 :
Kroft : Ovo su slike iz 1944 godine, kako su prosli prijatelji I komsije od Sorosa (snimci ljudi I zena koji hodaju sa vrecama na glavama).
Kroft : okrenut ka Sorosu, Vi ste Madjarski Jevrej ...........
Soros : Uhm, khm, uhm
Kroft : (dok snimak pokazuje ove hodajuce leseve kako ulaze u voz)
.............koji je izbegao Holokaust.
Soros : Uhm, Uhm, Khm.
Kroft : tako sto ste se pretvarali da ste Hriscanin.
Soros : Tacno tako.
Kroft : I vi ste bili svedok odlaska mnogih u koncentracione kampove
Soros : Da. Imao sam 14 godina I rekao bih da sam tada gradio svoj karakter.
Kroft : U kom smislu gradio ?
Soros: da uvek mora da se razmislja unapred. Da mora da se razume I ocekuje pretnja koja dolazi. To je bila ogromna pretnja zla. Mislim, to je bilo veoma personalno iskustvo zla.
Kroft : Koliko sam ja shvatio izasli ste napolje sa tim vasim zastitnikom koji vas je usvojio I bili ste mu kao dete ?
Soros : Da, Da.
Kroft : Mislio sam, izasli ste sa tim covekom da konfiskujete svojinu Jevreja.
Soros : Da, tako je, da
Kroft : Mislim, pa to mora da je iskustvo koje bi poslalo vecinu ljudi na psihijatrijski kauc za mnogo, mnogo godina. Jel vam bilo tesko ?
Soros : Ne, uopste. Ni najmanje. Mozda kao dete ni ne vidis kenekciju. Nije mi stvorilo nikakve teskoce.
Kroft : Niste se osecali krivim ?
Soros : Ne. Ni malo.
Kroft : Na primer : ja sam Jevrej I gledam ove ljude kako odlaze. Pa ja sam mogao da budem taj koji odlazi. Ja bih trebao da budem sa njima. Nista od toga ?
Soros : Pa naravno da sam ja mogao biti na suprotnoj strani, mogao sam biti taj od koga se uzimalo. Ali nikada nisam imao osecaj da ja nisam trebao da radim to sto radim. Zato sto, pa na neki smesni nacin, to vam je kao Market. Zato sto ako ja to nisam radio, I bio tamo, neko drugi bi bio tamo I to bi radio.Ta svojina se svakako otimala, bio ja tamo ili ne, I otimanje te svojine nije bila moja ideja, tako da ja nisam imao nikakav osecaj krivice.

Eto sada ste upoznali zver, I videli razlog za ovakav naslov clanka.
Kazu da je zajednicki simptom svih sociopata nedostatak grize savesti.
 
Evo nesto o ''ljudini sa vizijom''!!!:evil:



Na stoku bez repa, koja hoda na dve noge pod imenom George Soros.
To ime nije od rodjenja. Iza promene tog imena stoji prica. Predugacka, pa cemo je malo skratiti, ali uvod ide ovako :
1944 godine Nemci ulaze u Budimpestu (mesto rodjenja malog Georgia). Mali se tada zvao Georgy Schwartz. Otac, Hazar, Tivadar Schwartz bio je ugledni advokat, sa kucom na samom ostrvu u sred Dunava. Pogleda levo – Buda, pogleda desno – Pesta.
Zivot je lep. Lepa kuca od elitne familije.
Ulaze Nemci.
Otac Tivadar, koji je kasnije promenio prezime u Soros, prilazi svom 14-stogodisnjem sinu (George -u) I daje mu ovaj savet :
Ovo je iz usta G. Sorosa dato u intervju TV stanici WNET13 dato Aprila 13-og, 1993 : “Ovo je bez-zakonska okupacija. Normalna pravila ponasnja prestaju. Treba da zaboravis na neko normalno ponasnje.Ovo je nenormalna situacija”.
Tog momenta je njegov otac napravio aranzmane za nove indentifikacije za sve clanove porodice. Sva deca su dobila nove papire pod drugim imenima, I svi su se razisli u razlicitim pravcima. Imucni advokat nije imao velikih problema da napravi ovakve aranzmane za svoju familiju.
Gde je zavrsio nas George ?
Usvojio ga je sluzbenik u Ministarstvu Agrikulture.
Cim je proces usvajanja zavrsen, mladi George nalazi posao. Dobija ga u Walfen SS, pod komandom General Pukovnika SS trupa Kurt Becher-a.
U sekciji koja je bila poznata pod imenom “ Ekonomski Department”.
Sta je bila specijalnost “ekonomskog departmenta” ?
Pa, pored ubijanja stotine hiljada Madjarskih Jevreja, neko je morao ovima I da vadi zlatne zube, skida nakit, prazni napustene kuce I pljacka sefove.
Mali George, je dobio upravo taj posao. Da pljacka sva Jevrjeska dobra koji su ovi ostavili iza sebe.
Koja ironija ? Jevrejsko dete pljacka Jevreje I radi za SS trupe.
Kasnije je otac (sada Tivador Soros) u svojoj autobiografskoj knjizi “Maskarada” (Masquerade) ovo opisao ovako :
“ Po mom misljenu, naj racionalniji prilaz je bio totalna separacija (misli na svoju decu), pracena sa tihim naporom da se uklopis u novu sredinu. Tako se zivotinje ponasaju : kada osete opasnost, umesto da se pokazu kao cista meta, njihov prirodni instikt je da se uklope u okolinu I tako nestanu. Prirodnjaci ovaj fenomen zovu – mimika”
Kao sto vidite, ako vas rodjeni otac podize kao zivotinju, nije ni cudo da se razvijete u jednu zver.
Tako je ovaj I postao zver.
Pljackajuci sve sto se moglo opljackati od nesrecnih Madjarskih Jevreja, uvek se poneki dijamant, dragi kamen, zlatni zub, ostavljao sa strane (za sebe).

Ben Heft, pisac knjige “Perfidy” je dokumentovao aktivnosti ovog SS odeljenja pod imenom “Ekonomski department”. Pored pljackanja Jevrejskih imanja, ovi su bili zaduzeni za vadjenje zlatnih zuba iz usta hiljade mrtvih Jevreja, sisanja do glave zena, gde su tu osisanu kosu slali za Nemacku da prave madrace, odvajanje sala od tela mrtvaca za upotrebu u proizvodnji sapuna, I usavrsavanja nacina mucenja I torture gde bi se izvadila informacija o eventualnom skrivenom nakitu I bogatstvu.
Ovo bi ukratko bile aktivnosti tog SS odeljenja gde je mladi George dobio svoj prvi posao.
Po svedocenju americkog obavestajca (pre I posle drugog svetskog rata) Princa Alexis Scherbatoff-a, mladi Soros je stekao svoje prvo bogatstvo pljackajuci Madjarske Jevreje, gde je kasnije na svom putu ka Engleskoj, sve ovo dobro unovcio kod jednog Madjarskog Jevreja u Belgiji, sa svojom velikom isporukom dragog kamenja I dijamanata.

Sada, kad imate dobru sliku zivotnog pocetka ove zveri, mozemo da predjemo na intervju koji je George Soros dao za emisiju “60 minutes”(CBS), voditelju Steve Kroft-u , 20-tog Decembra 1998 :
Kroft : Ovo su slike iz 1944 godine, kako su prosli prijatelji I komsije od Sorosa (snimci ljudi I zena koji hodaju sa vrecama na glavama).
Kroft : okrenut ka Sorosu, Vi ste Madjarski Jevrej ...........
Soros : Uhm, khm, uhm
Kroft : (dok snimak pokazuje ove hodajuce leseve kako ulaze u voz)
.............koji je izbegao Holokaust.
Soros : Uhm, Uhm, Khm.
Kroft : tako sto ste se pretvarali da ste Hriscanin.
Soros : Tacno tako.
Kroft : I vi ste bili svedok odlaska mnogih u koncentracione kampove
Soros : Da. Imao sam 14 godina I rekao bih da sam tada gradio svoj karakter.
Kroft : U kom smislu gradio ?
Soros: da uvek mora da se razmislja unapred. Da mora da se razume I ocekuje pretnja koja dolazi. To je bila ogromna pretnja zla. Mislim, to je bilo veoma personalno iskustvo zla.
Kroft : Koliko sam ja shvatio izasli ste napolje sa tim vasim zastitnikom koji vas je usvojio I bili ste mu kao dete ?
Soros : Da, Da.
Kroft : Mislio sam, izasli ste sa tim covekom da konfiskujete svojinu Jevreja.
Soros : Da, tako je, da
Kroft : Mislim, pa to mora da je iskustvo koje bi poslalo vecinu ljudi na psihijatrijski kauc za mnogo, mnogo godina. Jel vam bilo tesko ?
Soros : Ne, uopste. Ni najmanje. Mozda kao dete ni ne vidis kenekciju. Nije mi stvorilo nikakve teskoce.
Kroft : Niste se osecali krivim ?
Soros : Ne. Ni malo.
Kroft : Na primer : ja sam Jevrej I gledam ove ljude kako odlaze. Pa ja sam mogao da budem taj koji odlazi. Ja bih trebao da budem sa njima. Nista od toga ?
Soros : Pa naravno da sam ja mogao biti na suprotnoj strani, mogao sam biti taj od koga se uzimalo. Ali nikada nisam imao osecaj da ja nisam trebao da radim to sto radim. Zato sto, pa na neki smesni nacin, to vam je kao Market. Zato sto ako ja to nisam radio, I bio tamo, neko drugi bi bio tamo I to bi radio.Ta svojina se svakako otimala, bio ja tamo ili ne, I otimanje te svojine nije bila moja ideja, tako da ja nisam imao nikakav osecaj krivice.

Eto sada ste upoznali zver, I videli razlog za ovakav naslov clanka.
Kazu da je zajednicki simptom svih sociopata nedostatak grize savesti.

kakav karakter...al barem je iskren...zasto ovakvi ljudi postoje ???
 
khm, khm. :hahaha1:

Normalno da mu je neprijatno kada ga intervjuiše mrs Croft!

Evo nesto o ''ljudini sa vizijom''!!!:evil:



Na stoku bez repa, koja hoda na dve noge pod imenom George Soros.
To ime nije od rodjenja. Iza promene tog imena stoji prica. Predugacka, pa cemo je malo skratiti, ali uvod ide ovako :
1944 godine Nemci ulaze u Budimpestu (mesto rodjenja malog Georgia). Mali se tada zvao Georgy Schwartz. Otac, Hazar, Tivadar Schwartz bio je ugledni advokat, sa kucom na samom ostrvu u sred Dunava. Pogleda levo – Buda, pogleda desno – Pesta.
Zivot je lep. Lepa kuca od elitne familije.
Ulaze Nemci.
Otac Tivadar, koji je kasnije promenio prezime u Soros, prilazi svom 14-stogodisnjem sinu (George -u) I daje mu ovaj savet :
Ovo je iz usta G. Sorosa dato u intervju TV stanici WNET13 dato Aprila 13-og, 1993 : “Ovo je bez-zakonska okupacija. Normalna pravila ponasnja prestaju. Treba da zaboravis na neko normalno ponasnje.Ovo je nenormalna situacija”.
Tog momenta je njegov otac napravio aranzmane za nove indentifikacije za sve clanove porodice. Sva deca su dobila nove papire pod drugim imenima, I svi su se razisli u razlicitim pravcima. Imucni advokat nije imao velikih problema da napravi ovakve aranzmane za svoju familiju.
Gde je zavrsio nas George ?
Usvojio ga je sluzbenik u Ministarstvu Agrikulture.
Cim je proces usvajanja zavrsen, mladi George nalazi posao. Dobija ga u Walfen SS, pod komandom General Pukovnika SS trupa Kurt Becher-a.
U sekciji koja je bila poznata pod imenom “ Ekonomski Department”.
Sta je bila specijalnost “ekonomskog departmenta” ?
Pa, pored ubijanja stotine hiljada Madjarskih Jevreja, neko je morao ovima I da vadi zlatne zube, skida nakit, prazni napustene kuce I pljacka sefove.
Mali George, je dobio upravo taj posao. Da pljacka sva Jevrjeska dobra koji su ovi ostavili iza sebe.
Koja ironija ? Jevrejsko dete pljacka Jevreje I radi za SS trupe.
Kasnije je otac (sada Tivador Soros) u svojoj autobiografskoj knjizi “Maskarada” (Masquerade) ovo opisao ovako :
“ Po mom misljenu, naj racionalniji prilaz je bio totalna separacija (misli na svoju decu), pracena sa tihim naporom da se uklopis u novu sredinu. Tako se zivotinje ponasaju : kada osete opasnost, umesto da se pokazu kao cista meta, njihov prirodni instikt je da se uklope u okolinu I tako nestanu. Prirodnjaci ovaj fenomen zovu – mimika”
Kao sto vidite, ako vas rodjeni otac podize kao zivotinju, nije ni cudo da se razvijete u jednu zver.
Tako je ovaj I postao zver.
Pljackajuci sve sto se moglo opljackati od nesrecnih Madjarskih Jevreja, uvek se poneki dijamant, dragi kamen, zlatni zub, ostavljao sa strane (za sebe).

Ben Heft, pisac knjige “Perfidy” je dokumentovao aktivnosti ovog SS odeljenja pod imenom “Ekonomski department”. Pored pljackanja Jevrejskih imanja, ovi su bili zaduzeni za vadjenje zlatnih zuba iz usta hiljade mrtvih Jevreja, sisanja do glave zena, gde su tu osisanu kosu slali za Nemacku da prave madrace, odvajanje sala od tela mrtvaca za upotrebu u proizvodnji sapuna, I usavrsavanja nacina mucenja I torture gde bi se izvadila informacija o eventualnom skrivenom nakitu I bogatstvu.
Ovo bi ukratko bile aktivnosti tog SS odeljenja gde je mladi George dobio svoj prvi posao.
Po svedocenju americkog obavestajca (pre I posle drugog svetskog rata) Princa Alexis Scherbatoff-a, mladi Soros je stekao svoje prvo bogatstvo pljackajuci Madjarske Jevreje, gde je kasnije na svom putu ka Engleskoj, sve ovo dobro unovcio kod jednog Madjarskog Jevreja u Belgiji, sa svojom velikom isporukom dragog kamenja I dijamanata.

Sada, kad imate dobru sliku zivotnog pocetka ove zveri, mozemo da predjemo na intervju koji je George Soros dao za emisiju “60 minutes”(CBS), voditelju Steve Kroft-u , 20-tog Decembra 1998 :
Kroft : Ovo su slike iz 1944 godine, kako su prosli prijatelji I komsije od Sorosa (snimci ljudi I zena koji hodaju sa vrecama na glavama).
Kroft : okrenut ka Sorosu, Vi ste Madjarski Jevrej ...........
Soros : Uhm, khm, uhm
Kroft : (dok snimak pokazuje ove hodajuce leseve kako ulaze u voz)
.............koji je izbegao Holokaust.
Soros : Uhm, Uhm, Khm.
Kroft : tako sto ste se pretvarali da ste Hriscanin.
Soros : Tacno tako.
Kroft : I vi ste bili svedok odlaska mnogih u koncentracione kampove
Soros : Da. Imao sam 14 godina I rekao bih da sam tada gradio svoj karakter.
Kroft : U kom smislu gradio ?
Soros: da uvek mora da se razmislja unapred. Da mora da se razume I ocekuje pretnja koja dolazi. To je bila ogromna pretnja zla. Mislim, to je bilo veoma personalno iskustvo zla.
Kroft : Koliko sam ja shvatio izasli ste napolje sa tim vasim zastitnikom koji vas je usvojio I bili ste mu kao dete ?
Soros : Da, Da.
Kroft : Mislio sam, izasli ste sa tim covekom da konfiskujete svojinu Jevreja.
Soros : Da, tako je, da
Kroft : Mislim, pa to mora da je iskustvo koje bi poslalo vecinu ljudi na psihijatrijski kauc za mnogo, mnogo godina. Jel vam bilo tesko ?
Soros : Ne, uopste. Ni najmanje. Mozda kao dete ni ne vidis kenekciju. Nije mi stvorilo nikakve teskoce.
Kroft : Niste se osecali krivim ?
Soros : Ne. Ni malo.
Kroft : Na primer : ja sam Jevrej I gledam ove ljude kako odlaze. Pa ja sam mogao da budem taj koji odlazi. Ja bih trebao da budem sa njima. Nista od toga ?
Soros : Pa naravno da sam ja mogao biti na suprotnoj strani, mogao sam biti taj od koga se uzimalo. Ali nikada nisam imao osecaj da ja nisam trebao da radim to sto radim. Zato sto, pa na neki smesni nacin, to vam je kao Market. Zato sto ako ja to nisam radio, I bio tamo, neko drugi bi bio tamo I to bi radio.Ta svojina se svakako otimala, bio ja tamo ili ne, I otimanje te svojine nije bila moja ideja, tako da ja nisam imao nikakav osecaj krivice.

Eto sada ste upoznali zver, I videli razlog za ovakav naslov clanka.
Kazu da je zajednicki simptom svih sociopata nedostatak grize savesti.

Скоро ко ти
ох пардон

Skoro ko ti

Рекох ја
Rekoh ja
 
Posto su nekima skuceni vidici,a i traze spisak placenika ove ljudske kreature,mozda ovo moze da posluzi!

''Georgy Scwartz ili George Soros je Nathanov emisar.Njegovu karijeru je izgradio sa finansiskim spekulacijama svugde po svetu.Njegov glavni kontakt sa Rothschildom je preko Richard Katz koji je clan Quantum Fund komiteta a vlasnik ovoga je Soros i Katz je bio glavni u Rothschild italia S.p.A. i clan komiteta u N.M. Rothchild & Sons banke u Engleskoj.Takodje je bitna konekcija i preko James Cicurel koji je maneger Societe Generale Banke ciji je vlasnik Edmund Rothschild.90 tih god Soros je stojao iza kreacije sledecih:Open Society Fund,Humanitarian Rights Fund,
helsinki Committee,Belgrade Circle,European Movement,Centre for Anti War Action,NUNS,ANEM,OTPOR.Danas SVE vodece nevladine organizacije su kancelarije Rothschilda ciji posao je da dobiju najvislji politicki uticaj i
da igraju psiholosku ulogu.Drugi ljudi koji igraju bitne uloge u raznim procesima su:Sonja Biserko,Natasa Kandic,Vuco,Borka Pavicevic(supriuga advokata Nikole Barovica),Miljenko Dereta,Vojin Dimitrijevic,
Srdja Popovic,Mirko Djordjevic,Biljana Srbljanovic,Zoran Ostojic,Petar lukovic,Teofil Pancic,Filip David,Jovan Byford,Laszlo Sekel.''
 

Back
Top