Podrska za dijetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav i podrska od mene svima koji paze na svoju kilazu! Moje iskustvo sa UN dijetom: pre dve godine se pridrzavala pravila te dijete i izgubila 11 kg, i sve do pocetka ove zime sam bila na toj kilazi. Sad sam nabacila 2-3kg pa uvodim voce za dorucak da se vratim na zeljenu kilazu!
 
ja sam psihicki sjeb totalno,a nemam dovoljno snage da se oduprem slatkisima, pizzi i ostalim sr...

kao da nisam ista osoba koja je omrsavila 18 kg prosle godine u ovo vrijeme.
:cry: :cry:

ukupno sam vratila 3,4 kg... i nemam snage za dalje.. glupiram se, ne jedem nista 3 dana, pa 3 dana po 3 obroka jedem... i tako ukrug...
:cry:
 
cao zenske,evo ja sam danas prvi dan pregurala bez nekih vecih problema,osim sto sam celi dan imala nesnosnu glavobolju.Proteinski dan je bio pa sam odmah nakon ustajanja pojela 2 narandze,za rucak dinstano svinjsko meso,i cveklu,jedno parce tosta,i 2dl supice bez testa u njoj..samo kocka..za veceru malopre pola porcije mesa i cvekle bez tosta i supe..to bi bilo to..za sutra zgotovim obican bareni grasak,i verovatno ce opet biti cvekla..jabuke cu ujutro..
 
ja sam psihicki sjeb totalno,a nemam dovoljno snage da se oduprem slatkisima, pizzi i ostalim sr...

kao da nisam ista osoba koja je omrsavila 18 kg prosle godine u ovo vrijeme.
:cry: :cry:

ukupno sam vratila 3,4 kg... i nemam snage za dalje.. glupiram se, ne jedem nista 3 dana, pa 3 dana po 3 obroka jedem... i tako ukrug...
:cry:


Eto,soffy, tako je to kad slabo navraćaš na temu....
samo hrabro, nemoj da si malodušna. to što si dobila je mnogo manje od onoga što si izgubila, sredićeš ti to opet. Jel ideš na neki ples ili vežbe?
 
ma to je sve kod mene stihijski... donela koleginica, pa slatko u društvu...
Ja da mogu da se kontrolišem, ne bih ni bila na ovoj temi.

...mislim da je ovo kljucna recenica za sve nas...:ok:

...eto pojela se ova lepa lagana corba od povrca sa 3 kapi ulja....a za sutra
sam planirala one moje fungi testenine...ne spremaju se dugo, nisu previse
kaloricne..a mnogo su lepe, i ne moze se pojesti mnogo...
 
dobar dan..evo mene..danas sam rucala predvidjeni grasak i cveklu kao salatu.Dorucak jabuke.Sutra je uh dan...pffffffffffff..pojma nemam sta cu..da li da napravim palentu,pa pored neku salatu ili ipak mozda neke makarone sa kecapom i lukom...da li smem uopste makarone...
 
dobar dan..evo mene..danas sam rucala predvidjeni grasak i cveklu kao salatu.Dorucak jabuke.Sutra je uh dan...pffffffffffff..pojma nemam sta cu..da li da napravim palentu,pa pored neku salatu ili ipak mozda neke makarone sa kecapom i lukom...da li smem uopste makarone...

Smes makarone ili spagete, ali bolje nemoj kecap, pun je secera i skrivenih kalorija. Ako imas domaci paradajz sos, mozes.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top