zbunjena

mojamala

Početnik
Poruka
44
Ljudi ja sam totalno pukla....vec skoro godinu ipo dana mi se svidja jedan decko koga sam upoznala na adi(spasioc)...dopisivali smo se posle toga nesto,ali nista posebno...sad ga stalno srecem,izgleda da zivi tu negde u mom kralju...:)...ne znam sta se desava samnom....a inace imam decka vec 3 godine...upomoc:D
 
Ljudi ja sam totalno pukla....vec skoro godinu ipo dana mi se svidja jedan decko koga sam upoznala na adi(spasioc)...dopisivali smo se posle toga nesto,ali nista posebno...sad ga stalno srecem,izgleda da zivi tu negde u mom kralju...:)...ne znam sta se desava samnom....a inace imam decka vec 3 godine...upomoc:D

posalji slike da vidimo :zper:
 
bilder2.gif


jer on, jer on?:D
 
Ljudi ja sam totalno pukla....vec skoro godinu ipo dana mi se svidja jedan decko koga sam upoznala na adi(spasioc)...dopisivali smo se posle toga nesto,ali nista posebno...sad ga stalno srecem,izgleda da zivi tu negde u mom kralju...:)...ne znam sta se desava samnom....a inace imam decka vec 3 godine...upomoc:D

Ne znam koje si god, ali si verovatno se samo zagledala u nekoga..
Sto ne znaci da bi trebalo da olako odbacujes vezu. Mada nzm ponekad moras da probas i sa nekim drugim pa da se vratis i svatis da nisi ni trebao xD.
Nzm sta da ti kazem, ako ti se bas puno svidja onda probaj sa njime, mada nzm to nije fer prema tvom decku.. nzm.
 
kako tjesh da se pokajesh ako ostavish/prevarish dechka... samo tju to da ti kazhem...

i ja to mislim....mada na tebi je da odlucis....ali nikako nemoj da pokusas nesto sa spasiocem dok si jos sa deckom.....ne znam koliko imas godina ali ako jednog dana budes htela sa tim deckom da stupis u mnogo dublji odnos (jer vec kazes da ste u vezi 3 godine a to nije mala stvar) to ce te kopkati....a ako on sazna osecace se uvredjeno i povredjeno....uostalom da je spasilac hteo nesto verovatno to vase dopisivanje ne bi bilo nesto bzvz...verovatno bi pokusao da te impresionira...tako da bi shvatila da mu se svidjas...sto mislim da nije slucaj...bolje ti cuvaj decka i pazi da ga neka ne ''mazne'' dok ti trcis za spasiocem....nadam se da sam pomogla....caoss...
 
i ja to mislim....mada na tebi je da odlucis....ali nikako nemoj da pokusas nesto sa spasiocem dok si jos sa deckom.....ne znam koliko imas godina ali ako jednog dana budes htela sa tim deckom da stupis u mnogo dublji odnos (jer vec kazes da ste u vezi 3 godine a to nije mala stvar) to ce te kopkati....a ako on sazna osecace se uvredjeno i povredjeno....uostalom da je spasilac hteo nesto verovatno to vase dopisivanje ne bi bilo nesto bzvz...verovatno bi pokusao da te impresionira...tako da bi shvatila da mu se svidjas...sto mislim da nije slucaj...bolje ti cuvaj decka i pazi da ga neka ne ''mazne'' dok ti trcis za spasiocem....nadam se da sam pomogla....caoss...

Mislim da ce decko sigurno saznati, za 3 godine ce sigurno primetiti razliku koja ce svakako biti tu ako probas sa spasiocem.. Tako da racunaj na to da ce on znati.. Sada pitanje je dal zelis da rizikujes vezu zbog avanturice.. Kazem ne znam koje je god autorka, ako je mladja, ili ako joj je decko prvi, onda ce svakako morati da proba i sa nekime drugim, ali ono uz rizik..
Ako je decko razume posle razume, ali svakako ce biti losa stvar za vezu xD
 

Back
Top