SERIJA MOJI DRAGI SUSEDI mislim da se tako zove...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

* Mrvica *

Veoma poznat
Poruka
11.403
Da li neko gleda ovu seriju?? :)
ima na B92 svakog radnog dana u 17:30 i 00:10 :mrgreen:
Preporucujem vam da je pogledate prilicno je zanjimljiva serija..
Kad si smoren ili nesto odgledas i nasmeje te dobro ponekad... :lol:
Ja jednom nisam mogla da spvam i videla tu seriju na Tv i od tad kad stignem pogledam..
Svidja mi se sto nije obavezno seriju gledati bas svaku epizodu..
Epizode nisu povezane samo ponekad u seriji pomenu ono sto je bilo ali lako shvatis..
Serija mi se mnogo svidja.. :)
Nadam se da ovde ima neko ko je gledao tu seriju...
 
Ja gledam samo tu seriju na TV-u i odusevljena sam.Zove se "Moje drage komsije"Super da je gleda jos neko:D

Da napisala sam sad :D
Valjda ce mi moderator promeniti... :)
I meni je drago da jos neko gleda ovu seriju.. :mrgreen:
Evo za one koji gledaju ane nzaju o cemu se radi... slika i opis..

B92 TV Serije
Moje drage komšije
svakog radnog dana u 17
Trajanje: 60min.

Na prvom je spratu ljubav u cvatu, a pored njih dve babe u ratu.

Na drugom spratu imamo samohranog tatu, i porodicu, gde se ne zna ko nosi kravatu. Na trećem spratu, Alisija jede samo salatu i traži muškarca koji pliva u zlatu, a ne kao Lucija večitog zamlatu, dok Belen samo želi redovnu platu...

’Moje drage komšije’ je komedija, koja govori o životu grupe komšija i problemima, koje imaju da se slože o svakodnevnim pitanjima.

Izuzetno duhovit scenario u dobro poznatom španskom duhu, prikazuje uobičajene životne probleme na jedan sasvim originalan, a opet realističan i zabavan način.

Zgrada ima tri sprata, a na svakom spratu su po dva stana, u kojima žive na prvi pogled sasvim obični, a zapravo veoma živopisni junaci. U prizemlju je mladi domar Emilio, koji je nasledio posao od svog oca i nema nikakvih drugih ambicija u životu, a tu je i video-klub u kome radi dvadesetpetogodišnji Pako, koji sanja da postane filmski režiser.

Na prvom spratu su dve sestre od preko 65 godina, vesela i brbljiva Visenta i cinična i sarkastična Marisa, kao i mladi i uspešni Fernando i Mauri, koji su u prilično turbulentnoj gej vezi.

Iznad njih je četvoročlana porodica, koja ima puno problema u međuljudskim odnosima, a u stanu pored samohrani otac Armando, koji je u stalnom sukobu sa majkom i sinom.

Konačno, na poslednjem spratu su mladi par Lucija i Roberto, koji su tek počeli da žive zajedno i prolaze kroz težak period odvajanja od roditelja, kao i dve tridesetogodišnje drugarice, zavodnica Alisija i zajedljiva i opsesivna Belen.

Od kada su krenuli sa prikazivanjem ’Moje drage komšije’ su brzo postale najgledanija igrana serija u Španiji.

Eto opisa.... :heart:
 
Ваљда још једино то и гледам на Б92. Увек убоду по неку пристојну серију, да није тога, ладно бих обрисао из списка програма ту екипу већих католика од папе, "већих еуропејаца" од европљана, уопште, булументе типова којима је силовање космополитизма важније од дисања. Успут, помишљам да је то неки генетски поремећај, само ми није јасно кад су га пре стекли, и како се скупише тако лепо на једно место, ваљда по мирису!?!
 
Tina7, mislim da je jedno od osnovnih pravila na forumu da kad hoćeš da otvoriš novu temu prvo pogledaš da li takva tema već postoji. To možeš da uradiš tako da odeš na "pretragu" na vrhu strane, a u ovom slučaju si mogla makar da pregledaš prvu stranu podforuma Televizija i videla bi da tema "Moje drage komšije" već postoji, evo tu http://forum.krstarica.com/threads/319552
 
Tina7, mislim da je jedno od osnovnih pravila na forumu da kad hoćeš da otvoriš novu temu prvo pogledaš da li takva tema već postoji. To možeš da uradiš tako da odeš na "pretragu" na vrhu strane, a u ovom slučaju si mogla makar da pregledaš prvu stranu podforuma Televizija i videla bi da tema "Moje drage komšije" već postoji, evo tu http://forum.krstarica.com/threads/319552

kakve veze ima!!!:rtfm:ionako nije tvoj problem!nemoj da pises ako mislis da netreba!:rtfm::eek:
 
Evo katanca...
katanac-1.jpg
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top