Nedjeljom u dva - Kusturica

то је његова величина. посље његових интервијуа мјења се повјест. керум је од неки дан већи сељак него је био, немања-емир је већи сељак него је био, а Тадић је за нас вечи политичар него је био

Е води га кући кад ти је добар
 
Alo on je reditelj.Ako zeli da intervjuise reditelja,pmda nek' prica o filmovima.Ako hoce da prica o politici,nek' zove nekog politicara,pa neka njemu postavlja takva pitanja.Mislim nisi valjda tolika blokada,da ne ukapiras jednostavne stvari[/QUOT
da on jeste reditelj, ali nije se uvek iskljucivo drzao filmova....pa je sad dosao red da i njega preslisavaju....a stankoviceve emisije su sve na isti fazon da je kusturica jednu odgledao,mogao je da ocekuje takva pitanja....

Mnogo njega zabole da gleda HRT i ovog Kodzaka.A koji je to intervju majke ti,kad reditelju ne postavis ni jedno pitanje o filmu?I ko je bre ovaj tip da ga preslisava?Sestric Karle Del Ponte?:roll:
 
Poslednja izmena:
то је његова величина. посље његових интервијуа мјења се повјест. керум је од неки дан већи сељак него је био, немања-емир је већи сељак него је био, а Тадић је за нас вечи политичар него је био

АЈДЕЕЕЕЕЕЕ!!!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Ebote, ove tzv patriote su stvarno dno dna... Ne sme da se razgovara o Patrijarhu, ne sme o Kusturici, ne sme o Kurti i Murti...:roll:

Alo... Komunizam je prošlost... Nema više diktiranog mišljenja iz centrale, a mi samo da klimamo glavom... Ljudi imaju pravo na svoje mišljenje i ako razgovaraju o nečemu, ne znači da nekog mrze...

zakasnela reakcija na Junkov post... :lol:
 
зато што у његовим венама теће крв босанског примитивца. преглупа је емир да би то намјерно урадио
Ихххххххх вређаш босанце генерализујући и дискриминушући их на наоснову цивилизациског развоја , ти си један дискриминатор и генерализатор
 
Ebote, ove tzv patriote su stvarno dno dna... Ne sme da se razgovara o Patrijarhu, ne sme o Kusturici, ne sme o Kurti i Murti...:roll:

Alo... Komunizam je prošlost... Nema više diktiranog mišljenja iz centrale, a mi samo da klimamo glavom... Ljudi imaju pravo na svoje mišljenje i ako razgovaraju o nečemu, ne znači da nekog mrze...

zakasnela reakcija na Junkov post... :lol:

Штас бре фолираш када Јошка Броз Комуниста Србијанац Хрватског порекла прави нову коминтерну у Србији
 
Ebote, ove tzv patriote su stvarno dno dna... Ne sme da se razgovara o Patrijarhu, ne sme o Kusturici, ne sme o Kurti i Murti...:roll:

Alo... Komunizam je prošlost... Nema više diktiranog mišljenja iz centrale, a mi samo da klimamo glavom... Ljudi imaju pravo na svoje mišljenje i ako razgovaraju o nečemu, ne znači da nekog mrze...

zakasnela reakcija na Junkov post... :lol:

..dakle ja sam tzv patriota?..i meni neko daje mishljenje iz centrale, a ja ga ovde prenosim?..i jedno je razgovor o temi, a drugo je neosnovano pljuvanje po nekom kome nisi ni do kolena..samo sam ti skrenuo pazhnju i rakao shta vidim..tzv demokrato..
 
Ebote, ove tzv patriote su stvarno dno dna... Ne sme da se razgovara o Patrijarhu, ne sme o Kusturici, ne sme o Kurti i Murti...:roll:

Alo... Komunizam je prošlost... Nema više diktiranog mišljenja iz centrale, a mi samo da klimamo glavom... Ljudi imaju pravo na svoje mišljenje i ako razgovaraju o nečemu, ne znači da nekog mrze...

Daco, obecaj onda da neces prijaviti nikoga ko te nazove odvratnom ljigom ...:rtfm:
 
то је његова величина. посље његових интервијуа мјења се повјест. керум је од неки дан већи сељак него је био, немања-емир је већи сељак него је био, а Тадић је за нас вечи политичар него је био
Nije to velicina,nego ne zna kako da odrzi gledanost,pa po onojj staroj radi,,los se dalje cuje"Ovo za Tadica nisi u pravu.Gledao sam tu vecer u pola osam uvece HRT dnavnik i pitali su u ZG ljude na ulici sta misle o njegovom priznanju.Niko nije prihvatio izvinjenje i svi su pokazali otvorenu antipatiju prema mom narodu.
 
Ebote, ove tzv patriote su stvarno dno dna... Ne sme da se razgovara o Patrijarhu, ne sme o Kusturici, ne sme o Kurti i Murti...:roll:

Alo... Komunizam je prošlost... Nema više diktiranog mišljenja iz centrale, a mi samo da klimamo glavom... Ljudi imaju pravo na svoje mišljenje i ako razgovaraju o nečemu, ne znači da nekog mrze...

zakasnela reakcija na Junkov post... :lol:

pa naviklo to da ideoloski ostrasceno stiti lik i delo nebitno ciji , samo su sada partiju , druga Tita ,samoupravni socijalizam i bratstvo i jedinstvo zamenili sa verom , crkvom ,popovima i nekim sopstvenim shvatanjem nacije
a metod je isti u dlaku
 
pa naviklo to da ideoloski ostrasceno stiti lik i delo nebitno ciji , samo su sada partiju , druga Tita ,samoupravni socijalizam i bratstvo i jedinstvo zamenili sa verom , crkvom ,popovima i nekim sopstvenim shvatanjem nacije
a metod je isti u dlaku

..u tom sistemu su postojali nalogodavci i sitni izrshitelji..u tom sistemu niko nije smeo da bude bolji ili drugachiji od onih koji su bili na vlasti..ti i dacha mu dodjete ko sitni pljuvachi(izvrshitelji) lika i dela, samo sto nemate partijske sastanke, ali zato imate krstu..ako je neko ostatak proshlih vremena onda ste to vi..
 
..u tom sistemu su postojali nalogodavci i sitni izrshitelji..u tom sistemu niko nije smeo da bude bolji ili drugachiji od onih koji su bili na vlasti..ti i dacha mu dodjete ko sitni pljuvachi(izvrshitelji) lika i dela, samo sto nemate partijske sastanke, ali zato imate krstu..ako je neko ostatak proshlih vremena onda ste to vi..

Đole, smanji malo...Mnogo je Đole..

images
 
Đole, smanji malo...Mnogo je Đole..

images

Виш кир Дачо постојала је та групација која је имала само једну намену да виче
Живија и Доли
И постојали су нормални људи који су мислили да када мнекога разапињу треба га бранити
 
Виш кир Дачо постојала је та групација која је имала само једну намену да виче
Живија и Доли
И постојали су нормални људи који су мислили да када мнекога разапињу треба га бранити

Kao što su razapinjali Vuka, pa onda Đinđu, pa sad Čedu... Jel da...
 

Back
Top