Ekstraktovanje

yokai

Elita
Poruka
15.332
Nisam znao gde da postavim temu, pa sam je ovde postavio. Naime, ekstraktujem Call of Duty 6: Modern Warfare 2, ali mi ekstraktovanje ide jako sporo. Naravno ekstraktujem preko WinRAR-a. Prošlo je već oko 05:50min, a na dodnjoj crti je 0%, a na gornjoj 92%. Da li neko zna da li je problem do računara, ili do igre ? Hvala unapred
 
Brate to extractuje za par minuta a kamoli 5 sati takva masina!
Ae ovako da proverimo da nije u PIO modu hard:
Idi u Control Panel-system-Hardware-device menager-IDE/atapi comtrolers - desni klik na primary channel pa properties onda advanced settings i tu pod device pise curent transfer mod,javi sta pise!
 
To treba da pise,znaci nije to problem,sad ostaje sam hard ili ima lose sectore ili je pun pa je mnogo fragmentovan.
Da li tebi jos extractuje,tj da li se pojavljuju greske u extraktovanju?
Da ti jos nesto ne radis sto zahteva procesorsku snagu pa ti zaglupio winrar?
 
Na netu sam, i nekad uključim NBA 2k10, međutim ovako mi je sporo išlo i kad nisam ništa radio.
Da još mi ekstraktuje, ne pokazuje mi nikakve greške i slično. Je l' znaš šta da radim ?
 
Moze biti do harda da je pun pa je mnogo fragmentovan (potrebna defragmantacija) ili ima lose sectore (bad sectors).
Da ti nisi mozda skinuo repack (kompresovanu verziju) igre pa nije onda cudo sto toliko traje.Koliko igra ima GB?
 
Da li direktno sa DVD extractujes?
Ako ides sa DVD onda proveri sta pise pod Control Panel-system-Hardware-device menager-IDE/atapi comtrolers - desni klik na SECONDARY channel - properties - adwanced settings - pod curent transfer mod
 
Da li je kopiranje sa DVD na hard bilo brzo,ako jeste znaci nije do HD vec do winrara koji je zaglupio!
Zar ti je i dalje na 92% ako jeste gasi,nema svrhe a ako ide nek ide do kraja!
Kad zavrsi restartuj racunar i ponovo pokreni extract da vidis cisto kako ce se ponastati po drugi put (za to vreme ne pokreci nikakve aplikacije)
 
Poslednja izmena:
Kakvih 92% ? Evo prošlo je već više od 6h, a 37%. Nije se zakucalo, nego ide jako sporo. Kad sam prebacivao sa DVD-a na HD brzo je išlo. Da ostavim preko noći ?
 
Poslednja izmena:
Cim je odradilo brzo kopiranje sa DVD na hard nije problem do hard diska,a da je do memorije onda bi se pojavljivale greske,na kraju sa takvim procesorom to bi se trebalo brzo extractovati pa jedino ostaje da je do winrara!
Moguce kad bi ugasio i ponovo pokrenuo posle restarta racunara bilo brze ako je do winrar-a,ili da ne rizkujes nego ostavis da ide ovako pa kad zavrsi,sad kako hoces!
 
Lepo je ekstraktovao preko noći.
Međutim, javlja se nov problem... Ubacim taj prvi otpakovani deo u Daemon Tools, i pokrenem instalaciju, kad prc - traži mi prvi deo prvog dela, pa ne znam ni ja šta sam ubacio, pa mi traži drugi deo prvog dela, pa drugi deo drugog, ne znam ni ja.
 
Ako ti trazi SID file samo ga nadji na DVD (iso slici u deamon tools-u) trebalo bi da ga ima.Trebao bi da imas uputstvo kako instalirati koje se nalazi na dvd u obliku nfo fajla (ikonica racunar) otvori ga sa notepado-m ili wordpad-om,verovatno se nalazi u crack folderu!
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa otpakivanjem fajlova...
Kada pokrene extraktovanje pojavi se ovo u spoileru. Svi fajlovi su skinuti i imaju ekstenziju .rar. Nema nigde tog fajla .r00, ne znam kako da otpakujem...
Ako neko zna kako neka kaze, ili da se mlatim opet da skidam....
97267094.jpg
 
Imam problem sa otpakivanjem fajlova...
Kada pokrene extraktovanje pojavi se ovo u spoileru. Svi fajlovi su skinuti i imaju ekstenziju .rar. Nema nigde tog fajla .r00, ne znam kako da otpakujem...
Ako neko zna kako neka kaze, ili da se mlatim opet da skidam....
А зар ти та игрица није већ распакована? Колико могу да видим, у дну тог списка постоји имиџ фајл rld-bbc2 од 5,6 ГБ...

 

Back
Top