Вol u ledjima, grudima i blagi kasalj

milos2390

Početnik
Poruka
45
Pre 2-3 nedelje sam osetio kao da imam simptome respiratorne infekcije. Osetio sam bol u grudima, ledjima, i blazu potrebu za iskasljavanjem. Takodje sam imao i donekle sluz u nosu. Medjutim kada se iskasljem osetim kao da i nema puno slajma, a ponekad osetim kako nesto "zmiga" u grudnom kosu, a ponekad i bljutav ukus u ustima. Nisam imao temperaturu, samo mi je nocu pravilo problema budio sam se cesto zbog ovoga, i na momenat sam 2 puta (tokom noci) osetio da nesto teze disem, a posle je to proslo a ovo i dalje boluckalo nekad vise nekad manje. Popio sam Ferveks, jeo jabuke i ovo je maltene proslo. Nisam osecao bolove ili retko, i nisam imao potrebu da kasljucam,ali sam u periodu izmedju 2 epizode tog boluckanja imao kijavicu. Nakon sto je kijavica prosla pre par dana, juce se ponovo vratilo i sad su simptomi isti kao prvi put. Sinoc sam lose spavao opet zbog toga. Sta to moze biti ? Ne bih hteo da idem kod lekara ako bas ne moram. Ne boli me kad disem nikad inace. Da nije mozda neki tip astme? Primetio sam da kad sam pod stresom da oce da se pogorsa, ali tako je valjda i inace u svim stanjima.

Ako je od nekakvog znacaja imam 19 god, visok 190 cm, tezak 96 kg. Imam izvadjen treci krajnik, i prelezao sam kao mali jednom upalu pluca.
 
Svakako, hvala na savetu. :)

A da li je moguce da je sve ovo prouzrokovano zeludacnom kiselinom?(imao sam problema sa njom) To mi palo na pamet.

Posto uglavnom boli tu oko zeluca u predelu grudnog kosa i ledja ka vratu pa se ponekad prosiri i dole na krsta i gornji deo trbuha (kao osetim da se nesto "pomeri" na dole) (nisam siguran sta boli od ta 2), a i sam slajm koji "kao" iskasljavam nije klasican, vec onako suv, ali nekako gadan ukus ima. A cini mi se i da osecam malo kao da se "ziga" kiselina. Mozda i to uzrokuje bronijalne reakcije? Nemam temperaturu naravno.

Mozda lupam, al palo mi na pamet cisto.
 
meni to lici
izvini sto upadam,,,ali
meni to lici na plucnu maramicu
takve sam ja simptome imala ,,,kada mi se plucna marmica zlepila
i kako sam mislila da nije nista -kao sto i nije-
j nisam isla kod lekara
,,,radila fizicko -i onda je plucna maramica pukla--pneumotoraks..
a to je itekako NESTO..
moras u bolnicu na dreniranje
,,,dakle,,pogotovo ako ti ne d da spavas
idi,,nista te ne kosta... mozda nije nista
 

Back
Top