postaje opasno!!!

M

malecki

Gost
Pricao sam ovde svasta ali ipak ne ono najvaznije.Bilo je raznih komantara na moj problem ali opet nije to to.Prvu devojku sam nasao sa 20 godina.Do tada nista.NAravno tome je kumovao moj najveci problem - mali mi je (13cm),a svi oko mene kao kurati.Znam da je to dosadna tema ali meni nije.Daleko sam dogurao sa problematikom da sam hteo da se ubijem.Znam da zvuci ludo ali istinito.Ne znam sta da radim.Ne znam kako sam sa ovom devojkom uspeo da se smuvam i ne mozete da zamislite moj osecaj kada mi je ceprkala po slicu i kada ga je ugledala.Ali nije reagovala!Ludo!Zajedno smo duze vreme i nema frku zbog moje velicine.Ponekad ume da me zeza na tu temu ali...Kako to da prevazidjem?Stanem i gledam ga u ogledalu i pizdim.Sta ako naidjem na neku devojku kojoj je samo k.... bitan?Sve super dok ga ne ugleda!Znam da mnogim nije to bitno ali treba rizikovati!Sto mi je ciniti?Ajde devojke da vas cujem!Dajte malo nade... :cry: :cry: :cry:
 
PA UZMI PARCE OD BUNDEVE :lol:

zezam se, da li si probao da porazgovaras sa nekim psihologom? Cini mi se da ti sebi pravis najveci problem. Ono sto verovatno ne znas je da se ribica vremenom prilagodjava na velicinu posetioca, pa ako ona neko vreme spava samo sa tobom, ribica ce da joj se prilagodi. :lol: Priroda je sve lepo organizovala 8)
 
Lens:
PA UZMI PARCE OD BUNDEVE :lol:

zezam se, da li si probao da porazgovaras sa nekim psihologom? Cini mi se da ti sebi pravis najveci problem. Ono sto verovatno ne znas je da se ribica vremenom prilagodjava na velicinu posetioca, pa ako ona neko vreme spava samo sa tobom, ribica ce da joj se prilagodi. :lol: Priroda je sve lepo organizovala 8)

Hvala ti na odg.Znam da je priroda sve lepo organizovala samo mi je frka kada neka treba da ga vidi.Sve nam je lepo,zezamo se i kada treba da dodje do sexa treba da premrem ocekujuci njenu reakciju kada ga izvadi!E to je...Nije on nevidjeno mali ali kada slusam ortake kako pricaju o tome ispade da sam najmanji a oni svi kurati do neba.
 
Eto ja sam prvu devojku imao sa 19 zbog istih problema. Svi zanemarujemo znacaj ove teme,kao je klise, dosadna, provaljena...NIJE. Treba da razgovaramo o velicini kite. Ja sam uvek bio iskompleksiran zbog toga. Verujem ,da mi je bio veci imao bi mnogo vise samopouzdanja i mnogo bi vise riba prevrnuo. Uvek me je bilo blam da se skinem i da ga pokazem, moj drug 20 a ja 13 cm, kako da se poredim sa njim.Poznajem jednog sto ima 23 cm,katastrofa,citavih 10 duzi od mog. A devojke su jos vise krive,umesto da nas stimlimulisu i kazu nesto kao" nije bitna velicina nego tehnika" one se proseravaju " pa najbolji je od 17 do 20" Hvala vam.
 
Zashto nabijate sebi takve komplekse... Ozbiljno...

I ja sam sebi dugo nabijao komplekse zbog mojih (krsnih) zuba (genetika... zubi su mi vrlo slabi, a ja sam se pravio 'frajer' (bolje receno baraba) u pubertetu i otvarao pivske flashe zubima... pa sad izgledaju kao da sam jeo petarde)... I dok se nisam oslobodio tog kompleksa, nisam o nicemu drugom mogao da razmisljam... A to mi je stvaralo opasne probleme... Secam se da sam 'ladno odbio 'naklonost' jedne prelepe (a uz to i pametne) devojke zbog toga... Tad sam resio da me boli tuki za sve to, i poceo normalno da zivim...

Naravno, za moj ex-kompleks postoji 'lek', te sad kad god imam malo vremena, posvecujem paznju tome, i polako sredjujem stetu koju sam sam napravio svojim moronskim ponasanjem u pubertetu... Za vash ne postoji ni jedna dokazana medicinska metoda, ali poenta je u tome da dok se nisam oslobodio kompleksa, ponasao sam se kao i vi... Mislio sam non-stop o tome shta ce drugi (druge) reci itd. itd. a to mi je opasno obaralo samopouzdanje... Cim sam se oslobodio tog kompleksa, zivot mi se vratio u 'normalu'... I josh nisam naisao na devojku kojoj je to preterano smetalo (naravno, u medjuvremenu sam sredio gotovo sve, te mi je sad samo ostalo da nasadim zube ili napravim mostove na 'praznim' mestima), tako da sam uvideo da je problem bio mnogo vise u meni nego u drugima...

Isto vazi i za vash kompleks... jednostavno se oslobodite toga... ne mislite o tome, i pustite da se stvari odvijaju svojim tokom... Bicete mnogo vise zadovoljni sobom, a i drugima... 'kukanje' na forumima nece promeniti nista...

Poz.
 
Evo sam bas uzela lenjir u ruke. Decko sta je tvoj problem. Tvoj mali uopste nije mali nego bas kakav i treba da bude. Sve te devojke koje traze 20 i preko ce to tesko naci a i ako nadju nadam se da ce im izaci kroz bulju. Prosecna velicina penisa je od 10-15cm
 
Pravila tipa 'najbolji je preko 20' i sta ti ja znam su cista prolupavanja smisljena i gurana bas iz razloga da se nekim muskarcima koji se ne nadju u toj grupi nabija kompleks i smanjuje samopouzdanje. Imao sam barem dvadeset riba koje su pre mene bile sa tipovima koji imaju heavy duty alate, ali kazu da jedva deset posto njih zna sve to da upotrebi kako treba (godine cura su od 24 do 31, znaci ne govorimo o klinkicama-folirantkinjama).....
Reakcije ne vizuelnu identifikaciju tvog polnog organa su opet cisto proseravanje, veruj da barem pola onih koje ti prodaju tu pricu nikada nije ni videlo veci....Stoga se ne opterecujte, momci, poradite malo na svojoj tehnici i sve ce biti sasvim ok....Pozdrav....
 
malecki:
Zajedno smo duze vreme i nema frku zbog moje velicine.Ponekad ume da me zeza na tu temu ali...

Kao i sto sam kazes nema frke, prema tome samo pichi dalje i ne opterecuj se glupostima, da njoj to ne odgovara odavno bi te otkacila.
A za one sa pozamasnim alatkama nemoj da mislis da se razbijaju od snoshaja, znam decka ciji je "malisan" 28 cm. i zali se da vecina devojaka nece sa njim u krevet jer se uplase kad vide monstruma.

Prema tome samo napred u nove pobede :wink:
 
Evo, pa baci pogled:

http://www.average-male-penis-size-surveys.com/survey.htm
http://www.edu.uni-klu.ac.at/~amiklaut/dr_nick/answe19a.htm
http://www23.brinkster.com/smallpenissize/average-penis-size.htm

etc.

Naravno, svi oni se razlikuju, pa uzmi sve 'prosecne' sa tih, saberi i podeli sa brojem istih, i dobices neshto kao 99% tacan podatak...

Naravno, ovo ukljucuje razne vrste ljudi, pa se ne moze univerzalno primeniti na sve nacije... Generalno, kod nas su ljudi obdareniji za jedno 1-2 cm vise u proseku (crnci skacu i preko 4cm u proseku)...

Koliko se secam, Filosofski fakultet (tacnije psiholzozi) je vrsio anketu o tome pre dve godine, sa po 1000 slucajno odabranih 'uzoraka' u 6 gradova u Srbiji... Prosek je ispao oko 14 cm, dok je ljudi sa vecim od 18cm bilo svega 1.4%, a najvise ljudi je bilo sa 15-16 velicinom (cak 40 i neshto posto... zaista se nesecam tacnih brojki)... pa sad ti vidi...

Tako da ja bash ne bih isao toliko nisko da kazem da je 10cm neki prosek, jer nije... osoba sa toliko malim q cete vrlo tesko naci, jer to je samo 2 cm vise od bioloskog minimuma...

A drugo, dokazano je da se tacna velicina penisa ne moze izmeriti, jer erektilno tkivo moze da se opasno mnogo prosiri... Sve zavisi od uzbudjenja... Meni 'kod kuce' nikad nije toliko veliki kao sto je kad me neka devojka napali do bola...

A i druga stvar, zavisi kako 'meris'... neki smatraju duzinu od 'baze' (odnosno pocetka erektilnog tkiva) koja se nalazi negde na sredini izmedju testisa... Dok drugi racunaju realnu velicinu, koja moze da udje u namenjeno za to mesto, shto je manja velicina za oko 2 cm... To je velicina od gornje strane stomaka do vrha penisa... Ova druga se obicno racuna kad se kaze velicina, ali neki misle da su 'ekstra' obdareni sa svojih 20, jer racunaju po prvom sistemu, dok oni ustvari stpadaju u normalne velicine...

No, izlisno je govoriti o svemu ovome... OSLOBODI SE KOMPLEKSA!!!

Poz.
 
To sa velicinom je cista glupost...a i 13 cm i nije bas mali ako cemo posteno :roll: ! Samo se opusti,veruj mi da to u sexualnom odnos nije bitno ako znas kako devojku da zadovoljis.A te glupace koje tako odreaguju , znaj da nisu prave .Necu da kazem glupace ali....Mozda ti sa svojih 13 znas bolje da je zadovoljis nego neki navodno od 20.A sta bi bilo da ona ima male dude.
ti treba onda da se upisas od smeha... ali bukvalno SAMO OPUSTENO
 
Malecki sve i nije tako strasno, a ako cemo o samopouzdanju ti ga sigurno imas vise nego mnogi, imas hrabrosti da kazes u cemu je stvar, cak i da das sebi nick "Malecki" :D mozda ti toga i nisi svestan ali sve to govori o tvom samopouzdanju.
ako si hteo potvrdu i ohrabrenje od ucesnika na forumu, mislim da si ih dobio i da svi to stvarno i mislimo.
a sto se tice takvih kompleksa, Incognito je u pravu sto ti je dao primer sa svojim zubima. Ja sam kao klinka bila iskompleksirana zbog malih grudi, mislila sam da ne postoji muskarac koji ne voli ogromne. I prevarila sam se.A sad me boli uvo i ne bih ugradila silikone niti ista slicno, sve da mi ih daju i besplatno.
i jos nesto izmedju duzine od 13 cm i 28 koje neko pomenu, sigurno bih izabrala od 13 8)
 
NE MOGU da verujem.Dopustite malo vi isfrustrirani muskarci sa ocigledno istim problemom,da zene odgovore na taj problem.DA bitna je velicina,i svaka ce te lagati kad kaze da nije.To je kao sto muskarci uglavnom u vecem procentu vole zene sa vecim grudima.Ne mnogo velike,ali ipak da ih ima.E prema tome i sa nama zenama je isto.Ipak frajer treba da ima alatku,a naravno da je tehnika najvaznija.I da 13cm je malo,ti imas problem.Idi kod hirurga.Nema te reci koju ces ovde procitati i da ti resi problem.Uvek ces se idalje plasiti kad ti riba stavi ruku na slic.Istina je bolna ali moras je podneti. :twisted: :twisted: :twisted:
 
just a girl:
NE MOGU da verujem.Dopustite malo vi isfrustrirani muskarci sa ocigledno istim problemom,da zene odgovore na taj problem.DA bitna je velicina,i svaka ce te lagati kad kaze da nije.To je kao sto muskarci uglavnom u vecem procentu vole zene sa vecim grudima.Ne mnogo velike,ali ipak da ih ima.E prema tome i sa nama zenama je isto.Ipak frajer treba da ima alatku,a naravno da je tehnika najvaznija.I da 13cm je malo,ti imas problem.Idi kod hirurga.Nema te reci koju ces ovde procitati i da ti resi problem.Uvek ces se idalje plasiti kad ti riba stavi ruku na slic.Istina je bolna ali moras je podneti. :twisted: :twisted: :twisted:

Ma KONACNO jedna iskrena,bas kakva mi treba! Bravisimo! Iz ovog se da naslutiti da volis povelike i podebele.Hm,eto radosti za mojih 28/22...javi mi se na 041 800 800! Sifra:NIJE VAZNO GDE......
 
just a girl:
NE MOGU da verujem.Dopustite malo vi isfrustrirani muskarci sa ocigledno istim problemom,da zene odgovore na taj problem.DA bitna je velicina,i svaka ce te lagati kad kaze da nije.To je kao sto muskarci uglavnom u vecem procentu vole zene sa vecim grudima.Ne mnogo velike,ali ipak da ih ima.E prema tome i sa nama zenama je isto.Ipak frajer treba da ima alatku,a naravno da je tehnika najvaznija.I da 13cm je malo,ti imas problem.Idi kod hirurga.Nema te reci koju ces ovde procitati i da ti resi problem.Uvek ces se idalje plasiti kad ti riba stavi ruku na slic.Istina je bolna ali moras je podneti. :twisted: :twisted: :twisted:


Devojko, pa ti nemas pojma koliko je tvoj nick adekvatan tvom nacinu razmisljanja....Mozda bi trebalo samo da umesto 'girl' stavis 'baby'....A mi bi ocigledno trebalo da uvedemo odredjenu starosnu granicu za ucestvovanje na ovom forumu. Moram reci da sam prosto zapanjen tvojom plitkoumnoscu i zaostaloscu.
 
I da ne zaboravim, Just whatever, ovaj forum ne postoji za istresanje tvojih frustracija niti dokazivanje tvog 'poznavanja' materije, stoga ako vec nemas sta pametno da kazes, nemoj pokusavati ni da skenjavas ljude koji se suocavaju sa odredjenim problemima.
 
Neznam samo kako da tumacim tvoje djavolske smajlije na kraju post-a... Ako se zezash, ok... ako ne, onda ti zaista imash problem, i moglo bi se reci da si ti isfrustrirana. U tom slucaju, pitam se da li si ti ikad videla q, pa makar i od 13cm.

Prvo, ko je ove isfrustriran? Ja sam se odavno oslobodio vecine mojih kompleksa, predrasuda i sl. Ne secam se kad sam zadnji put bio isfrustriran oko necega (dobro, secam se, ali to nema veze sa ljudskim odnosima)...

Velicina jeste bitna, ali je daleko od toga da je presudna... Sto se kaze 'Um caruje... snaga dobro dodje'...

A to sto stavljas analogiju sa grudima, ok... Meni ne smeta devojka koja ima male grudi... Sigurno bih pre odabrao takvu, nego 'muzaru' koju trebam da pridrzavam da se ne prevrne...

Fizicke osobine su bitne, ali je ipak najvaznije ono sto se krije unutra...

Poz.
 
Lord of chaos,Incognito zalim vas.Jadni sti i vise isfrustirani nego sto sam mislila.A mene hvala bogu ne poznajete i ne znate nista.Mogu cak reci i da ste glupi u najmanju ruku.Ne znate da procenite koliko neko ima godina.Ali dobro vi ste ioneko promaseni MALI tipovi,nevazni. A TEBI gazdarice da kazem,OK ako se zaljubis u nekog rekla si da ti je velicina nevazna,ne slazem se ali mogu da te razumem.A kad ljubav prodje sto je siguran sled dogadjaja,nemoj mi reci da ces moci da postujes njegovih 10cm.To je laz.To je nemoguce,ipak ces potraziti onog od 20cm. :P :P :P
 
just a girl:
Lord of chaos,Incognito zalim vas.Jadni sti i vise isfrustirani nego sto sam mislila.A mene hvala bogu ne poznajete i ne znate nista.Mogu cak reci i da ste glupi u najmanju ruku.Ne znate da procenite koliko neko ima godina.Ali dobro vi ste ioneko promaseni MALI tipovi,nevazni. A TEBI gazdarice da kazem,OK ako se zaljubis u nekog rekla si da ti je velicina nevazna,ne slazem se ali mogu da te razumem.A kad ljubav prodje sto je siguran sled dogadjaja,nemoj mi reci da ces moci da postujes njegovih 10cm.To je laz.To je nemoguce,ipak ces potraziti onog od 20cm. :P :P :P


Hahahahahahahahahahahaha....Pa, Just whatever, tebi je ovaj forum kao zivo blato, najbolje je da te covek pusti da se sama davis, nema razloga za gubljenje vremena.... :D Za tvoju informaciju, ovde se ocenjuje umni kolicnik a ne broj godina, a ti samo pokazujes da si jako, jako nisko na lestvici razvoja svesti....Hahahahahahahahahahahahahahahaha....
 
just a girl:
A TEBI gazdarice da kazem,OK ako se zaljubis u nekog rekla si da ti je velicina nevazna,ne slazem se ali mogu da te razumem.A kad ljubav prodje sto je siguran sled dogadjaja,nemoj mi reci da ces moci da postujes njegovih 10cm.To je laz.To je nemoguce,ipak ces potraziti onog od 20cm. :P :P :P
I mislis da bi me u vezi u kojoj je ljubav prosla moglo da utjesi to sto bi taj moj partner imao 20, a ne 10 cm...???
Ljubav se ipak ne mjeri centimetrima...
 
GAZDARICE,valjda se mi zene bar razumemo.OK,ljubav se ne meri centimetrima,tacno.Ali zamisli da ljubav prestane,i jos ostanes sa 10cm.Malo je sesto,malo je. :wink: :wink: :wink:
 

Back
Top