Svrsavanje po faci- da ili ne?

Газдарица не одговара?
А, шта ја да кажем? Нема мотива за тако нешто. У уста да, ту се слажемо, наравно ако то воли али по лицу, сикама или гузи? У чему је ту штос. Кажу да семе нетреба расипати. То је дар који жена прихвата на један од три начина задржавајући га за себе (макар и привремено) као део свог партнера и онога што се међу њима догодило.
Замислите ситуацију у којој мушкарац умаче прст тамо негде а потом се маже по лицу. Комично, нема шта. И нетреба то мешати са оним кад исти прст олиже. Дегустира човек да би онда прионуо на посао. Да, то је већ нешто, нешто слатко. А, 69, па то је један други форум...
 
Evgenija:
Mako:
Pa malo... :wink:

Pa dobro kako ja ovo da shvatim?
:shock:
Ajde ti lepo objasni nama sta si mislio ovim...i generalno vas sve molim da obrazlozite svoje mislljenje ...ako volite zasto volite...sta vas tu uzbudjuje...ako ne...zasto ne...i sl.
Ljudi, ma sve je to super, naravno pod uslovom da oba partnera uzivaju u tome.Ukoliko zena to ne voli ne treba na tome insistirati, ali i ona ponekad treba da popusti ukoliko joj dragi to bas jako voli.
Zauzvrat i on njoj treba da udovolji nekim zeljama.
Mada su zene sporije u otvaranju srca za svoje seksualne fantazije :oops: Jednostavno sa zenom strpljivo i pazljivo. :wink:
 
tailor:
Jel voli Gazdarica svrsavanje na lice?
koliko se ja secam, iz postova, cini mi se da je odgovor pozitivan (izvini gazdinka ako gresim)... naravno tebi bi vise prijalo da je odgovor negativan pa da se potpuno zgrozi nad scenom... ne brini... zgrozice se i ovako

i sta sad... da bi dokazao da si ti Musko i da bi na neki nacin dokazao svoju Musku dominaciju da ne pomisljas mozda kako bi lepo bilo da joj svrsis na facu zato sto ti je obrisala temu... "kako se ona usudila da dirne u moju sujetu" ... "Ja sam uvek u pravu i nema tu meni neko zensko da odredjuje sta cu ja da radim i kako da se ponasam"

pacenicki krajnje :evil:
 
d1:
tailor:
Jel voli Gazdarica svrsavanje na lice?
koliko se ja secam, iz postova, cini mi se da je odgovor pozitivan (izvini gazdinka ako gresim)... naravno tebi bi vise prijalo da je odgovor negativan pa da se potpuno zgrozi nad scenom... ne brini... zgrozice se i ovako

i sta sad... da bi dokazao da si ti Musko i da bi na neki nacin dokazao svoju Musku dominaciju da ne pomisljas mozda kako bi lepo bilo da joj svrsis na facu zato sto ti je obrisala temu... "kako se ona usudila da dirne u moju sujetu" ... "Ja sam uvek u pravu i nema tu meni neko zensko da odredjuje sta cu ja da radim i kako da se ponasam"

pacenicki krajnje :evil:
hehehe, nisi, nisi pogrijesio...
Ni u cemu... :mrgreen:
 
Evgenija:
Zasto je muskarcima zelja da svrse devojci po licu?
Da li je to neka podsvesna zelja za unizavanjem iste ili dominacija?
Ako bas ne moze po licu...onda sto blize!
Sta vi mislite o istome i da li vam to prija?
Pitanje je za oba pola...uz obrazlozenje za koje vas molim.
Hvala svima unapred.



Molim moderatore da mi oproste jer sam greskom ovu temu prvo postavila u "zenskom kutku"...sustinski ona pripada ovde.. Zato vas molim ako je moguce... zatvorite istu...

Definitivno je to neka podsvesna zelja za unizavanjem bar kod mene, pri tome ne mislim na neko bas istinsko ponizavanje, to je vise samo fantazija, a ako se to ribi svidja i ako je pali, ... sreci nikad kraja.

Otprilike to mislim i o svrsavanju u usta.
 
Evgenija:
Zasto je muskarcima zelja da svrse devojci po licu?
Da li je to neka podsvesna zelja za unizavanjem iste ili dominacija?
Ako bas ne moze po licu...onda sto blize!
Sta vi mislite o istome i da li vam to prija?
Pitanje je za oba pola...uz obrazlozenje za koje vas molim.
Hvala svima unapred.



Molim moderatore da mi oproste jer sam greskom ovu temu prvo postavila u "zenskom kutku"...sustinski ona pripada ovde.. Zato vas molim ako je moguce... zatvorite istu...

Sa kakvim li si ti retardima spavala!? :roll:
 
Pop Relja:
Po čemu je gutanje OK, a po licu BLJAK? Zar nije gutanje veće ponižavanje?
jel' tebi ponizenje da se sexas? sto ljudi to uopste rade.. da se mnozimo..a sta kad se ne mnozimo..da bi popunjavali rupe...kad nekog volis i to je ponizenje..treba voleti samo sebe..i sebi lizati i pusiti..

ako sam totalno izbezumljena kao sto esam posle multiple o., a ne bih da nisam..ako imam zelju za necim u tom trenutku..ili ako nekog volis bas bas toliko da bih mogao to da uradis tj. da uradim..da bi njemu bilo lepo..e to..nije da je 'ta' sperma mlecni desert..nego jedna ljigava neukusna smesa miliona spermatozoida...kada bih taj trenutak tog izbezumljenog stanja uporedila sa divnim prolecnim jutrima,..ispunjenih ejakulatom mog dragog, sipanog u casu, npr. doktor rekao zivot mi zavisi od toga, svako jutro na prazan zeludac -sperma, sveza sperma, da izdrka u casu..i tako to bljak..znaci to..e nemam pojma..htela sam da kazem da bih verovatno umrla, jer no way bre fuj..kapiram donekle sta si mislio, ali ponizenje moze samo da bude sex sa onim koga ne volis, sex sa drugim tj.prevara, sex za pare ili nesto sl...sex is an emotion in motion...
 
Devilishgirl:
Pop Relja:
Po čemu je gutanje OK, a po licu BLJAK? Zar nije gutanje veće ponižavanje?
jel' tebi ponizenje da se sexas? sto ljudi to uopste rade.. da se mnozimo..a sta kad se ne mnozimo..da bi popunjavali rupe...kad nekog volis i to je ponizenje..treba voleti samo sebe..i sebi lizati i pusiti..

ako sam totalno izbezumljena kao sto esam posle multiple o., a ne bih da nisam..ako imam zelju za necim u tom trenutku..ili ako nekog volis bas bas toliko da bih mogao to da uradis tj. da uradim..da bi njemu bilo lepo..e to..nije da je 'ta' sperma mlecni desert..nego jedna ljigava neukusna smesa miliona spermatozoida...kada bih taj trenutak tog izbezumljenog stanja uporedila sa divnim prolecnim jutrima,..ispunjenih ejakulatom mog dragog, sipanog u casu, npr. doktor rekao zivot mi zavisi od toga, svako jutro na prazan zeludac -sperma, sveza sperma, da izdrka u casu..i tako to bljak..znaci to..e nemam pojma..htela sam da kazem da bih verovatno umrla, jer no way bre fuj..kapiram donekle sta si mislio, ali ponizenje moze samo da bude sex sa onim koga ne volis, sex sa drugim tj.prevara, sex za pare ili nesto sl...sex is an emotion in motion...

Zar je sa voljenom osobom sex? Ili nešto više? Slažem se za stranca, ustvari to zavisi od osobe do osobe, kao i da li će ona i svom dragom dozvoliti to.
 
Devilishgirl:
pa ako se 'bemo zivotinjski da mozak puca i koza prokrvari, zbog noktiju ili zuba ili ako kazem 'ebi me...bla bla to mi radi, naguzi me, bla bla..' ili 'sad cu da te ebem', to mu valjda dodje sex sa voljenom osobom.

Donekle si upravu, ako se samo svede na "stavi ga" onda to nije vođenje ljubavi nego sex. Vođenje ljubavi bi trebalo biti više od toga.
 

Back
Top