Svrsavanje po faci- da ili ne?

Meni je najsladje kad mogu u nju, a da ne moram da brinem!
A to za po faci... sam nikad ne bih uradio i neam nikakvu specijalnu zelju koja me na to nagoni. Ako bi ona trazila sama uradio bih... iako bi mi zavisno od raspolozenja bilo lepse da preskocim takav svrshetak.

Ti koji vole tako da svrshavaju i shatro misle da je to QL i muski, to su... ma papci... izdrkavanje nad zenskim rodom.
 
Evgenija:
Zasto je muskarcima zelja da svrse devojci po licu?
Da li je to neka podsvesna zelja za unizavanjem iste ili dominacija?
Ako bas ne moze po licu...onda sto blize!
Sta vi mislite o istome i da li vam to prija?
Pitanje je za oba pola...uz obrazlozenje za koje vas molim.
Hvala svima unapred.



Molim moderatore da mi oproste jer sam greskom ovu temu prvo postavila u "zenskom kutku"...sustinski ona pripada ovde.. Zato vas molim ako je moguce... zatvorite istu...


ne znam koliko ima veze sa unizavanjem ili dominacijom,vise sa ovim prvim jer me pali kad kazem ribi da cucne ili dole na kolena pre nego svrsim naravno ako dozvoli i vise volim celu da je isprskam nego u usta
 
sperma je puna belancevina i zdravija od mleka... dokazi o njenoj lekovitosti stari su koliko i samo covecanstvo:D:D
p.s.ja sam jednoj ribi izlecio bubuljice i krajnike verovali ili ne pa ako ima zainteresovanih devojaka neka dodju na terapiju - ne kosta nista ;)
 
da se i ja ukljucim...
devojci najcesce svrsavam po grudima i guzi i verujte mi, na tim mestima joj je koza najmeksa.i s'obzirom da to radimo cesto ne treba joj ni mleko za telo :-))) ponekad se javi zelja za dominacijom(takodje i zene to pozele ponekad)pa je celu poprskam i ne smatram to nicim losim.ja volim kad oboje istovremeno svrsimo u pozi 69 :-)))
 
Svršavanje po faci ili u usta nema blage veze sa ponižavanjem, osim ako osoba ne posmatra seks generalno kroz prizmu ponižavanja ili nekakvog sličnog tripa.

Želja da svršim devojci na facu mi se vrlo retko desi. Ali se sećam jedne devojke (sa kojom nisam bio) da mi je njena faca baš budila takvu želju. Nemam pojma zašto.

Svršavanje u usta ? Oh, da. I nemam nikakv problem da se posle toga poljubim sa devojkom. Samo što se poslednji takav doživljaj odigrao pre nekih sedam i po godina. Kasnije su se pojavile sve neke gadljive. Istini za volju, ni ja im nisam tražio (cenim da je to put da ne dobiješ ništa). Zapravo, sada sam srećan što sam opet uspeo naći devojku koja veoma voli oralni seks.

teška neka vremena...
 
rei_zulu:
e to vec volim da mi sedne na facu dok svrsava... a ne ko onaj Dzuli Duranjonja sto mu lizu doope :lol:
:shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Haos...izvinjavam se zbog offtopic-a ali moram da prijavim da umirem od smeha..prosto je neverovatno kako sve pamtimo razne nick-ove.....trebalo mi 100 god da provalim shta znachi nick ugadnubaburastem... chitala sam ga skroz drugachije....:lol:

A vi slobodno nastavite sa svrshavanjem,nemojte da vas ja ometam...:wink:
 
Evgenija:
Zasto je muskarcima zelja da svrse devojci po licu?
Da li je to neka podsvesna zelja za unizavanjem iste ili dominacija?
Ako bas ne moze po licu...onda sto blize!
Sta vi mislite o istome i da li vam to prija?
Pitanje je za oba pola...uz obrazlozenje za koje vas molim.
Hvala svima unapred.



Molim moderatore da mi oproste jer sam greskom ovu temu prvo postavila u "zenskom kutku"...sustinski ona pripada ovde.. Zato vas molim ako je moguce... zatvorite istu...
Pa kako ko voli, ponizenje moze biti i ako musko oce samo misionarku...Znaci moze i ne mora biti.
 
Normalnim muskarcima je mnogo vaznije od toga gde ce svrsiti to da uspeju da dovedu zenu do vrhunca tj. da ona svrsi a onda i on po mogucstvu istovremeno i to je onda vrh zadovoljstva REAL ORGASAM. Ako se ljubavnici istinski vole nema govora o ponizenju, sve se radi zarad zajednickog uzivanja.
 
ZXspectrum:
Normalnim muskarcima je mnogo vaznije od toga gde ce svrsiti to da uspeju da dovedu zenu do vrhunca tj. da ona svrsi a onda i on po mogucstvu istovremeno i to je onda vrh zadovoljstva REAL ORGASAM. Ako se ljubavnici istinski vole nema govora o ponizenju, sve se radi zarad zajednickog uzivanja.
c016.gif
 
Svako moze da ima neku svoju sexualnu zelju ili fantaziju... ako se zelje i sposobnosti partnera poklapaju onda da u suprotnom ne...
Mislim da su ovo vise neke individualne i licne stvari za dvoje konkretnih partnera nego da se globalizuje i raspravlja u javnosti na forumu... To treba svako sa svojim partnerom da resi...
 

Back
Top