Svrsavanje po faci- da ili ne?

JOVANA77:
mammy:
Vragolasta Amfibija:
MOzda po kiti,mislim u gorila je veci...a ovde samo po nekih bednih 25,26 cm

i oko 22 cm u sirinu :wink:

sto ipak nije nista za nase razvaljene bulje..... :shock: :lol:

Ne znam sta da napisem od smjeha.....ha ha ha ha ha ha
a075.gif
tako im skakucemo od njihovim "prosjecnih" 25x22 cm
 
JOVANA77:
mammy:
Vragolasta Amfibija:
MOzda po kiti,mislim u gorila je veci...a ovde samo po nekih bednih 25,26 cm

i oko 22 cm u sirinu :wink:

sto ipak nije nista za nase razvaljene bulje..... :shock: :lol:
BUahahahahahahahaaaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaa :lol: :lol: :lol:
Znaci,pazi kad mi nije ni najveci kalibar onog efendijinog cepa dovoljan da me zadovolji
 
Evo,ja priznajem:
mogu u svoju medenu bulju sa cvetnim gacicama da strpam 3 u isto vreme i u ribu vibrator kao sto rekosmo,pa sve da puca od zadovoljstva,da se tare,da klizi i da curi...
MIslim,to je gola istina... :shock:
Ko ne veruje da imam takve gacice neka pogleda profil
 
LepaLuki:
Da li vi muskarci uopste znate kakvog je ukusa ta vasa sperma sa kojom toliko volite da prskate, i punite sve i svasta??? Zamislite da su vam usta puna necega nalik na belance pomesano sa morskom vodom, pa jos toplo, fuj!!!
Osecaj po telu (guzi, ledjima, grudima...) moze da prija nekim devojkama pod uslovom da se tus nalazi negde u blizini. Ali usta...

EEEEE... pa Lepo ne mogu da te razumem, sad kad si to sve probala sa omalovazavanjem i sa gadjenjem to posmatras. Zelim da kazem da kod muskaraca u jednom periodu zivota nastaje zelja za novitetima u seksu (ili ako hocete da vam bude lakse)kako bi smo tacnije rekli za perverzijama, koje su po meni normalne jel ziv covek sve mora da osjeti i proba, to je slucaj i sa zenskim svetom i zbok toga i one pristaju na to, i uzivaju u tome(nije valjda da to rade na silu)tu se ne radi o nikakvom EGOIZMU kako sam procitao od nekih (na neki nacin)feministkinja, jer je to nazvano kao MUSKI EGOIZAM, a ne radi se o tome, nego je to prirodno pokazivanje muskosti, a u tom cinu ona to vraca sa njenom zenstvenoscu, tako rade prave devojke koje vole da budu njezniji pol, dakle? to mogu objasniti jos kao najvecu moc muskarca koju poklanja svojoj voljenoj osobi, pa nije valjda da vi nazivate EGOIZMOM ZENSKIM kad vas mi lizemo po vasem polnom organu i po dupetu, mislim da vam po tome dokazujemo da vas cenimo, volimo, postujemo, i sto je najvaznije uzivamo u vasoj prirodnoj ljepoti koju posedujete, sa tim vam dokazujemo da volimo svaki dio vaseg tela i da u njemu uzivamo i zasto onda imati misljenje da svrsavanje devojci po licu i na drugim mestima tela znaci pocenjivanje te osobe, uvek sam se vise nadrazivao na zensku koja je u pravom smislu zensko, hocu reci bez imalo feminizma, jer ja zelim zensku osobu a ne nekog transvestita, a druga prica je ako je to nekoj zenskoj dosadilo pogotovo u ovom teskom vremenu koje je puno problema i ne moze im nikakav seks priustiti zadovoljstvo, i zato mislim da se mladji svet nece sloziti sa vama da je to nesto egoisticno, ako mislite da nisam u pravu dajte anketu, mogu samo da kazem za sebe da cu uvek voleti zene i sve intimne djelove njenog tela, i uzivati u poljubcima istih... POLJUBAC I ZA TEBE...
 
Evgenija:
Zasto je muskarcima zelja da svrse devojci po licu?
Da li je to neka podsvesna zelja za unizavanjem iste ili dominacija?
Ako bas ne moze po licu...onda sto blize!
Sta vi mislite o istome i da li vam to prija?
Pitanje je za oba pola...uz obrazlozenje za koje vas molim.
Hvala svima unapred.



Molim moderatore da mi oproste jer sam greskom ovu temu prvo postavila u "zenskom kutku"...sustinski ona pripada ovde.. Zato vas molim ako je moguce... zatvorite istu...
nemoj da tako gledas na to...to je odlicno za ten...
 
Gazdarica:
Kad sam vec prozvana da i odgovorim na pitanje...
Svrsavanje po licu ili u usta pozelim samo sa muskarcima koji me istinski privlace... Zelim da s njima podijelim sve pa i to... Jos kad se poslije toga pocnemo ljubiti,mmm... :D
Ima tu i zelje za potcinjavanjem, zelje da dominira nada mnom...
A i dobro je za ten... :wink:

Objasniti kako utiče na ten...
 

Back
Top