Mir ili nemir, pitanje je sad ?

nemcoi

Aktivan član
Poruka
1.406
Iako sam nebrojano puta izvredjan od strane pomenutih redzera nisam odgovarao na prozivke niti ih prijavljivao, pogotovo na nedvosmislene uvrede Sala. Toliko puta nisam odgovarao na njih da se mozda ljudi pomisljeju da sam glup pa ne vidim. dosta putam sam i pustio da me izigraju ako to hoce. E upravo radi toga kazem da prepoznajem ali eto to me ne dotice, mada se nemcoi cesto buni kako sam budala sto ne uzvratim ali neka ih ej...

Ali tome je dosao kraj jer nema vise popustanja. Od sada cu se pojavljivati i diskutovati a ocekujem da nece provocitrati. Ako se to ipak dogodi odgovoricu onako kao u rl jer besmisleno je da ima odgovaram sa sitnim tako peckanjima a onda odgovore na jedan neprimeren naicin. Ponavljam da me to ne dotice ali ipak nije ok praviti to pa i od lika sa foruma.
 
Moje delovanje sa hakom je bezazleno naspram njihovog. Moje glupiranje je decija igra koja nije imala nameru da napravi lom . Izvinjavam se onima koji su ostali uvredjeni.Predlazem da se ljudi vise ne carkaju po forumima jer je glupo. Neka to rese uzivo ili nikako.

Mozda bi bilo dobro da se napise mirovni sporazum koji ako se preksi za dil ima susret u realnosti. Sem naravno onima koji vole da se carkaju po forumima. Njima nema pomoci. Lepo da se jednom zavrsi sve ovo i kraj. Posle moze da se pise normalno i oslobodi ovaj sistemski vakum ovog pdf-a.
 

Back
Top