E da vidim ko nije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

batine

Zainteresovan član
Poruka
400
Ja sam kresnuo ženu pre 20 min.
Evo ovako, onaj ko nije uvalio u zadnja 2h i nije neki ...., a koja nije primila i nije neka ....

Aj da vidim, svaka koja se upiše znači da ga je primila i svaki koji se upiše znači da ga je uvalio.
(prihvatam i masturbiranje :hahaha:)
 
Ja sam kresnuo ženu pre 20 min.
Evo ovako, onaj ko nije uvalio u zadnja 2h i nije neki ...., a koja nije primila i nije neka ....

Aj da vidim, svaka koja se upiše znači da ga je primila i svaki koji se upiše znači da ga je uvalio.
(prihvatam i masturbiranje :hahaha:)

Kresnuo zenu i posle 20min za komp.Mora da ti nije bilo ok.:lol:
Kad ti je dobro,padnes u nesvest posle sexa.....
 
Od kraja ka početku:
1 posle dobrog sexa zapalim cigaru, popijem kafu pa idem na bis
2 nije tema o hvalisanju, nego je samo pitanje
3 ja palim cigaru posle sexa a ti možeš da se smeješ odmah
4 jelo i sex su usko povezani, ja jedem pa jeb..
5 za gibu važi isto, obično jeb.. da potrošim sve kalorije koje sam navukao
6 pročitati pod 2
 
Ja sam kresnuo ženu pre 20 min.
Evo ovako, onaj ko nije uvalio u zadnja 2h i nije neki ...., a koja nije primila i nije neka ....

Aj da vidim, svaka koja se upiše znači da ga je primila i svaki koji se upiše znači da ga je uvalio.
(prihvatam i masturbiranje :hahaha:)

U hebo te uvalio si ženi pre 20 minuta i odmah si seo na net da nas obavestiš o tom srećnom događaju a pre toga je nisi opalio bar mesec dana.:manikir:
 
Od kraja ka početku:
1 posle dobrog sexa zapalim cigaru, popijem kafu pa idem na bis
2 nije tema o hvalisanju, nego je samo pitanje
3 ja palim cigaru posle sexa a ti možeš da se smeješ odmah
4 jelo i sex su usko povezani, ja jedem pa jeb..
5 za gibu važi isto, obično jeb.. da potrošim sve kalorije koje sam navukao
6 pročitati pod 2

I ti kažeš da ovo nije hvalisanje:eek: i posle se žališ što ti je tema puna spamova....:p
 
Svi oni što hoće da se klade, neka mi se jave na pp da im dam br računa da im kažem gde da uplate pare.
A žena mi upravo sedi u krilu i cepa se od smeha čitajući vaše ljubomorne izjave.

Aj čujemo se za jedno sat vremena (nadošlo mi opet).

p.s.deca mi spavaju pa da ih ne budim, nemojte glasno da vičete, a ljubimce ne gajim
 
Svi oni što hoće da se klade, neka mi se jave na pp da im dam br računa da im kažem gde da uplate pare.
A žena mi upravo sedi u krilu i cepa se od smeha čitajući vaše ljubomorne izjave.

Aj čujemo se za jedno sat vremena (nadošlo mi opet).

I šta sad misliš da smo mi pali na to:zcepanje:...na koga trebam da budem ljubomorna samo mi to reci, na nekoga ko ima sex 30 sekundi:zcepanje:
 
Svi oni što hoće da se klade, neka mi se jave na pp da im dam br računa da im kažem gde da uplate pare.
A žena mi upravo sedi u krilu i cepa se od smeha čitajući vaše ljubomorne izjave.

Aj čujemo se za jedno sat vremena (nadošlo mi opet).

p.s.deca mi spavaju pa da ih ne budim, nemojte glasno da vičete, a ljubimce ne gajim

batine, da li zaista mislis da je nekoga briga da li ti kreses ili ne?
ozenjen covjek, i jos se nada da neko ljubomorise jer je uspio da se snadje za sex... nonsens
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top