Доста су све паре ишле у Београд!

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.885
Ako ste pomislili da je ovo još jedna tema o Vojvodini ili neka Čankova izjava grdno ste se prevarili. Tj. i Čanak priča nešto slično, samo je on od ovog daleko. Elem, autor izjave je Dragan Marković Palma, gradonačelnik Jagodine. E sad, koje su to pare išle za Beograd i šta treba da se učini da ne bude tako on detaljno obrazlaže ovde.

Evo nekih zanimljivih delova:

Драган Марковић Палма, најавио је да ће посланици те странке

подржати војвођански статут јер се, како је објаснио, тим актом “не дефинише територијална, већ само економска децентрализација”. Он је за “Дневник” казао и да у осталим деловима Србије “мора да се спроведе економска децентрализација”, јер сматра да је неодржива “централизација новца у Београду,


Sećate se kakva se frka podigla oko predstavništva Vojvodine u Briselu? A Palma o tome kaže:

Јагодина може отварати и отвараће такве канцеларије. Ми смо већ остварили економску сарадњу с неким европским градовима и регионима. Лично сам водио по 80 привредника у четири државе.

Ne može se od ovih autonomaša živ ostat' ...
 
:rtfm:
Палма је будала у категорији Неше Чанка...
Осетио да по новоме закону неће бити неки фактор, па подржавајући Чанка,
нада се, да ће успети створити можда неку покрајину у свом окружењу.
Овај напаћени народ не може да схвати да је у ствари права бит
стварања аутономија у ствари то,
СТВАРАЊЕ ПОТЕНЦИЈАЛНИХ ФЕУДА, НА КОЈИМА ЋЕ СЕ ОНИ ПИТАТИ.
:dash:
 
A po kom to zakonu neće biti faktor? Da li su u najavi neka smanjenja ovlašćenja gradonačelnika?

Нешо...Нисам мислио на то....већ на онај његов минорни проценат, који са СПСом даје већину власти.
Сигуран сам дана следећим изборима он неће бити потребан СПСу, нити било којој странци.
Свака част на месту градоначелника, али нема пуно вајде од тога, ако нема вертикалне повезаности власти..
.Мислиш да би као градоначелник, остварио све оно, да
по мало не тргују и уцењује...НИ ЖИРАФУ НЕ БИ КУПИО.
:dash:
 
Hmmm da ,. takvi su ti nasi europejci , zagovornici EU , a pre svega demokratije .

Kad god se pojavi na televiziji , ja pomislim da gledam neku rostiljijadu , svinjokolj ili takmicenje u spravljanju cvaraka , a onda me on razbudi sa svojim DEMOKRATIJA .
ON nikad , ali bas nikad nije bio na TVu , a da nije rekao rec Demokratija .
A jos kad se uzme u obzir , da je on veliki ljubitelj Betovena , pa cak i njegov savremenik ...
 
Нешо...Нисам мислио на то....већ на онај његов минорни проценат, који са СПСом даје већину власти.
Сигуран сам дана следећим изборима он неће бити потребан СПСу, нити било којој странци.
Свака част на месту градоначелника, али нема пуно вајде од тога, ако нема вертикалне повезаности власти..
.Мислиш да би као градоначелник, остварио све оно, да
по мало не тргују и уцењује...НИ ЖИРАФУ НЕ БИ КУПИО.
:dash:
Koliko se sećam on je mnogo toga uradio i pre nego što je ušao u dil s SPS-om.
 
Ako ste pomislili da je ovo još jedna tema o Vojvodini ili neka Čankova izjava grdno ste se prevarili. Tj. i Čanak priča nešto slično, samo je on od ovog daleko. Elem, autor izjave je Dragan Marković Palma, gradonačelnik Jagodine. E sad, koje su to pare išle za Beograd i šta treba da se učini da ne bude tako on detaljno obrazlaže ovde.

Evo nekih zanimljivih delova:

Драган Марковић Палма, најавио је да ће посланици те странке

подржати војвођански статут јер се, како је објаснио, тим актом “не дефинише територијална, већ само економска децентрализација”. Он је за “Дневник” казао и да у осталим деловима Србије “мора да се спроведе економска децентрализација”, јер сматра да је неодржива “централизација новца у Београду,


Sećate se kakva se frka podigla oko predstavništva Vojvodine u Briselu? A Palma o tome kaže:

Јагодина може отварати и отвараће такве канцеларије. Ми смо већ остварили економску сарадњу с неким европским градовима и регионима. Лично сам водио по 80 привредника у четири државе.

Ne može se od ovih autonomaša živ ostat' ...

Аркановац ти је идол
happy0071.gif
.
 

Back
Top