Hvalospevi

Poruka
15.196
Malo , malo pa procitam ovde na krsti da neko za sebe kaze da je neverovatan ebach ili ebachica.. Mislim sta uopste znaci biti dobar u sexu za vas? Generalno ne verujem tim postovima sa famom oko istih ;)
Pa evo da neko ne bi morao da lista ili trazi ovde mozete napraviti svoj hvalospev kako ste do sada nevidjena sexualna mashina :mrgreen:
 
Malo , malo pa procitam ovde na krsti da neko za sebe kaze da je neverovatan ebach ili ebachica.. Mislim sta uopste znaci biti dobar u sexu za vas? Generalno ne verujem tim postovima sa famom oko istih ;)
Pa evo da neko ne bi morao da lista ili trazi ovde mozete napraviti svoj hvalospev kako ste do sada nevidjena sexualna mashina :mrgreen:

Ja ovde samo dajem po guzi a ako neko hoće da proveri koliko sam dobra u tome, neka se naguzi:guza::zper::rotf:
 
Vidim popodne Moniku Beluči prolazi Bulevarom sva zanesena, srećna, onaj njen kez od uha do uha, oči blistaju... Pevuši i vrcka od zadovoljstva. Reko ova će sigurno do komšije. ;) :D
 
Malo , malo pa procitam ovde na krsti da neko za sebe kaze da je neverovatan ebach ili ebachica.. Mislim sta uopste znaci biti dobar u sexu za vas? Generalno ne verujem tim postovima sa famom oko istih ;)
Pa evo da neko ne bi morao da lista ili trazi ovde mozete napraviti svoj hvalospev kako ste do sada nevidjena sexualna mashina :mrgreen:

Pa ovako, Pošto se ni jedna do sad ,a ni sad, nije žalila smatram da sam dobar ebač.
Elem da oma zapušim sva ona usta koja bi da negiraju moju tvrdnju Imale su svoju šansu da se žale i kukaju što je nisu iskoristile!!!!
prema tome nemo mi neko napiše : nisu htele da te povrede i te gluposti (da budem kulturan i ne kažem sranja):super::super:
 
Pa ovako, Pošto se ni jedna do sad ,a ni sad, nije žalila smatram da sam dobar ebač.
Elem da oma zapušim sva ona usta koja bi da negiraju moju tvrdnju Imale su svoju šansu da se žale i kukaju što je nisu iskoristile!!!!
prema tome nemo mi neko napiše : nisu htele da te povrede i te gluposti (da budem kulturan i ne kažem sranja):super::super:

Pa naravno da ti neće reći ‚‚Batino, al si me loše hebo‚‚ zamisli samo kako bi se shebo i mi žene imamo dušu i milosti.;):p
 
Одох у Звоно да је проверим вечерас, па се јавим са фришким информацијама. :bye:

(А и ја постујем свуда... :sad2:)

Postuješ svuda? Pa pohvali se kakvi su ovde frajeri, a i Monika će da odradi svoje kad komšija odradi njegovo. ;):D

Vidimo se ispred Zvona. :)
Pazi da te neko ne zameni s Monikom. :rumenko: :zper: :D
 
Postuješ svuda? Pa pohvali se kakvi su ovde frajeri, a i Monika će da odradi svoje kad komšija odradi njegovo. ;):D

Vidimo se ispred Zvona. :)
Pazi da te neko ne zameni s Monikom. :rumenko: :zper: :D

Комшија! Ти си ме толико искомплементирао данас, да сама себи већ личим на Монику! Ма, на две Монике! :brus:


За постављачицу: Тему је требало да ставиш на озбиљни део, мислим да би се заиста могло писати искрено. Овако, слудео ме комшилук...али кад су таки, шта ћу им ја! :heart:
 

Back
Top