Prica o ...

Koja je prica po vasem misljenju bolje u bilo kom od smislova?

  • VEČERA SA RENDžERIMA

  • Helou Mr Anderson

  • opcija 3

  • VEČERA SA RENDžERIMA

  • Helou Mr Anderson

  • opcija 3


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

nemcoi

Aktivan član
Poruka
1.406
Jeste da nije to ona prica koju sam hteo da napisem ali moze i ova da posluzi jer obecao sam rat prici a ne pise mi se vise nista na tu temu pa eto da odrzim ono sta sam rekao. Dosta je bilo pisanja u prazno.

Ocenite koja je ova od dve price po vama bolja u bilo kom od smislova.
 
Poslednja izmena:
VEČERA SA RENDžERIMA

U iznajmljenoj sali velikog hotela prestonice, Alexanna i Milica su vršile zadnje pregledavanje velikog, ukusno postavljenog stola na kom se presijavao srebreni escajg, dok su kristalne čaše dirigovale plesom svetlosti koja se prelamala iz ogromnih lustera kroz njih….

„Ne znam za ovo, mislim da ipak nije dobra ideja…“
požali se Milica svojoj drugarici Alexanni, usput grickajući sitni kolačić kojim se poslužila sa lepo dekorisane tacne istih.

„A zašto ne bi bila…konačno da vidimo te likove …većina njih, glavnih, je potvrdila dolazak…pa da vidimo koliko su jaki kada treba u lice nekome reći one gluposti i uvrede koje inače valjaju po forumu.
odgovori joj Alexanna.

„Ma znaš, bojim se da će izbiti fizički sukobi, zato ja tako….inače, da nije toga i ja bi se radovala ovoj večeri…
reče Milica svojoj drugarici, te nastavi…
„Ej, ajde probaj ove kolačiće, fantastični su..“

Tek što se Alexanna pridruži Milici u degustaciji slatkiša, velika vrata sale se otvoriše, i uz blistavi osmeh u nju stupi OKJO.
Srdačnost pozdrava i upoznavanja je samo na momenat iznenadila tri žene, da bi se tren posle toga raspričale kao da se još od detinjstva poznaju.
Veseli ženski smeh je smenjivao razdragano čavrljanje…sve dok se ispred rendžerki ne stvori čovek od svojih 40 godina….

„Moje dame, ja sam Hawk, neutralni…. Žao mi je što vas prekidam u vašem ljupkom druženju, ali kako sam pozvan na ovaj veličanstveni skup, red je i da se predstavim domaćicama…“
reče pridošlica.
Srčanosti ni ovaj put nije manjkalo, što su njihova ozarena lica i vesele oči sasvim rečito govorili.
Novi talas pridošlica, mladih, veselih i razdraganih ljudi uđe u salu, te se zaputiše pravo ka malom skupu.
Kako se ispostavilo, Demister je organizovao mlađe rendžere, tako da su zajedno došli na skup…

Upoznavanje je brzo prošlo, i konačno su nikovi dobili obrise, konture pa i lica. Lica od krvi i mesa. Lica razdragana, i srećna zbog konačnog i iščekivanog susreta Rendžera.
Ali, lica i znatiželjna, ispitivačka i pomalo zabrinuta….

Boskko, Fanatik, Pele, Ivan The Jedi i Hator…sa prvo pristiglim rendžerkama su činili po godinama šaroliko, ali lepo, baš kao slika lepo i opušteno društvo…

Čaše su se punile votkom, vinom, koka kolom, i ugodan zveket kristala o kristal, bez nekih većih zdravica je zaplovio salom.
Nakon prvih gutljaja, Alexanna predloži da sednu za sto, i uz neobaveznu konverzaciju malo bolje upoznaju i tako sačekaju „one“.
Na pomen „njih“, repo fanova, kao da na trenutak zatitra crni, teški oblak iznad glava i u srcima prisutnih, i svi se na jedan mali tren zamisliše.
Ipak, vesela Milicina zdravica odagna tmurno klupko zla koje se stvori spomenom repo fanova i zveket kristala o kristal, kao stotine malih zvončića, opet zaplovi salom, a malo za njim i smeh rendžera…

Sve dok se ne otvoriše vrata sale, i propustiše ledeni dašak na kojima repo fenovi uđoše…
Čak i lepo raspoređene sveće na bogatom, ukusno aranžiranom stolu zaigraše na časak, protestujući nadolazećoj hladnoći…

Kada su prišli razdraganom društvu rendžera, prvi od njih reče…

„Ja sam Budall-laj. Ovo je Fronzimen, a do njega su Parker, Nemi i onaj novi, Kaliperce“

Društvo za stolom je šaralo pogledom od jednog do drugog…ali najviše su im se pogledi zadržali na Fronzimenu…jer, isti je na glavi imao veliku papirnu kesu sa otvorima za oči, nos i usta…
I niko od prisutnih nije mogao a da se ne nasmeši, koliko god je to pristojnost dozvoljavala, natpisima koji je spomenuti flomasterom išarao po svojoj maski, a koji su glasili :
- Mislim, dakle postojim-, -Terminator Rulez-, Shopenhauzer King, -I Have my Blog, -Milice, ljubimice i sijaset drugih, nebuloznih fraza i natpisa...
Ali ipak su se u sebi grohotom smejali, i jedva su se uzdržavali da ne pogledaju jedno u drugo jer bi u tom slučaju salva smeha eksplodirala i izlila se iz njih kao erupcija vulkana.

Zatim Alexanna ustade i ponudi pridošlice pićem, te ih pozva za sto…
OKJO požuri da ih posluži, a Budall-laj, smestivši se u udobnu stolicu prezrivo frknu pokazujući na dva prazna mesta prekoputa njega..

„Jel, pichokare, gde vam je to oni likovi Sal i Maktub?“
Upitao je, vadeći cigaretu iz džepa…

Rendžerima nije promakao titraj besa na Milicinom licu, kao ni ogromna volja da se smiri...i proguta stotu uvredu od strane reposa.

Aleksanna mu odgovori…
„Imaju posla, rade još uvek…doći će što pre mognu…upravo mi je javio na ovaj aparat mobilni, produkt nauke i tehnike.

OKJO ipak natoči Budall-laju traženu rakiju u čašu i stavi je ispred njega, dok su mu se oči caklile, a usta oblizivala.
Očito da je jedva izdržao put do hotela ne popivši ništa.
U zadnji tren, pre nego odnese flašu, on je zgrabi, ote iz ruke i stavi ispred sebe…
Ona samo odmahnu, i Fronzimenu servira traženo mleko, blago zagrejano, Parkeru i Nemiju običnu kiselu vodu, a Kaliperce ne dobi ništa, jer je, kako veli, trenutno na urinoterapiji.

Zatim se rendžerke vratiše u svoje udobne stolice, i zapališe po cigaretu…
Tišina teška kao olovo se spusti nad prisutne.
Merkali su se ispod oka, tražeći prave reči da otvore diskusiju.
I onda Milica progovori.
„Ajde da jedemo, nema smisla da ova hrana stoji ovde…mislim, ova materijalna hrana, iz materijalnog sveta….“

Na to se rendžeri nasmejaše, i ne čekaše dva puta da im se kaže…
Escajg je zveckao, a veliki tanjiri i tacne raznih predjela, salata i kanapea je išlo iz ruke u ruku.
Čaše su se dosipale, tanjiri punili po drugi put i razgovor se rodio…ispočetka stidljivo, da bi na kraju uzeo zamaha kao parobrod sa lopaticama sa strane koji polako kreče uz vodno…

Ispred repo fenova su tanjiri i dalje bili prazni.
Demister ih je nudio i nudio, ali bezuspešno. Cak je i Kalipercetu predložio da mu u wc’u napuni tanjir, koji ovaj uz nećkanje odbi… direktive su direktive.

Ipak, OKJO nisu promakli Parkijevi sve češći pogledi na bogate ovale đakonija.
Koliko god da je neko sit, ili neće iz nekog protesta da obeduje, ipak kad tad posustane videvši ukusno aranžiranu hranu i veselo društvo kako tamani istu.

Videvši na kojoj je muci, OKJO ustade, napuni tanjir mladom Parkiju i spusti ga ispred njega..
Isti baci bojažljiv pogled ka figuri sa papirnom kesom, koja nakon nekog vremena kimnu glavom kao znak dozvole…
Prizor bi svakako bio smešan, da nije tragičan.
Nakon Fronzimenovog odobrenja, mladi Parki se baci na hranu, a za njim i Nemi..

Hawk nije mogao, a da ne prokomentariše nešto kao „Ma ja bi njemu nabio….“
Ostatak reči je progutao iz poštovanja svoje neutralnosti, a i date reči rendžerima o trenutnom primirju.

Mrštenje Budall-laja nije sprečilo da Nemi isprazni tanjir i zatraži još…

Kako se večera bližila kraju, Milica se seti da pusti sa postavljenog kompjutera, još jednog produkta savremene nauke i tehnike, muziku, što svi zdušno prihvatiše…

Pesma se zaorila salom, i bi od rendžera zdušno pozdravljena.
Hit Mice Trofrtaljke „I labavi može da zabavi“ je izazvao smeh kod rendžera, a tapkanje nogom u ritmu kod Parkija i Nemija. Kaliperce je za to vreme tražio po džepovima svoje treće oko da ode na astralnu ravan…

Budall-laju se jedinom nije svidela, a Fronzimen nije pokazivao nikakve znakove odobravanja ili neodobravanja.
Ispod svoje papirne kese je delovao više smešan, nego tajanstven kako je planirao da bude…

Diskusija se nastavila, i rasplamsala…svaka strana je potezala argumente za i protiv.
Ipak, uvrede od strane repo fanova su ovaj put izostale, na opšte čuđenje rendžera.
I svaki rendžer ponaosob, u sebi, je odao priznanje reposima na njihovoj datoj reći normalnog i ljudskog ponašanja…

Kao i obično, reptiloidi u diskusiji nisu mogli biti zaobiđeni i razgovor krenu tim pravcem.
Po običaju, tempo i žar diskusije se pojačaše, i svađa je bila na pomolu.
Čelična volja i samokontrola rendžera je bila zadnja odbrana od nadiruće lavine psovki i uvreda reposa.

I taman kada prve uvrede padoše, svetla sa ogromnih lustera se ugasiše.
Samo odsjaj sveća sa stola je ocrtavao avetinjske obrise lica i jedne papirne kese za stolom, u totalnom mraku sale.

Velika vrata se otvoriše, i na traci svetlosti iz hola hotela, stupiše dve prilike u salu.

Stadoše ispred stola, nemi i bez reći…
Zatim se svetla upališe.
 
Dva Reptiloida, sa svojim velikim crnim očima, krljušti obraslim telom i nedugim repom fiksiraše skup za stolom.

Repo fanovi, vidno isprepadani se baciše ispred nakaza na kolena, i stadoše im čitati molitve znane i neznane….
Opšta kakofonija strahopoštovanja i obožavanja im je u hroptajima izlazila iz grla, kao i prigušeni jecaji ispod papirne kese, koji su nadjačavali sve ostale.
Vrhunac svega je bio kada je Kaliperce počeo celivati noge reptiloida.

Aleksanna nije više izdržala…
Ustala je sa stola i prišla prvom reptiloidu, a za njom odmah OKJO…
Hawka je spopao napad smeha, koji je momentalno inficirao mlade rendžere…

„Znala sam da ćeš neku sebi svojstvenu budalaštinu izvesti, Sal…“

Kao tobože se naljuti Aleks, i strže masku sa glave jedne od prilika.
OKJO se povede njenim primerom, i strže istovetnu masku sa glave Maktuba.

Fronzimen, još uvek na kolenima, zaurla i zaplače od besa, a Nemi i Parkiju se razli bledi smešak po licu…

Budall-laj je tada već bio toliko pripit, da nije mogao ustati sa poda, nego ga je Fronzimen podigao i prebacio mu ruku oko ramena.

Zatim se zajedno sa Budall-lajom i suzama u očima teturajući zaputi ka izlazu sale…
Ipak, na samim vratima stade i kroz papirnu kesu naredi preostalim repo fanovima…

„Šta vas dvojica čekate, idemo….“

Sada se sala tresla od grohotnog smeha rendžera….

Parki i Nemi se zagledaše, i nevoljno krenuše za njima.
Ipak, spreči ih Maktubov glas…

„Ma gde ćete, sedite sa nama… dernek tek počinje“

Obojica pogledaše u Sal’a, koji im se nasmeši i namignu….te pokaza rukom ka stolu, pa reče…

„Ajte momci za astal, ebo onu dvojicu, neka idu….alo, glumci,…Fronzo i Budall laj, neka vas, šta će te i ovde…“

A oni ipak odoše za svojim gospodarima…iako se u jednom momentu Parki okrenuo, i uputio dug i izvinjavajući pogled rendžerima…
Druženje, veselje i razdragani smeh se nastavio do prvih jutarnjih časova...

I niko, nijednom za celu noć, nije spomenuo ni reptile, ni nadprirodne pojave...
A niko nije dao ni Sal-u, ni Maktubu da skinu svoja reptil odela.


Kraj.

By @ ranger Sal, 2009.
 
Helou Mr Anderson


Neo je iznemoglo i bez svesti lezao, poput coveka koji na santi leda polako isczava sa vidika ,nesvesno ploveci nije imao osecaj prisustva bilo kojoj od realnosti. Mnogi bi mogli da pomisle da je pobednik ali nista nije onako kako ce cini pogotovo kada ste na dohvat ruke neprijatelju koga jedino dati uslov if i else sprecava da uradi datu naredbu jer reultat je bio true. Hladna masina nije mogla da pogazi principe na kojima pociva jer bi na taj nacin se samounistila. Nista nije savrseno pa i taj hladni intelekt koji je proizvod suste ali istinite logike kojoj sama postavlja zadatke u svrhu jednog cilja a to je da se po svaku cenu odrzi program. Koliko god zeleo da unisti opasnost niko nije mogao da sracuna i izvrsi naredbu. Uvek se pojavljivala greska koja je dovodila u konfuziju ceo sistem. Kao da je Neo, dok je jos bio konektovan ostavio svoj program poslat direktno iz njegovog mozga u kompajler koji je preveo u binarni kod a on prepoznt od strane matrice kao svoj i tako dobio pass da se skladisti i izvrsava direktno u samom cenru sistema. Jedino hladnoj masini preostalo je da stvori novu verziju ali i tu se nasla poprilicna zackoljica. Neo je veoma dobro znao koje su opcije na stolu pa je tako za svaku postavio petlju, koja za izvrsavanje ima nista drugo nego gresku.

Ipak program nazvan Matrix nije mogao da dozvoli da tek tako pusti coveka koji je unistio Smith-a agenta Matrixa., program koji je obitavo u jednoj realnosti. Masina uvek zna da proceni kada nesto predstavlja opasnost po sam sistem i tako izrauna resenje za dati problem iako ovoga puta onih pravih resenja nije bilo. Izlaz je bio u brojevima jer sta bi masina drugo i mogla da izracuna. Roboti neprikosnoveno poslusni i odani gospodaru uzurbano su pohitali da izvrse zadatu naredbu koju Neo nije obezbedio. Ovoga puta masina je bila veoma lukava, kao da je pocela da poprima neke ljudske osobine uceci iz samih ljudskih reakcija i delovanja na neke stvari unutar matrice. Koliko god svet Matrixa bio nerealan on ipak to nije, samo jedna vestacka realnost. Realan nekadasnji svet se isto tako menjao pod uticajima uticajnih i pod sitnim brusenjem pojedninca.

Robotske kreacije uspesno su obavile zadatak izmene Neove svesti, brisajuci mu pojedine aspekte secanja i radeci isto ono sto i on programu, kada je ostavio sistem Matrixa u pat poziciji. Posto su su izvrsili zadatak vratili su ga u staru celiju iz koje je jednom upeo da se probudi.

Neo se nasao u svom krevetu ne secajuci se kako i gde je proveo poslednje godine zivota tj nije se secao realnih stvari nego onih koje su mu dopunili sada novi agenti Matrixa nazvani Mocni Rendzeri koje je u cast ironiji implementirani od strane masina. Grohotom ceo sistem se ponoseci i ironicno smejao svom genijalnom izumu. Toliko su uspesno obavili svoj zadatak da nije imalo ikakvih zamerki. Tako su od najvece pretnje po Matrix napravili najveceg agenta Matrixa ikada. Osecao je glavobolju ali odmah je skontao od cega je ili bolje reci mislio je da zna. Mislio je da je sinoc bila proslava njegovog rodjendana u resotoranu sa svojim najljucim protivnicima koje je nazivao reposima. Od onog coveka koji je celoga zivota za necim tragao poceo je da mrzi svaku nadprirodnu pricu. Bio je uveren da to samo steti ljudima i da se treba provoditi i da je to ceo smisao zivota, mada i nije imao neki. Svo vreme provedeno u Matrixu ziveo je dva zivota, jedan zivot programera u velikoj kompaniji a drugi virtuelni zivot pod hakerskim nickom Neo. Ipak odlucio je da promeni svoj stil zivota i otisao u provod. Na brzaka je navukao pantalone i uputio se ka najbliznjem baru. Veoma se razocarao svim sta doziveo jer ga cure, iako je bio onako prosecno zbodan, nisu mnogo gutale ocima.

Tako razocaran u sve vratio se u stan istim putem kojim je i dosao. Setio se kako treba da odgovori na prozivke svoih protivnika sa foruma i to ga je pomalo oraspolozilo. Dok je otvatao vrata od stana svlacio je krvatu koju je obukao sve u svrhu da ostavi sto bolji utisak. Da je bar mogao da se seti da je vec imao zenu svog zivota. Mada mozda bolje i da nije jer ona je vec odavno napustila svoje telo u onoj drugoj pravoj hladnoj realnosti. Na vratima je dugo stajao ne pomerivsi se sa mesta, zatim je prosetao stanom u kom mu se ucinilo da nesto nije kako treba. Prolazeci pored ogledala izbio je to iz glave podsmehom samom sebi lagano nasmesivsi se. Pomislio je kako je dobro da izvrsi svoju misiju da nauci pameti one glupe glave iz koje kako kaze samo reptilijanci mogu da se posade. Seo je i pritisnuo dugme za ukljucivanje svog kompjutera. Dok se sistem podizao imao je na umu kako je sam kompjuter dobra alatka za raspusuljvanje zalutalih umova a narocito ako ima vise nego dobrog korisnika.

Taman sto su ga roboti prikacili na program Matrixa, Neo se konektovao na neku drugu realnost. Vec davno u vestacki urezanom secanju promenio je svoj nick pa tako Nea ni u ovoj drugoj realnosti u Matrixu nije bilo. Umesto njega tu je bio neki drugi kojem su jedno duzina karaktera od tri znaka ostala ista. Matrix je proracunao resenje koje je bilo bez premca. Pustio je agente Matrixa da deluju u trecoj realnosti unutar Matrixa a da pritom ni sami svesni nisu pravog cilja svog delovanja. Ovoga puta nije koristio program vec samo ljudski faktor koji je i te kako davao rezultate. Bio je to konacan kraj Nea.

Taman sto se ulogovao cuo je kako telefon zvoni. Podigao je slusalicu i zacuo glas svog nekadasnjeg protivnika Smitha koga nije ni prepoznao. Glas je samo izustio: Helou Mr Anderson.
 
Primecena je greska u pitanju ankete : Koja je prica po vasem misljenju bolje u bilo kom od smislova? Misterija je kako mi se ove greske pojavljuju. Ver zato sto pored pisanja slusam tv. Ne uzmite to kao razlog da se ne anketirate.
 
Jesam glasao, naravno za sebe,

Ne znam tvoje motive, ali moji motivi su jasno definisani
Zaebancija , opustanje i zezanje na ovom pdf-u.

Nakon toga, upoznavanje sa clanovima foruma , i to ovog PDF-a, uzivo ili virtuelno...motivi se produbljuju time.

Tako da.... tvoje skraborine i pokusaj ironije i izrugivanja mozes okaciti macku o rep.
Kao i ja.
Ovde serendam kako mi se ona stvar digne.

I na tom se zavrsava.
Pocetak i kraj

(za ozbiljnije imam druge forume sa normalnim clanovima)

:):)
 
Kako si se samo dosetio Kaliperca, mada mozda je bolje Kaliperica.. :think:

To i Fonzimenova kesa je... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Nego dal je neko razmisljao od vas rendzera da se stvarno nadjemo tako kao sto je u prici napisano pa da u realnosti isprobamo da li je dozivljaj zaista takav ?

Ja bi licno umro od smeha pa i da nije smesno.. :rotf:
 
Poslednja izmena:
Moracu da se konsultujem sa Budalom, Ozimanom, Kaloperovicem, Pakrerisom i ostalim u prici pomenutim likovima kako bi video da li su za veceru sa redzerima a vi rednzeri se izjasnite. Zamislite kako bi to bilo za cepanje a pogotovo posle svih prici i desavanja.. Ali ja sam spreman za suocavanje u realnosti jer nije mi problem da se tako ponasam i u rl.

Razmislite o ponudi...
 
Moracu da se konsultujem sa Budalom, Ozimanom, Kaloperovicem, Pakrerisom i ostalim u prici pomenutim likovima kako bi video da li su za veceru sa redzerima a vi rednzeri se izjasnite. Zamislite kako bi to bilo za cepanje a pogotovo posle svih prici i desavanja.. Ali ja sam spreman za suocavanje u realnosti jer nije mi problem da se tako ponasam i u rl.

Razmislite o ponudi...
znaci isti si u rl kao i u virtuelnom svetu:dash:
 
Nemi, teBra...otkud znas da smo mi rendzeri samo virtualni prijatelji???

Video sam uzivo mali deo rendzera, imamo susrete u RL...kafane restorani, stanovi... :)
Videcu se ako bog da i sa svim rendzerima, a i prijateljima... znas, nece mi biti mrsko auto da upalim i odem Hawku, da ga izvucem iz kuce za kragnu u prvu kafanu na gajbu Banjaluckog Nektara...

A bogme i mladom Demiju, koji je naj, naj kreativni rendzer.

Covek stvara muziku.
Iskreno, moje godine ne vole taj tehno ******, ali iste te moje godine znaju sta je kvalitet.

A ti, ti Nemcoju, sta si ti stvorio?

Niti pises kako treba, niti imas prijatelja ovde (sem ozija koji te nakanta kad mu se mali najmajusni kao podigne) niti si neki lik ovde (sem za izrugivanje)

.
 
Nemi, teBra...otkud znas da smo mi rendzeri samo virtualni prijatelji???

Video sam uzivo mali deo rendzera, imamo susrete u RL...kafane restorani, stanovi... :)
Videcu se ako bog da i sa svim rendzerima, a i prijateljima... znas, nece mi biti mrsko auto da upalim i odem Hawku, da ga izvucem iz kuce za kragnu u prvu kafanu na gajbu Banjaluckog Nektara...

A bogme i mladom Demiju, koji je naj, naj kreativni rendzer.

Covek stvara muziku.
Iskreno, moje godine ne vole taj tehno ******, ali iste te moje godine znaju sta je kvalitet.

A ti, ti Nemcoju, sta si ti stvorio?

Niti pises kako treba, niti imas prijatelja ovde (sem ozija koji te nakanta kad mu se mali najmajusni kao podigne) niti si neki lik ovde (sem za izrugivanje)
.

Za ovaj tvoj post imam jedno najmanje 3 strane texta. Posto ne mogu sve u jednom postu bilo bi lepo da mi ne pobegnes i ne odgovoris a onda posle sutra kad mene nema ili sam banovan udaris.

Da se pozabavimo prvo ovim boldovanim.

1. Odkud znas za pisanje kada nisi video nista iz mojih pravih zapocetih potencijalnih dela ?
2. Prijatelji na forumu? Prvi put cujem da se moze imati prijatelj na forumu...mislis kao braca po forumu???
3. Ponovo vredjas bez povoda i udaras nisko ali ja necu to da radim jer me ne dotice.
4. Nisam lik :ok:. Mislis lik sam da se neko meni izrugava ili ja nekom?
 
Poslednja izmena:
e pa to vec njega moras da pitas:mrgreen:

Pa ne mogu kad je pobegao neodgovorivsi. Pogledaj samo sta naprica kad mene nema a onda se vrati(isto u vreme kad nisam tu ili banovan) pa naknadno udari po nekoj svojoj logici...E to vec kazuje o kakvom coveku je rec. U svim ostalima moze da se prepozna doza zezanja a i licnosti koja je bezazlena ali u njemu prepoznajem nesto bojim se lose.
 
Poslednja izmena:
Za ovaj tvoj post imam jedno najmanje 3 strane texta. Posto ne mogu sve u jednom postu bilo bi lepo da mi ne pobegnes i ne odgovoris a onda posle sutra kad mene nema ili sam banovan udaris.

Da se pozabavimo prvo ovim boldovanim.

1. Odkud znas za pisanje kada nisi video nista iz mojih pravih zapocetih potencijalnih dela ?
2. Prijatelji na forumu? Prvi put cujem da se moze imati prijatelj na forumu...mislis kao braca po forumu???
3. Ponovo vredjas bez povoda i udaras nisko ali ja necu to da radim jer me ne dotice.
4. Nisam lik :ok:. Mislis lik sam da se neko meni izrugava ili ja nekom?


:hahaha::hahaha:

Nemi, brate moj napaceni i izrugivani...

Na svako pitanje odgovaram sledece...


LiBo mene TuKi ..i to me jako boli. Sve sto je nesto vece, vise boli..a mene bas boli.. :)

:hahaha:
 

Back
Top