Da li postoje osobe koje su zavisne od sexa?

Zavistan... Da! Primetio sam (u stvari je moja devojka to primetila) da kada neko vreme nemamo odnos (3-4 ili nedaj boze vise dana) postajem nervozan, svi me nerviraju (devojka pogotovo), pocinjem da svaku izjavu gledam kao provokaciju, i sto je jos gore, imam i fizioloske smetnje (ne uvek, ali...) tipa: blaga naduvenost i bolovi testisa ... :oops: :oops: :oops: :oops: Cekaj malo...! :shock: :shock: Pa ja bi trebalo da odem kod lekara @#$$%%!@#!! :( :( :x :!: :?:
 
Silvija_:
bobanmil:
Silvija_:
Pošto bolujemo od iste "bolesti", javi mi se da se zajedno lečimo. :P


Sta da ti kazem... Imam mnogo dobrog doktora, ali bolest je malo odmakla. :lol:

Sumnjam da ti je doktor dobar pošto je bolest odmakla.Preporučujem ti nekoliko zajedničkih terapija.Uveren sam da na taj način mozemo sprečiti metastazu ove "bolesti".
 
bobanmil:
Silvija_:
bobanmil:
Silvija_:
Pošto bolujemo od iste "bolesti", javi mi se da se zajedno lečimo. :P


Sta da ti kazem... Imam mnogo dobrog doktora, ali bolest je malo odmakla. :lol:

Sumnjam da ti je doktor dobar pošto je bolest odmakla.Preporučujem ti nekoliko zajedničkih terapija.Uveren sam da na taj način mozemo sprečiti metastazu ove "bolesti".

Cini mi se da je ovo jedina bolest za koju mi je drago sto se ne da izleciti. Mnogo slatka bolest...
 
Silvija_:
bobanmil:
Silvija_:
bobanmil:
Silvija_:
Pošto bolujemo od iste "bolesti", javi mi se da se zajedno lečimo. :P


Sta da ti kazem... Imam mnogo dobrog doktora, ali bolest je malo odmakla. :lol:

Sumnjam da ti je doktor dobar pošto je bolest odmakla.Preporučujem ti nekoliko zajedničkih terapija.Uveren sam da na taj način mozemo sprečiti metastazu ove "bolesti".

Cini mi se da je ovo jedina bolest za koju mi je drago sto se ne da izleciti. Mnogo slatka bolest...

Jeste slatka ali treba uživati.Zečevi se krešu kao ludi a onda se zasite.Zato ti predlažem svakodnevne i umerene doze, jer će vremenom "metastaza" učiniti suštu suprotnost.
 

Back
Top