Escape the Room Games...

kako da otvorim sef sa bojama znam da ima neka fora sa onom kockom ali mi ne uspeva :)

Prvo jednom ispucaj bilo sta, da vidis raspored boja koji ti se gore pojvaljuje... A onda prvo kucas taj broj, pa ono veliko dugme, a gore se pojavi boja... S tim sto brojeve ne kucas kao brojeve, vec kao njihov raspored na kocki... Znaci, jedan je samo jedna kockica u sredini, dva su dve kockice u uglovima gore levo i dole desno i tako dalje...

A brojeve povezes sa bojama na kocki pomocu UV lampe...
 
Skriveni nije toliko tezak...

Znaci imas kodove koje si nasao po sobi... Na primer: GO=c1, OD=a2, LU=d3, CK=d4... Znaci G=c, O=1, O=a, D=2 itd.

Zatim, kada osvetlis lampom onaj papir vidis veze... G je povezano sa D, drugo O sa C, trece O sa U i L sa K... Tako dobijes nova cetiri koda...

G sa D daje c2 itd.

E ja nisam osvetlio papir... povezao sam prema good luck sa prvog papira. Jesam li imao srece ili moze i ovako?
Ovako je bilo:
GO=a1
OD=c3
LU=d2
CK=b1
gd -> a3
oc tj. co->b1
ou -> c2
lk -> d1

Sta ima na tom papiru uopste?
 
Aha, konacno......



Fora je bila u tome sto kada sam nasao one kodove pomesao sam slovo l i 1, jer je l napisano kao malo, pa sam jedva napravio razliku, nazire se neka mala kukica......nebitno, vazno je da je proslo.
 
@ Fanatik i @ Zimba, hvala na trudu da objasnite.....

Nego imam jedno pitanje, sta mislite zasto nisu upotrebljeni srafovi nizasta (ona 4 komada sto smo izvadili iz stolice), evo malo razmislite, sve sto je nalazeno imalo je neku svrhu i koristilo je necemu, samo su srafovi ostali onako da ,,bleje'' medju alatom, ja sam ocekivao da ce i sa njima nesto da se dela...:D
 
Bravo! :D


Nego tebi nije dosta izgleda, ti bi sad o srafovima...cccc moramo ti naci nesto slicno ovom da se zanimas. :D

Ma samo onako pitam, primetio sam, pa eto....
Nego ja vec nasao, kada zavrsite igru kliknite na more games, cini mi se, iiiiiii.....

http://www.serbialinks.com/igrice.htm - Find The Numbers :D

Samo ova igra je neprikosnovena svaka mu cast ko je napravi, treba mu dati nagradu...

P.S. Samo bi jos bila ekstra fora kada se zavrsi i kliknes na vrata, a ono se polako krece prema svetlosti i izlazi, da tada iskoci nesto i zakresti :lol::lol::lol:, tipa onih fora opustajuce muzike i slike, a odjednom vestica sa dva zuba.....:D:per:

Poz, za sve igrace, bilo mi je zadovoljstvo.
 
Ma samo onako pitam, primetio sam, pa eto....
Nego ja vec nasao, kada zavrsite igru kliknite na more games, cini mi se, iiiiiii.....

http://www.serbialinks.com/igrice.htm - Find The Numbers :D

Samo ova igra je neprikosnovena svaka mu cast ko je napravi, treba mu dati nagradu...

P.S. Samo bi jos bila ekstra fora kada se zavrsi i kliknes na vrata, a ono se polako krece prema svetlosti i izlazi, da tada iskoci nesto i zakresti :lol::lol::lol:, tipa onih fora opustajuce muzike i slike, a odjednom vestica sa dva zuba.....:D:per:

Poz, za sve igrace, bilo mi je zadovoljstvo.

A, sta mislis da se iza ovih vrata pojave druga vrata... Pa onda, Jovo nanovo... :lol:
 
To bi vec bilo puno. :D

Nego ono sa brojevima... nije toliko tesko koliko zamara oci, a i bez toga jedva gledam. Nisam ni primetio kad je vreme proslo. Zanimljivo je bilo sa sobom. ;)

Nije tesko, al onako fora za ubijanje dosade :D....
Mada ima i brojeva koji su zavuceni, znaci oci da ti isadnu dok nadjes :eek:.

Mislim da bi ovaj sajt mogao da bude zanimljiv... :)

http://www.escapegames24.com/

Da, da, ima lepih naziva, sad kakve su igre....:think:

Pregledao sam samo par stvari, ali nista nije ni blizu ovoj igrici... Ova me je stvarno odusevila...

I ja mislim da je ono remek delo, samo me interesuju dve stvari koji lik ono napravi i postoji li nesto slicno :D.
 
Pozdrav društvu od sinoć,evo ja se tek sada priključi.Stao sam na onom radiu,i nikako da ga otvorim.Ajd,pomagajte!

Welcome to the game again !!!

Pomeras one dugmice dok ne dobijes jednoznacan ton (pritiskom na donje dugmence)... A onda uzmes bricu i njome kliknes na gornje dugmence i otvori se radio... Odatle pokupis magnet i jedan papiric...

Znaci kako ti je covek rekao, pomeras gore-dole one tipke na radiju, ima ih 5, dok nedobijes jednoglasan ton.... Kada ga nadjes, samo klikni na onu strelicu sto je okrenuta ka gore (sto bi rekli eject), netreba ti britva. A britva ti treba da skines magnet koji je u radiu...

btw. Ja ponovo prelazio, ukljucio stopericu i merio koliko mi treba, 23 min :super:.
 
Probao sam kao na tvojoj slici,ton jeste jednoličan,ali se ne otvara.Imam i neke druge kombinacije,gdje su jednolični tonovi,ali jednostavno se ne otvara!

Ja stvarno neznam sta vise da ti kazem, samo znam da se otvara kada se poredja ton da bude po redu, naprimer pi pi pi pi pi, a ne pi pi tu pi tu....
Malo bolje oslusni :D, mora da moze, ja sam ga dva puta otvorio do sada, mozda nije moja kombinacija ista kao sto je tvoja, ali moras da nadjes, ili zovni nekoga, mozda nemozes da razvrstas zvuk.....:dontunderstand:
 
Welcome to the game again !!!



Znaci kako ti je covek rekao, pomeras gore-dole one tipke na radiju, ima ih 5, dok nedobijes jednoglasan ton.... Kada ga nadjes, samo klikni na onu strelicu sto je okrenuta ka gore (sto bi rekli eject), netreba ti britva. A britva ti treba da skines magnet koji je u radiu...

btw. Ja ponovo prelazio, ukljucio stopericu i merio koliko mi treba, 23 min :super:.

Moguce da ne treba britva... Ja sam njom otvorio...
 

Back
Top