Escape the Room Games...

Ljudi presao sam konacno ovo cudo od igre i neverovatno je za*ebano verujte mi jos nista niste videli tek dolazi pravo mucenje i koliko vidim u komentarima otprilike ste na polovini igre... :mrgreen:
Naravno malcice sam koristio walktrough jer sam se totalno zabo na jednom od poslednjih zadataka...:dash:
 
Poslednja izmena:
Ljudi presao sam konacno ovo cudo od igre i neverovatno je za*ebano verujte mi jos nista niste videli tek dolazi pravo mucenje i otprilike ste na polovini igre... :mrgreen:
Naravno malcice sam koristio walktrough jer sam se totalno zabo na jednom od poslednjih zadataka...:dash:

Burazeru, svaka ti cast odakle je iskopa....:super:

A sto se tice igre samo jos treba otvoriti onaj desni ,,sef'', uzeti kvaku i izaci, to fanatik, a ja jos 2 sefa....:(
 
Evo ga... kao u x files svetlost iza vrata :D
http://img695.imageshack.us/img695/9596/42137110.png

Pomoglo mi je ono gore sto je fanitik kopirao, nisam povezao sa good luck. Mada je ocigledno kada se napise.. ali bas tad sam odustao, smorio sam se. I za boje kod levog sefa.
Magnet sam slucajno provalio dok sam kliktao na sve i svasta prosli put. Da nisam slucajno, mislim da ne bi sto godina ili nikada provalio.
 
Kodovi sa papira su mi bili b1, b4, a2, a4... A ovi koje sam dodatno dobio c2, d1, a3, d4... Ne verujem da su nam isti, kao sto nista u igrici nije isto...

Nije majku mu, ja sam dobio prvo b1, b4, d1, c3.....
I to mi je jasno unesem tamo i treba da dobijem jos 4 i da unesem da bi se otvorilo, ali ja nikako da dobijem ta druga 4, zabole me glava, zbunise me kombinacije, gledam u ono kao dete u sarenu zvecku.

Kad god budem nasao nesto zanimljivo okacicu ;)

Nemoj molim te, znas da ja necu leci dok ovo neresim, ima da izludim :sad2:.
 
359myj8.jpg


@zimba150 Hvala za pomoc...
 
Daj, lako je se vama sada zezati, aj nije mi jasno prvo za onaj desni....
Znaci nasao sam na onoj kocki kada predjes lampom brojeve (kao na kockicama za jamb), ali kako da ih ukucam tamo na one dirke, kada mi se upali zelena lampica, jer ja treba da kucam onaj broj sto mi se odslikao na zelenoj strani kocke ???
Ili sta treba ?
 
Daj, lako je se vama sada zezati, aj nije mi jasno prvo za onaj desni....
Znaci nasao sam na onoj kocki kada predjes lampom brojeve (kao na kockicama za jamb), ali kako da ih ukucam tamo na one dirke, kada mi se upali zelena lampica, jer ja treba da kucam onaj broj sto mi se odslikao na zelenoj strani kocke ???
Ili sta treba ?

Prvo jednom ispucaj bilo sta, da vidis raspored boja koji ti se gore pojvaljuje... A onda prvo kucas taj broj, pa ono veliko dugme, a gore se pojavi boja... S tim sto brojeve ne kucas kao brojeve, vec kao njihov raspored na kocki... Znaci, jedan je samo jedna kockica u sredini, dva su dve kockice u uglovima gore levo i dole desno i tako dalje...
 
Prvo jednom ispucaj bilo sta, da vidis raspored boja koji ti se gore pojvaljuje... A onda prvo kucas taj broj, pa ono veliko dugme, a gore se pojavi boja... S tim sto brojeve ne kucas kao brojeve, vec kao njihov raspored na kocki... Znaci, jedan je samo jedna kockica u sredini, dva su dve kockice u uglovima gore levo i dole desno i tako dalje...

Ebem ti sef i igru i sve, sto covek moze da se iznervira za glupost e vala to je za ginisovu knjigu rekorda !
Jedva odkljucah onaj desno.
Sad jos samo ovaj skriveni, e vala ima da ga probam sam makar celu noc !
 
Ebem ti sef i igru i sve, sto covek moze da se iznervira za glupost e vala to je za ginisovu knjigu rekorda !
Jedva odkljucah onaj desno.
Sad jos samo ovaj skriveni, e vala ima da ga probam sam makar celu noc !

Skriveni nije toliko tezak...

Znaci imas kodove koje si nasao po sobi... Na primer: GO=c1, OD=a2, LU=d3, CK=d4... Znaci G=c, O=1, O=a, D=2 itd.

Zatim, kada osvetlis lampom onaj papir vidis veze... G je povezano sa D, drugo O sa C, trece O sa U i L sa K... Tako dobijes nova cetiri koda...

G sa D daje c2 itd.
 

Back
Top