Ako Srbi ne vide nesposobnost vlade onda videće H1N1

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Zaista je žalosno kada mora da se uporedi smrtonosni virus sa sposobnosti vlade u Srbiji ali danas kako javlja sajt MONDO istina je da je vlada nesposobna i da još nema plan kako da se vakciniše stanovništvo u Srbiji izjavio je ministar zdravlja Tomica Milosavljević.A i te jeftine vakcine koje nabavljaju su sumnjivog kvaliteta..E teško nama Srbima kad takvi moraju da nam nabavljaju vakcine.Ne bi me čudilo da više naroda umre od njih nego od samog virusa.
 
Poslednja izmena:
Zaista je žalosno kada mora da se uporedi smrtonosni virus sa sposobnosti vlade u Srbiji ali danas kako javlja sajt MONDO istina je da je vlada nesposobna i da još nema plan kako da se vakciniše stanovništvo u Srbiji izjavio je ministar zdravlja Tomica Milosavljević.A i te jeftine vakcine koje nabavljaju su sumnjivog kvaliteta..E teško nama Srbima kad takvi moraju da nam nabavljaju vakcine.Ne bi me čudilo da više naroda umre od njih nego od samog virusa.

Jer to nesto sto mora ili ode glava??
 
Ko hoce moze da se vakcinise, ko nece - potpise papir da nece. Pa izvol'te birajte.

Vakcina ne garantuje da se vakcinisani nece razboleti, samo su dobre sanse da prodje dosta blaze. Opet, ko se na pazi, moze teze da se razboli. Otprilike - ko se pazi ili primi vakcinu - dodje mu na isto.

Do sada su listom nastradali samo teski hronicni bolesnici.
 

Otkud znam. Da bi im pomoglo u vodjenju statistike mozda.

Generalno, Tomica je odradio katastrofalan posao sto se tice ovog gripa, podigao je jos vecu paniku u javnosti, na nestrucan nacin iznosio ishitrene izjave. Jednom recju- uzas. Pa je i on jedan od razloga sto se u Srbiji digla veca frka oko toga nego sto je potrebno...
 
Otkud znam. Da bi im pomoglo u vodjenju statistike mozda.

Generalno, Tomica je odradio katastrofalan posao sto se tice ovog gripa, podigao je jos vecu paniku u javnosti, na nestrucan nacin iznosio ishitrene izjave. Jednom recju- uzas. Pa je i on jedan od razloga sto se u Srbiji digla veca frka oko toga nego sto je potrebno...

Ma kakva crna statistika...Slusala sam ga kako je odgovarao jednom prilikom, uzas!
Red je da ako jedan Ministar zdravlja,Doktor, izlazi pred narod i prica o necemu, da se o tome i informise doooobrooo prvo!
Sve sto am uspela da vidim je bes na ljude kojisu protiv vakcinisanja i poziv na "masovnu histeriju"!
 

Back
Top