Njuš, njuš....

.......dobar parfem chudo stvara ,danas se bash mimoidjem sa nekom nadrndanom gospodzom ,kad je proshla i zamirisala kao opijen sam se okrenuo ,da je znala mogle mi je raditi shta hoce ne bih se bunio ...........;)

da , da primjetih .. naglasak , miris , pokret .. tako jedna mala stvar a tebe može napalit do yaya.. :mrgreen:

@tema : nekako mislim da ih miris kolaca više na majku podsjeca :)
 
da , da primjetih .. naglasak , miris , pokret .. tako jedna mala stvar a tebe može napalit do yaya.. :mrgreen:

@tema : nekako mislim da ih miris kolaca više na majku podsjeca :)

..jest vala ,palim se na detalje a gorim na sushtinu ......................hvala shto primecujesh .............:zag:....................sve sam skoro svoje fetishe ispucao .............
 
:lol: A hit su mi ovi odgovori muskaraca koji vole parfeme a kad stavim Hypnotic ili Moschino Couture :lol: svi se zale.. Nisu svi parfemi isti niti toliko prijaju njuhu na blizu ;)
Za sex samo kupka i neko dobro mleko za telo .. Volim i koristim Aqualina marcipan.. Mnogo neobican miris..
 
:lol: A hit su mi ovi odgovori muskaraca koji vole parfeme a kad stavim Hypnotic ili Moschino Couture :lol: svi se zale.. Nisu svi parfemi isti niti toliko prijaju njuhu na blizu ;)
Za sex samo kupka i neko dobro mleko za telo .. Volim i koristim Aqualina marcipan.. Mnogo neobican miris..

Pa dobro shta da odgovorim?
VolEm dobar parfem i shta sad tu ima chudno?
A da...volEm i miris mleka za telo.
 

Back
Top