VAN BRAKA

Evo ja vec cetiri godine zivim sa svojom jacom polovinom nevencano.Nama nije bilo bitno da smo "registrovani" vec da budemo zajedno. Sto se tice zakonske regulative,takva veza se tretira isto kao i brak u smislu da pukne deli se sve pola pola Sto se tice dece peripetija je jer moras da prodjes silnu neku papirologiju (tako sam cula mada nisam se uverila jer nemamo dece jos).
Eto tako narode pa navalite...volite se.... :D
 
U svakom slucaju je mnogo jednostavnije razići se ako ste nevenčani. Spor oko deteta rešava socijalno, a ne sud i mnogo kraće traje.

Ja sam apsolutni protivnik braka i mislim da taj papir ubija ljubav (čast izuzecima).
Nemojte me sad odmah napasti što ovako surovo govorim. Za nekog jeste brak, za mene definitivno nije :wink:
 
she:
Evo ja vec cetiri godine zivim sa svojom jacom polovinom nevencano.Nama nije bilo bitno da smo "registrovani" vec da budemo zajedno. Sto se tice zakonske regulative,takva veza se tretira isto kao i brak u smislu da pukne deli se sve pola pola Sto se tice dece peripetija je jer moras da prodjes silnu neku papirologiju (tako sam cula mada nisam se uverila jer nemamo dece jos).
Eto tako narode pa navalite...volite se.... :D


Ma ne moras!!!
Ista je procedura kao kad je par u braku manje od devet mesici, ili ako nema iste adrese u licnim kartama. Treba zajedno da odete da prijavite bebu, a ne da ide tata sam kako obicno biva. Samo tamo dodatno napisu da otac priznaje ocinstvo. Nije neka peripetija.
 
igrutin1:
she:
Evo ja vec cetiri godine zivim sa svojom jacom polovinom nevencano.Nama nije bilo bitno da smo "registrovani" vec da budemo zajedno. Sto se tice zakonske regulative,takva veza se tretira isto kao i brak u smislu da pukne deli se sve pola pola Sto se tice dece peripetija je jer moras da prodjes silnu neku papirologiju (tako sam cula mada nisam se uverila jer nemamo dece jos).
Eto tako narode pa navalite...volite se.... :D


Ma ne moras!!!
Ista je procedura kao kad je par u braku manje od devet mesici, ili ako nema iste adrese u licnim kartama. Treba zajedno da odete da prijavite bebu, a ne da ide tata sam kako obicno biva. Samo tamo dodatno napisu da otac priznaje ocinstvo. Nije neka peripetija.


Thanks! Nisam znala proceduru :D
 
Ewa:
sta mislite o vezi van braka - mislim - da ljudi su zajedno nekoliko godina i se ne vencaju, jer papir nima nista ne znaci
Ma papir ti nista ne znaci,bar sto se mene tice! Bitna je ta odluka u glavi,dal si sa nekim ili nisi a papir kao papir,mada nemam nista protiv njega,naprotiv!
 

Back
Top