moze li da budu u jednom?

duduk

Zainteresovan član
Poruka
154
moze li i monitor ,i tv da budu u jednom kucistu ,i ko proizvodi monitore u kome je i masina u sklopu monitora do sad se nisam javljao ,a vidim da i drugi pitaju proste stvari ,a nebi bilo lose kad bi se u stvarnosti negde sreli , ili da organizujemo neku zurku ,molim komentar ,i pozdrav svima cao duduk
 
duduk:
moze li i monitor ,i tv da budu u jednom kucistu ,i ko proizvodi monitore u kome je i masina u sklopu monitora do sad se nisam javljao ,a vidim da i drugi pitaju proste stvari ,a nebi bilo lose kad bi se u stvarnosti negde sreli , ili da organizujemo neku zurku ,molim komentar ,i pozdrav svima cao duduk
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Ne, ja ovo nisam procitao, oci me varaju, sutra idem kod ocnog ili mozda bolje sad da mi se ne bi prividjale kojekakve azdaje...
Da li si ti mislio ozbiljno?????
Ma jok ipak ja ne vidim dobro tek sad sa,m svestam toga.
PS.Masine koje dolaze sa monitorom su laptopovi, a ima poneka konfiguracija kao 'dell', 'Mac' koje uz svoje standardne (neizmenljive) konfiguracije daju i monitore.
 
Lord British:
(-budzh-) Duduk is back :lol:
I ... Boze kakva ce to zurka da bide :)

Stvarno bih voleo da upoznam tog momka, ne mogu da verujem kakva pitanja postavlja i odakle ih izvlaci. Ovamo je prikljucen na internet, znaci zna sta je racunar (u nagovestajima), a sa druge strane, postavlja pitanja, kao da se javlja iz neke sume, nakon 45 godina izbivanja iz civilizacije...
 
codemaker:
Lord British:
(-budzh-) Duduk is back :lol:
I ... Boze kakva ce to zurka da bide :)

Stvarno bih voleo da upoznam tog momka, ne mogu da verujem kakva pitanja postavlja i odakle ih izvlaci. Ovamo je prikljucen na internet, znaci zna sta je racunar (u nagovestajima), a sa druge strane, postavlja pitanja, kao da se javlja iz neke sume, nakon 45 godina izbivanja iz civilizacije...
Podseca me na one JAPANCE sto su se krili 40 godina u sumama Indonezije jer nisu znali da je drugi svetski rat zavrsen. (ko zna mozda i n...?)
 
Pretpostavljam da je čovek mislio na monitor sa ugradjenim tv tjunerom. Čini mi se da sam vidjao neke oglase za tft monitore sa tv tjunerom, u svakom slučaju postoji externi tv tjuner koji može lepo da pomiri takve zahteve. U poslednjem SK pročitao sam da postoji klasa All-in-One kućnih računara kod kojih je hardver smešten u kućište lcd ili plazma displeja
 
kessa:
Pretpostavljam da je čovek mislio na monitor sa ugradjenim tv tjunerom. Čini mi se da sam vidjao neke oglase za tft monitore sa tv tjunerom, u svakom slučaju postoji externi tv tjuner koji može lepo da pomiri takve zahteve. U poslednjem SK pročitao sam da postoji klasa All-in-One kućnih računara kod kojih je hardver smešten u kućište lcd ili plazma displeja
Ma, ok, mozda je i mislio na to, ali brate...
Pa ako ne zna ni da definise sta pita, neznam... valda je nacuo nesto da postoji, a nema pojma sta, pa covek pita.
Zanimljivo je samo sto se ovaj cova ponasa kao da je pao sa Marsa a opet bi svasta da zna. Ko dete kad zapitkuje o stvarima o kojima ne zna (i ne moze znati za svoje doba), ali i kad bi mu objasnio, ne vredi, jos nije sazreo. Ne znam kako bi informaciju iskoristio, sve i kad je dobije, znanjem koje ima.
Jos uvek sam ubdjen da je "duduk" neki zaludan duduk, pa rasipa pitanja ko sumanut.
Ima ga na vise mesta na forumu, pod raznim "nick". Interesuje ga i bandere, povezivanje paricama, govornice, komutacija, TV u ekranu, povezivanje na sprat i tako u nedogled.
A sva je prilika da se veselo zabavlja. Jer, ne moze neko, ko barem ume da ukljuci racunar, poveze se, startuje Netscape ili IE, "nabode" adresu krstarice i posalje poruku, da bude toliko blesav i da postavlja takva nebulozna pitanja.
Da gramatiku i ne pominjem. Sto rece jedna moja mlada rodjaka - "mislim, stvaaarno.. " :)
 
codemaker:
kessa:
Pretpostavljam da je čovek mislio na monitor sa ugradjenim tv tjunerom. Čini mi se da sam vidjao neke oglase za tft monitore sa tv tjunerom, u svakom slučaju postoji externi tv tjuner koji može lepo da pomiri takve zahteve. U poslednjem SK pročitao sam da postoji klasa All-in-One kućnih računara kod kojih je hardver smešten u kućište lcd ili plazma displeja
Ma, ok, mozda je i mislio na to, ali brate...
Pa ako ne zna ni da definise sta pita, neznam... valda je nacuo nesto da postoji, a nema pojma sta, pa covek pita.
Zanimljivo je samo sto se ovaj cova ponasa kao da je pao sa Marsa a opet bi svasta da zna. Ko dete kad zapitkuje o stvarima o kojima ne zna (i ne moze znati za svoje doba), ali i kad bi mu objasnio, ne vredi, jos nije sazreo. Ne znam kako bi informaciju iskoristio, sve i kad je dobije, znanjem koje ima.
Jos uvek sam ubdjen da je "duduk" neki zaludan duduk, pa rasipa pitanja ko sumanut.
Ima ga na vise mesta na forumu, pod raznim "nick". Interesuje ga i bandere, povezivanje paricama, govornice, komutacija, TV u ekranu, povezivanje na sprat i tako u nedogled.
A sva je prilika da se veselo zabavlja. Jer, ne moze neko, ko barem ume da ukljuci racunar, poveze se, startuje Netscape ili IE, "nabode" adresu krstarice i posalje poruku, da bude toliko blesav i da postavlja takva nebulozna pitanja.
Da gramatiku i ne pominjem. Sto rece jedna moja mlada rodjaka - "mislim, stvaaarno.. " :)

Da nema DUDUKA ovo bi bio jedan stvarno dosadan dan (na krstarici) nisam dobio odgovor o xpSP2 CR2 ali evo ovo mi je osvezilo dan sto rece neki mudrac koji je bem ga!
 
codemaker:
Jer, ne moze neko, ko barem ume da ukljuci racunar, poveze se, startuje Netscape ili IE, "nabode" adresu krstarice i posalje poruku, da bude toliko blesav

Eh, i ja sam tako razmišljao, ali su me neki ljudi (da ih sad ovde ne prozivam...) svojim do zla boga idiotskim postovima uspešno razuverili...

Evo, ostaću dostojanstven i neću imenovati nikoga, ali ću navesti primer: zar je moguće da neko posle skoro 1100 napisanih postova na ovom forumu i dalje ne ume da citira poruku iako mu je to već više puta rečeno i primerom pokazano (pomoću "code" taga).
Taj čovek, kada god citira nekog, uvek izbriše closing quote tag, pa citat ne dobije formu koja je predviđena za citiranje. Svi mu citati liče na nešto ovakvo:

moron nedotupavi:
To je jedna vrsta morona kojem neke sasvim proste stvari jednostavno ne mogu da uđu u tikvu.

I nikad mu citat nije "zatvoren", uvek ga ovako osakati...

A zašto ?!? :(
Ne razumem, zašto citira na ovaj način kad apsolutno niko drugi to ne radi, osim kad u žurbi "odseče" zatvarajući deo quote kontejnera...?

Što se tiče duduka, mislim da je on početnik po pitanju kompjutera koji, da ne bi "ispao" stvarno glup, namerno postavlja poluglupa pitanja u smislu "Objasni mi ovo kao detetu".
I on očigledno ima neki problem, kad nije shvatio da takav način nije prihvatljiv jer nervira i zbunjuje sagovornika.
Mada, moguće je da se samo zeza...
 

Back
Top