EU dobila prvog Predsednika

Predsednik Van Rompuj, šefica diplomatije Ešton


Lideri članica Evropske unije izabrali su sinoć belgijskog premijera Hermana Van Rompuja za prvog predsednika EU, a komesarku za trgovinu EU Ketrin Ešton za novog šefa diplomatije Unije, kako nalaže Ugovor iz Lisabona o preustrojstvu EU koji treba da stupi na snagu 1. decembra.

http://www.blic.rs/svet.php?id=121549

Iz koje ''labaratorije'' izvadise ovu seficu diplomatije!!!:mrgreen::hahaha::hahaha:

Pa za ovu je baba Olbrajt,zajedno sa del Ponteovom,riba i po!!!:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:

Pazi ko nas vodi u ''svetlu buducnost'' cetvrtog rajha!!!



:rotf::rotf::rotf:Vidi seficu diplomatije,bog te maz'o!!!:mrgreen::hahaha::hahaha:

P.S.

Adolfe,vrati se,sve ti je oprosteno!!!:mrgreen::whistling:
 
Poslednja izmena:
Da,da sefica diplovamitije je bas naocita i prijatna za oko.

catherine-ashton.jpg


:mrgreen:
 
Ne znam kakvi su konflikti bili po sredi, pa nisu mogli naći bolje kandidate. Van Rompuj još i nekako, njegovo iskustvo u podeljenoj Belgiji još i može biti korisno u multinacionalnoj Uniji, ali ova gospođa nema nikakve veze sa diplomatijom i anonimus je.

Mislio sam da će bar jedna od ove dve pozicije biti data jednom harizmatičnom političaru (možemo mi pričati šta hoćemo, Bler je političar najvišeg kalibra i jedan od najboljih u Evropi), a ovaj "kompromis" koji nije na korist nikome, već na štetu svima me baš čudi.

Videćemo, no ja sam skeptičan. Voleo bih da mi političari EU objasne kako očekuju da ova baronesa od kristala stoji nasuprot diplomatskih monstruma kao što su Klinton ili Lavrov.
 

Back
Top