ZAISTA CUDNO

  • Začetnik teme NIKO_VAZAN
  • Datum pokretanja
N

NIKO_VAZAN

Gost
Ovde (na forumu) vecina devojaka se zali da nemogu da pronadju normalnog muskarca, da li je to mozda zato sto imate nerealna ocekivanja ili nemozete(ne zelite) da prepoznate prave "bisere" jer niste u stanju da vidite dalje od povrsine.

Prosle nedelje sedi drustvo i pijucka se, svi svakog znaju, kad jedna prijateljica dovede neku svoju prijateljicu koju niko od nas nije znao. Ona ne da je bila prelepa, vec je to prelazilo granice stvarnosti. I tako upozna se ona sa svima i sedne pored mog dosta dobrog prijatelja. Pocnu oni da pricaju i malo po malo kad se razilazilo oni razmene brojeve. Sutradan on nju nazove i dogovore se da izadju. Sledeci dan zove me prijateljica i rece da je ova zaista odlepila na mog ortaka i da samo o njemu prica te kazem ja njoj da ga sutra izneneadi i nek dodje da posmatra utakmicu posto ce par nas ukljucujuci nega igrati fudbal. Sledeceg dana, prodje utakmica a one se nisu pojavile. Predvece zovem ja ovo ribu da je pitam sta je bilo zasto nisu dosle kad ona rece da su bile ali da kad ga je videla u atletskoj majici jednostavno se okrenula i otisla :!: :evil: Njeno obrazlozenje je bilo da je on podebeo.

E sad pre nego sto nastavim da vam prvo kazem da on ima 100 kg ali je zato i 191 cm visok. Iskreno ima mali stomacic ali nista strasno jer se skoro i ne primeti.

Eh sad da nastavimo, dakle nije strasno sto ona mozda ne voli punije muskarce ali sa druge strane do tog momenta ona je bila luda za njim. On ima 23 god i zavrsen 2 fakulteta, govori perfektno dva jezika,
bavi se sportom, i proputovao je vise zemalja nego sto vecina ljudi moze i da nabroji. Sve u svemu zaista uspesan mladic,koji je i izuzetno kulturan i veoma dobar prijatelj na koga se uvek mozes oslonit bez obzira u kakvi si problemima. Sve prijateljice koje ga znaju kazu da je zaista samo sto se pozeleti moze i da bi ga bilo koja devojka bila srecna da bude sa njim jer je i lep i visak kg se i ne primeti sem ako ne skine majicu. Ova riba je bila totalno poludela za njim, svedelo joj se i njegov karakter i izgled i... sve dok nije videla da ima stomak. Steta jer je zaista bila prelepa ali on definitivno zasluzuke neku mnogo bolju koja ce ga voleti zbog svi njegovi kvaliteta.

Sve ove devojke koje kukaju da su svi danasnji muskarci barabe, siledzije, kreteni itd neka se dobro okrenu oko sebe jer...

Cudno je to kako svi mi tragamo za nekim ko bi nas usrecio a kada nam Bog takvu osobu posalje olako je izgubimo jer nemozemo da je prepoznamo.
 
Zalosno je sto su takvi ljudi u nekim slucajevima diskriminisani....Jako je tesko doneti odluku da zivis svoj zivot za sebe, a ne za druge, retko ko od nas se, priznali mi to ili ne, otrgne od takvog nacina razmisljanja i ceo zivot ili barem vecinu istog provodimo pokusavajuci da zadovoljimo neke nametnute kriterijume....Cinjenica je da ne mozemo biti razvijeni podjednako na svim poljima i to je ono sto mora asap da nam postane jasno jer cemo u protivnom osvanuti jednog dana bez putokaza i bez ideje, a onda smo propali....Sto se tice tvog ortaka, svaka njemu cast i neka bude srecan sto ga je praznoglava lepotica zaobisla....Sorry ako sam malo odstupio od teme, ali osetio sam za potrebu da napisem nesto ovako....Pozdrav....
 
Ne globalizuj! Nismo sve takve. Samo one koje ne znaju sta zele.
Te riba je ispala glupa i on ima srece sto se nije smuvao sa njom. Ako je decko stvarno takav kakvog si ga opisao ne mora da se boji - on zasluzuje normalnu devojku(da ne kazem na svom nivou). Sto bi se zadovoljavao manjim?
To je ono cuveno pitanje sta onako lepa riba radi sa ruznim tipom ili sta prelep tip radi sa ruznom ribom. Pa sigurno ima mnogo vise od lepog lica kod coveka. A to je dusa.
Ne znam koliko se ljudi secaju, ali u spomenarima i leksikonima u skoli kad je pitanje Koju osobinu najvise cenis prvi odgovor je lepota. Sa godinama ako imate da uporedite te svescice videcete da se situacija menja u korist hrabrosti, iskrenosti, humora...
Znaci ta riba je na nivou 5 razreda osnovne. Da se on njoj stvarno svideo, ma kakav stomacic... A ona je Miss pa moze da bira... Neka bira, nacice se neko i po njenoj meri.
 
Princeza na poslu:
Ne globalizuj! Nismo sve takve. Samo one koje ne znaju sta zele.
Te riba je ispala glupa i on ima srece sto se nije smuvao sa njom. Ako je decko stvarno takav kakvog si ga opisao ne mora da se boji - on zasluzuje normalnu devojku(da ne kazem na svom nivou). Sto bi se zadovoljavao manjim?
To je ono cuveno pitanje sta onako lepa riba radi sa ruznim tipom ili sta prelep tip radi sa ruznom ribom. Pa sigurno ima mnogo vise od lepog lica kod coveka. A to je dusa.
Ne znam koliko se ljudi secaju, ali u spomenarima i leksikonima u skoli kad je pitanje Koju osobinu najvise cenis prvi odgovor je lepota. Sa godinama ako imate da uporedite te svescice videcete da se situacija menja u korist hrabrosti, iskrenosti, humora...
Znaci ta riba je na nivou 5 razreda osnovne. Da se on njoj stvarno svideo, ma kakav stomacic... A ona je Miss pa moze da bira... Neka bira, nacice se neko i po njenoj meri.


O jea, it's inside that counts.... :!:
 
Princeza na poslu:
Ne globalizuj! Nismo sve takve. Samo one koje ne znaju sta zele.

Namera mi uopste nije bila da bilo koga globalizujem ili stereotipisem jer sam hvala Bogu do sada opozna dosta predivnih osoba oba pola. Moji komentari su bili upuceni svima onima ( kako zenama tako i muskarcima) koji misle da se knijga moze oceniti po koricama.

By
 
Lens:
Svi kukaju kako nema ljubavi, a onda kad Bog posalje ljubav, kukaju kako pakovanje nije bas onako kakosu ga zamisljali :roll:


Mda, kako lepo receno a ja cu samo da dodam da se dijamanti ne nalaze na povrsini vec moras malo da proceprkas po prasini , ovi sto idu kroz zivot dignuta nosa tesko da ce isti i otkriti , dokle god bulje u nebo.
A dijamant i kad nadjes , pa moras i da se potrudis oko obrade, ne pasuje oma :D :D
 
NIKO_VAZAN:
Princeza na poslu:
Ne globalizuj! Nismo sve takve. Samo one koje ne znaju sta zele.

Namera mi uopste nije bila da bilo koga globalizujem ili stereotipisem jer sam hvala Bogu do sada opozna dosta predivnih osoba oba pola. Moji komentari su bili upuceni svima onima ( kako zenama tako i muskarcima) koji misle da se knijga moze oceniti po koricama.

By
Čini mi se, po tvom opisu da te nešto više od njenih korica i nije interesovalo. Zašto onda misliš da bi ona trebalo drugačije da postupa.
 
pa ako je toliko dobar...moze onda i da smanji taj stomachic.....pored svih pozitivnih osobina koje ima ...shto da ga kvari koje kilo :? :arrow: :? :wink:
 
Zmija naočarka:
NIKO_VAZAN:
Princeza na poslu:
Ne globalizuj! Nismo sve takve. Samo one koje ne znaju sta zele.

Namera mi uopste nije bila da bilo koga globalizujem ili stereotipisem jer sam hvala Bogu do sada opozna dosta predivnih osoba oba pola. Moji komentari su bili upuceni svima onima ( kako zenama tako i muskarcima) koji misle da se knijga moze oceniti po koricama.

By
Čini mi se, po tvom opisu da te nešto više od njenih korica i nije interesovalo. Zašto onda misliš da bi ona trebalo drugačije da postupa.

Molimte procitaj moj prvi post jos jednom :!: Ona mene nije ni interesovala, vec mog ortaka.
 
NIKO_VAZAN:
Zmija naočarka:
Čini mi se, po tvom opisu da te nešto više od njenih korica i nije interesovalo. Zašto onda misliš da bi ona trebalo drugačije da postupa.

Molimte procitaj moj prvi post jos jednom :!: Ona mene nije ni interesovala, vec mog ortaka.

Pa ni tvoj ortak nema sta da se ljuti ako je njega interesovao samo vizuelni prikaz doticne osobe, jer je i nju isto to interesovalo... Ti si o njenom opisu naveo SAMO 'korice' nje... Da se sve ovo desilo sa osobom koja nije 'vizuelno savrsenstvo', ne verujem ni da bi pisao o tome...

A zaista, ako je on tolko 'super' kao sto ti navodis, sto se malo ne potrudi da skine taj stomacic... Ne zbog drugih, nego zbog sebe... To sto ce se popraviti njegov vizuelni izgled je sporedno... Nije zdravo biti debeo, a sto si stariji, to je teze skinuti naslage sala...

Poz.
 
O, još jedna "naftalinuša" od teme...

Neću ni da pitam ko ju je iskopao...
Riba ima pravo da bira. On nije morao da "pokazuje" svoje nedostatke prerano...
Da je igrom slučaja završio sa njom, onda mi moglo i da dođe na dnevni red skidanje kilaže, ovako...
Ma... On će, ako je debeo, da smrša a ona što je glupa...
 
McMillan:
O, još jedna "naftalinuša" od teme...

Neću ni da pitam ko ju je iskopao...
Riba ima pravo da bira. On nije morao da "pokazuje" svoje nedostatke prerano...
Da je igrom slučaja završio sa njom, onda mi moglo i da dođe na dnevni red skidanje kilaže, ovako...
Ma... On će, ako je debeo, da smrša a ona što je glupa...
A ko bi drugi "kopao" tako duboko...zna se
d040.gif

On moze da smrsa a ona da se opameti...tesko...preciznije - nikad!
 
ona je "prelepa" , ma "kao iz bajke"
znaci da je kojim slucajem ona imala taj stomacic ne bi se brojevi telefona nikad ni razmenili...jel' tako?
njemu treba da bude dovoljno da je zavrsio dva fakulteta a o njoj se nista drugo osim njene ljepote ne prica....
a sta ako je ona zavrsila tri fakulteta i ne cijeni ljude koji ne mogu da vode racuna o kilazi?
i ovaj tip koji je postavio temu je bio ilil zaljubljen u nju ili cak u njega
 
NIKO_VAZAN:
Namera mi uopste nije bila da bilo koga globalizujem ili stereotipisem jer sam hvala Moji komentari su bili upuceni svima onima ( kako zenama tako i muskarcima) koji misle da se knijga moze oceniti po koricama.By

Mozda ti to nije bila namera, ali tako je ispalo. On je inteligentan i malo deblji, a ona je prelepa....i to je sve. O noj si samo to napisao, kao da nista sem toga nije vazno. Lepa je i to je dovoljno. Da li taj tvoj drug (i ti, u krajnjoj liniji) gledate nesto drugo sem korica? Da je ona deblja, da nosi naocare i da nije nista narocito fizicki, a da je divna licnost, da li bi savetovao druga da joj pruzi sansu i da vidi "nesto sem korica"? Razmisli o tome...
 
luckastalutkica:
Poznajem ja jednu takvu koja je iz jednog grada koji ima 300 000 stanovnika,zalila se da ne moze da nadje normalnog pa je nasla seljaka iz sela.Mislim da bi joj bolje bilo da je pogledala oko sebe....
Nemoj mnogo da mislis-preopteretices se.
A mozda je nasla bas tog da joj pasuje i valja>!>?
Uostalom sta to tebe briga za nju...
Sta ti bre imas protiv sela i seljaka ili ti njih smatras nenormalnim?????
Seljanko!
Da ti znas kakve stomake i razne druge stvari mi momci sa periferije imamo,ne bi tako pricala:)
 

Back
Top