Min-dža Ratnice

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
I evoluiraše naše forumašice, izboriše se što se bolje moglo.
( Kud je Adam, Evu probo?
I dosadiše mu žena jedna, al' na prevaru ga Eva slaga,
reče: Dragi, ja sam tvoja prava i ostala.)


Gledao sam film : Inglorious Bastards i šta : Monika Beluči............strašno :dontunderstand:
Riba, pardon, p'ička je lepa, lepa.....lepa Lukić nije, nego lepša i zgodnija i takvog tela, da je svaki k'uronja poželi, životinjskim nagonom za sex, bajnog tela koje poseduje, obline vrhunske, što bi se u mom kraju reklo : Al' bi ja ovu j'ebo ! ?
Al' ne vrezi laže, tj. al' ne lezi vraže, tu bi umakalo pola planete( svi muškarci na planeti kojima se diže na ženu ) i nemogućnost probanja ukusa Monikine p'ičke, resto što je ne j'ebe, drka sve u 16.
I što više drka, to bolje j'ebe svoju ženu, a žena ko žena, ne može dugo da izdrži i pica već počinje da se satire od ?ukrca
I rešiše tu par njih kučki, da naprave zaveru, da zajebu muškarce i smanje im želju za sexom :
- Jedna će napraviti softver, tako da sve slike sa Monikinim likom, budu trajno izbrisane i svaki novi pokušaj da se ponovo postave, bio bi nemoguć
- Druga i Treća, obučavaće četvrtu da podmuklo i zverski ubije Moniku Beluči ( muškaci će sigurno ostati zatečeni tragedijom koja im se zadesila )
Sama obuka biće j'ebena ali trajnim naporom volje, Min-dža Ratnica je spremna i da okida i ubije p'ičkom ( u prenesenom značenju - vulva koja može da puca iz AK - 47 i ubije )
Min-dža će nositi sofisticirano odelo, savremene i bezvremene tehnologije - odelo će samo skenirati vlasnicu dresa i prilagoditi ga zgodnijoj formi, toliko da ne smeta u akciji i fiziološkom sranju ( naravno, odelo će menjati boju po vlasnicinom raspoloženju)
ps. Ne zaboravite da Min-dže Ratnice nose extremnu tehnologiju čizama, koje same menjaju oblik; od vojnog do civilnog programa ( http://www.overstock.com/Clothing-S...-Womens-Chain-Gang-Boots/3903800/product.html ), prilagodljiv svakoj i usranoj situaciji.
pps. Šiša se kod stalne frizerke, radi kamuflaže

I konačno, pitanje i predlog : Šta mislite drage k'uronje, koje bi samo forumašice mogle biti u Min-dža storiji : Prva, Druga i Treća i Min-dža ?
Evo i predloga : Milena, Motorna Plivačica, Safari Jahačica i Pekmez Spavaćica
 
EEEE pa i mi konja za trku imamo.
poslati na njih naša četiri Kurco-save.
1 Terminator-spreman na svaku promenu oblika i lako prilagodljiv
2 Rambo-spreman za preživljavanje u svim neljudskim uslovima
3 Bata Živojinović-pobio više nemaca nego što ih se rodilo
4 Ostin Pauers-najveći zavodnik na planeti

pa da vidimo ko bi preživeo od Min-dža ratnica

glasam za broj 5 u tvom postu mislim da je lik do jajja:hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Postavljač je živ dokaz da masturbacija zaglupljuje.

auuuu al sam ja bio glup sa 14 godina, kad sam ga šamarao dva puta dnevno
31_4_11_10[1].gif
 
Jedan moj drug bio na sajmu erotike u Madjarskoj pa je snimio ribu koja svira usnu harmoniku donjim usnama, lepo je zaglavi i odsvira americhku himnu. Eto.

зашто баш америћку

е јес бу/ала, а има толко лепше химне

а јел и застава била некако артиклирана у телесне шупљине?
 
Suprotstavljen ali izmedju sebe ( tako je uvodni post rekao)

ps.I za početak, malo sam se i zaljubio.

Pa,umeju da budu nakostresene jedna na drugu....tacno.Ali zar su muski drugaciji?
Mada je to stvar psihe...:P Imaginarne licnosti ne dozivljavam kao konkurenciju i uopste onda kad nekog dozivis kao konkurenciju znaci da negde duboko sumnjas u sebe.

Inace juce sam dobila film i spremam se da ga odgledam.Kazu da je odlican.Tarantino jeste kreten (u najboljem smislu:P) i volim njegove filmove.

i nemoj samo da kazes da si se zaljubio u Moniku....:P

p.s. a cizme si nasao...***...slicne imam...:P
 
I evoluiraše naše forumašice, izboriše se što se bolje moglo.
( Kud je Adam, Evu probo?
I dosadiše mu žena jedna, al' na prevaru ga Eva slaga,
reče: Dragi, ja sam tvoja prava i ostala.)


Gledao sam film : Inglorious Bastards i šta : Monika Beluči............strašno :dontunderstand:
Riba, pardon, p'ička je lepa, lepa.....lepa Lukić nije, nego lepša i zgodnija i takvog tela, da je svaki k'uronja poželi, životinjskim nagonom za sex, bajnog tela koje poseduje, obline vrhunske, što bi se u mom kraju reklo : Al' bi ja ovu j'ebo ! ?
Al' ne vrezi laže, tj. al' ne lezi vraže, tu bi umakalo pola planete( svi muškarci na planeti kojima se diže na ženu ) i nemogućnost probanja ukusa Monikine p'ičke, resto što je ne j'ebe, drka sve u 16.
I što više drka, to bolje j'ebe svoju ženu, a žena ko žena, ne može dugo da izdrži i pica već počinje da se satire od ?ukrca
I rešiše tu par njih kučki, da naprave zaveru, da zajebu muškarce i smanje im želju za sexom :
- Jedna će napraviti softver, tako da sve slike sa Monikinim likom, budu trajno izbrisane i svaki novi pokušaj da se ponovo postave, bio bi nemoguć
- Druga i Treća, obučavaće četvrtu da podmuklo i zverski ubije Moniku Beluči ( muškaci će sigurno ostati zatečeni tragedijom koja im se zadesila )
Sama obuka biće j'ebena ali trajnim naporom volje, Min-dža Ratnica je spremna i da okida i ubije p'ičkom ( u prenesenom značenju - vulva koja može da puca iz AK - 47 i ubije )
Min-dža će nositi sofisticirano odelo, savremene i bezvremene tehnologije - odelo će samo skenirati vlasnicu dresa i prilagoditi ga zgodnijoj formi, toliko da ne smeta u akciji i fiziološkom sranju ( naravno, odelo će menjati boju po vlasnicinom raspoloženju)
ps. Ne zaboravite da Min-dže Ratnice nose extremnu tehnologiju čizama, koje same menjaju oblik; od vojnog do civilnog programa ( http://www.overstock.com/Clothing-S...-Womens-Chain-Gang-Boots/3903800/product.html ), prilagodljiv svakoj i usranoj situaciji.
pps. Šiša se kod stalne frizerke, radi kamuflaže

I konačno, pitanje i predlog : Šta mislite drage k'uronje, koje bi samo forumašice mogle biti u Min-dža storiji : Prva, Druga i Treća i Min-dža ?
Evo i predloga : Milena, Motorna Plivačica, Safari Jahačica i Pekmez Spavaćica

Ovako :
Učiteljica prvog stepena - Zmajeva
Nosilac ordena spasenja II stepena - Novica
Kurvar ubojica trećeg stepena - Hepi
i Min-dža Ratnica - Pipi
 

Back
Top