Glavom kroz ZID

Reprezentativci BiH teško su podneli poraz od Portugalije u baražu za svetsko prvenstvo, a najburnije je reagovao golman Kenan Hasagić.

Po završetku utakmice Hasagić, koji je sjajnim odbranama spasio ekipu od težeg poraza, više puta je udario glavom u zid, da bi nakon udarca nogom teže povredio skočni zglob. Za sada nije poznato da li se radi o prelomu zgloba.

"Plašsim se da je Hasagić doživeo nervni slom posle utakmice. Momci su veoma burno reagovali, ali to je mlada ekipa i ima mnogo potencijala", rekao je po izlasku iz svlačionice vidno uzbudjen selektor reprezentacije Bosne i Hercegovne Ćiro Blažević.

Kvaliteti Hasagića, 29, često su dovodjeni u pitanje, ali je on odličnim odbranama u Lisabonu i sinoć na Bilinom polju u Zenici dokazao da je s pravom stajao na golu nacionlane selekcije.

Hasagić je karijeru počeo u Rudaru iz Kakna, gde je rodjen, a od 2002. do 2004. godne branio je za Željezničar. Potom je tri sezone bio u turskom Gazijantepu, da bi 2007. prešao u Istanbul.

Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine od 2003. godine branio je na 29 utakmica.
.....
 
Joj, evo moj omiljeni zid.
Haha, ima tonu s*anja, izmenjen je sada malo, ali ga obožavam. :heart:

19xnj7.jpg
 
Joj, evo moj omiljeni zid.
Haha, ima tonu s*anja, izmenjen je sada malo, ali ga obožavam. :heart:

19xnj7.jpg

Дивно.:heart:

Ма, имам свашта. Постере који су ту само да сакрију флеке до кречења, шешире који висе на ексерима, бабушке поређане на полици, својеручне цртеже, фотографије једрењака исцепљене из календара, слику поларне светлости......И ексере бесциљно закуцане у зид.
 
Šta se nalazi na vašem najdražem zidu u vašoj sobi?

Na mom - krvava mrlja ubijenog komarca! :hahaha:

Poznato mi ovo nesto...

Zapravo oduvek me fasciniralo - KAKO ljudi ubijaju bube na zidu a da ne ostave fleku...


Nemam nista na zidovima trenutno posto mi je soba u periodu transformacije...zelim nekako tematski da je uredim ( *** zvuci ko da pravim sweet 16 party a ne da uredjujem sobu)

Lazem - imam ogroman Depeche Mode poster ( tj plakat koji najavljuje cert) i tu je da pokrije fleku od neke mrtve bube...
 

Back
Top