Da li volite rasprodaje?

Volim, ali nikad ne znam tacno gde i kad se desavaju. Ako naletim, odgovara mi cena i roba - udjem, pogledam i mozda kupim. Nekad sam znala da bacam novce kupujuci nesto sto mi i nije neophodno u datom momentu. Mislim da sam dobrim delom naucila da ne preterujem sa tim gomilanjima robe (bar se nadam :roll:), mada mi se nekad i omakne :whistling:.
 
Ne pratim kad su, ali kad naletim obradujem im se, jer tek tad je većina stvari po realnoj ceni. :mrgreen:

u pravu si....to su tad realne....pune cijene....
kakve rasprodaje.....toga bar u gradu kom zivim nema....
ajd' da racunam tera novu....kad snize 70 %....al' roba je totalni nekavalitet....

ili pise rasprodaja....udjes....
kad ljubazna prodavacica kaze
"na rasprodaji je onaj red tamo....." :roll:
 
Volim kada naletim na neku pa fino i bez laktanja budem u stanju da na miru razgledam i probam stvari. Ali to je retkost kod nas. Mahom imam losa iskustva sa rasprodajama, ako nisu ogromne guzve onda nema mog broj skoro pa sigurno. Ono sto vidim na vesalici garant nema u mojoj velicini jer nosim i za odecu i za obucu najcesci moguci broj. Samo iz tog razloga ne volim rasprodaje inace su korisne, nije da nisu:manikir:
 
kako koje godine
jedno vreme su bile lose,slaba snizenja i glupi modeli
a onda su videli da im to ne pravi biznis pa su se vratili na dobre(prosle godine kupih prelepe kozne cizme u san marini za 60€ umesto 120€ pa to je cista usteda :lol: )
ne volim da se guram i od skorije uopste mrzim da idem po prodavnicama pa uglavnom kupujem tu gde radim :roll:
 
Ako primetim da je rasprodaja, a imam love, što da ne, pogledam i kupim, ako je nešto dobro, a jeftinije... ali nisam među onima koji se oštre na rasprodaje ili merkaju neku stvar u izlogu mesecima... rekla sam već mnogo puta, ceo život se oblačim slično ili isto, pa se već odavno ne uzbuđujem zbog kupovine... a stvari zbog kojih bih eventualno mogla da se uzbudim su jezivo skupe i na rasprodaji :lol:
 
...već sam pisala na drugoj temi o tome...da nije rasprodaja teško da bi mogla
šta da priuštim sebi...ne, ne stidim se toga jer to je tako, vremena su teška,
a ne vidim potrebu da se sad foliram i pišem ovde kako eto mogu ako hoću
kad hoću i šta hoću da kupim.........ali i tralalalaaa........:think:

...naravno izvinjavam se svima koji mogu, imaju i ne osećaju ova vremena
kao mnogi...neka im je sa srećom...i neka uživaju...pa i ja sam nekad...:D
 
...već sam pisala na drugoj temi o tome...da nije rasprodaja teško da bi mogla
šta da priuštim sebi...ne, ne stidim se toga jer to je tako, vremena su teška,
a ne vidim potrebu da se sad foliram i pišem ovde kako eto mogu ako hoću
kad hoću i šta hoću da kupim.........ali i tralalalaaa........:think:

...naravno izvinjavam se svima koji mogu, imaju i ne osećaju ova vremena
kao mnogi...neka im je sa srećom...i neka uživaju...pa i ja sam nekad...:D

i opet ćeš :)
 
zato kod nas u novom sadu postoji najlon pijaca,gde kupuju i doktorke i glumice i profesorke ...za bud zasto.kopaju ljudi sa gomila,bez i malo stida i jos uzivaju u tome.pa tako naidjes na gomilu u kojoj je tri stvari za 100 din,pa u kojoj je sve za 100 din,a ima i skuplje markirane robe.ja sam prosle nedelje kupila potpuno novu rezedo mango koznu torbicu za 100 din. obozavam je i obozavam osecaj da sam super prosla.
 

Back
Top