LjiS 2050. - gerontološko odeljenje

marenda*

Elita
Poruka
17.663
drhtave i naborane ruke jedva nabadaju prstima po tastaturi, pored miša kašika lekova, ono dole nam služi samo kad piškimo, srećni što ne nosimo kateter. posmatramo ekran i svet kroz +10 dioptriju i čudna nam ta deca i čudno nam kako to ona danas ašikuju.
al nismo ni mi skroz pasivni, evociramo uspomene na vreme kad se i nama dizalo. e, to su bili dani...
 
drhtave i naborane ruke jedva nabadaju prstima po tastaturi, pored miša kašika lekova, ono dole nam služi samo kad piškimo, srećni što ne nosimo kateter. posmatramo ekran i svet kroz +10 dioptriju i čudna nam ta deca i čudno nam kako to ona danas ašikuju.
al nismo ni mi skroz pasivni, evociramo uspomene na vreme kad se i nama dizalo. e, to su bili dani...

ne, grešiš...mi će simuliramo punu erekciju, a one obilno vlaženje...:per:
 
Poslednja izmena:
drhtave i naborane ruke jedva nabadaju prstima po tastaturi, pored miša kašika lekova, ono dole nam služi samo kad piškimo, srećni što ne nosimo kateter. posmatramo ekran i svet kroz +10 dioptriju i čudna nam ta deca i čudno nam kako to ona danas ašikuju.
al nismo ni mi skroz pasivni, evociramo uspomene na vreme kad se i nama dizalo. e, to su bili dani...

Ne znam za tebe druze,ali moja patka se jos uvek dize..:per:
 
drhtave i naborane ruke jedva nabadaju prstima po tastaturi, pored miša kašika lekova, ono dole nam služi samo kad piškimo, srećni što ne nosimo kateter. posmatramo ekran i svet kroz +10 dioptriju i čudna nam ta deca i čudno nam kako to ona danas ašikuju.
al nismo ni mi skroz pasivni, evociramo uspomene na vreme kad se i nama dizalo. e, to su bili dani...

Znači neki se nisu promenili uopšte??:hahaha::hahaha::hahaha:
 
drhtave i naborane ruke jedva nabadaju prstima po tastaturi, pored miša kašika lekova, ono dole nam služi samo kad piškimo, srećni što ne nosimo kateter. posmatramo ekran i svet kroz +10 dioptriju i čudna nam ta deca i čudno nam kako to ona danas ašikuju.
al nismo ni mi skroz pasivni, evociramo uspomene na vreme kad se i nama dizalo. e, to su bili dani...

Eh... te godine cemo wireles :mrgreen: :amen:
 
bratislaw postavio fotku svoje nove devojke od 60 godina.
efendija postavlja 3D fotke svog penisa...
novalsta zaljubljena u strasnog baju kog je upoznala na druzenju penzionera
lexa se zaljubila definitivno u efendiju
ludopile ponekad navrati na ljis..sad je moderator na forumu 'rucni rad i strikeraj'
pichi se zali da vise ne pogadja anus kao ranije
moderna pevacica je izgubila nevinost sa muskarcem sa kavkaza (111 godina)
sinke ulazi u medicinsku enciklopediju kao covek sa najvecim jajima.
pipi osudjena na 3 meseca zatvora zbog antifeminizma
neizreciva postavlja temu 'sto manja kita to lepsi sex'
 
bratislaw postavio fotku svoje nove devojke od 60 godina.
efendija postavlja 3D fotke svog penisa...
novalsta zaljubljena u strasnog baju kog je upoznala na druzenju penzionera
lexa se zaljubila definitivno u efendiju
ludopile ponekad navrati na ljis..sad je moderator na forumu 'rucni rad i strikeraj'
pichi se zali da vise ne pogadja anus kao ranije
moderna pevacica je izgubila nevinost sa muskarcem sa kavkaza (111 godina)
sinke ulazi u medicinsku enciklopediju kao covek sa najvecim jajima.
pipi osudjena na 3 meseca zatvora zbog antifeminizma
neizreciva postavlja temu 'sto manja kita to lepsi sex'

:rotf: taj film neces gledati....ali evo ti pojencic.....:mrgreen:
 

Back
Top