zgrada SIV-a na novom Beogradu

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
Onolika zgrada zvrji prazna i ja godinama svaki dan prolazim pored nje i toliko je to vremena tako da se nikada nisam ni upitala -zasto je u onolikoj zgradi smesteno samo jedno ili dva ministarstva?
ona zgrada ima mesta da se cela vlada smesti tamo,,pa i skupstina,,i cak ima mesta i za strajkove i mitinge..:)
Takve stvari ne bi remetile prevoz u centru Beograda
Vlada ima u centru 3 zgrade ,,u samom cetru ,,koliko ja znam,,,
Ako moraju da su u centru,,i prave guzvu na parkiralistima itd,,,,
daj da od bivse zgrade siva napravimo prihvatiliste..
i dan danas,koliko porodica sa Kosova zivi u FISKULTURNIM SALAMA,,,
 
Па добро како ти није јасно......ццццц.....сви би ти експери на Теразије........
Зато што је тамо једно велико појило, а ***** треба да пије воду..(чесма у стану ???-шта је то????)....јел по оним вукохебинама одакле су дошли и вода је мисаона именица.........то њима њихова борба дала да имају БоТу за маршала :evil: :evil: :evil:
 
more, treba narod motkama da ih najuri iz centra grada prevo preko Brankovog mosta
i zatvori u tu Palatu a ne da trtljaju na tvu kako su im tamo male kancelarije za kabinete
navikli su na po 150 m2 + saloni + restorani + kupatila .... i slične gluposti, a tamo odakle
su došli nisu svi imali ni ''poljski wc'' !

btw... a od sadašnjih zgrada državne uprave napraviti muzeje i galerije jer ogromna nacionalna
blaga trunu po nekakvim memljivim depoima nikad izložena na pravi način i na uživanje gradjanstva !
 
more, treba narod motkama da ih najuri iz centra grada prevo preko Brankovog mosta
i zatvori u tu Palatu a ne da trtljaju na tvu kako su im tamo male kancelarije za kabinete
navikli su na po 150 m2 + saloni + restorani + kupatila .... i slične gluposti, a tamo odakle
su došli nisu svi imali ni ''poljski wc'' !

btw... a od sadašnjih zgrada državne uprave napraviti muzeje i galerije jer ogromna nacionalna
blaga trunu po nekakvim memljivim depoima nikad izložena na pravi način i na uživanje gradjanstva !

ako je to zvanicno objasnjenje za zgradu siva,,,,?
onda znaci da smo deo naroda cija vlast opet pocenjuje nasu inteligenciju
kakva korist od nacionalnog blaga ako ih niko ne vidi
na kraju krajeva a to postoje muzeji,,zar ne?
 

Back
Top