Jel postoji mogucnost trudnoce u mom slucaju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

anamalinaaa

Početnik
Poruka
2
Prethodnu menstruaciju imala sam 23. oktobra... S deckom sam spavala 13. novembra. Dakle, mislim da mi tad nisu bili plodni dani, tj skoro sam sigurna. No, spavali smo s kondomom u koji je svrsio, aliii.. Ubrzo potom smo nastavili bez, pa se bojim da na njemu nije ostalo nesto sperme :S On kaze da nije, ali se i on pomalo uspanicio od mog straha. Ljudi, HELP! :dontunderstand:
 
Prethodnu menstruaciju imala sam 23. oktobra... S deckom sam spavala 13. novembra. Dakle, mislim da mi tad nisu bili plodni dani, tj skoro sam sigurna. No, spavali smo s kondomom u koji je svrsio, aliii.. Ubrzo potom smo nastavili bez, pa se bojim da na njemu nije ostalo nesto sperme :S On kaze da nije, ali se i on pomalo uspanicio od mog straha. Ljudi, HELP! :dontunderstand:

moguce ako se nije oprao i ispiskio pre nego sto ste nastavili....pa valjda znas da zaostane semene tecnosti u kanalu......uzmi test za trudnocu.....a to za dane....pa ja i imam ovulaciju na neki 20-ti dan od pocetka ciklusa a i menstruacije sam dobijala na 34-35 dana.....
 
Prethodnu menstruaciju imala sam 23. oktobra... S deckom sam spavala 13. novembra. Dakle, mislim da mi tad nisu bili plodni dani, tj skoro sam sigurna. No, spavali smo s kondomom u koji je svrsio, aliii.. Ubrzo potom smo nastavili bez, pa se bojim da na njemu nije ostalo nesto sperme :S On kaze da nije, ali se i on pomalo uspanicio od mog straha. Ljudi, HELP! :dontunderstand:

Neizreciva ti je rekla sustinu ,ali racunanje plodnih i neplodnih dana nije sigurna metoda jer se ovulacija pomera.Imam dva dokaza za to.Eno su u dvoristu,igraju se:)
 
Aj' shto se ovulacija pomjera vec shto znam sa praxe za zenu kojoj je ovulacija npr bila u sredini menstruacije...svashta se zna desiti...a sem toga,po nekom pravilu to tebi jesu bili plodni dani....bar po shkolskom ciklusu od 28-30 dana...nisi rekla koliko ti traje ciklus...

a test nije skup,i vishe ce ti pomoci nego mi...samo shto za test trebash josh malo pricekati...
 
Aj' shto se ovulacija pomjera vec shto znam sa praxe za zenu kojoj je ovulacija npr bila u sredini menstruacije...svashta se zna desiti...a sem toga,po nekom pravilu to tebi jesu bili plodni dani....bar po shkolskom ciklusu od 28-30 dana...nisi rekla koliko ti traje ciklus...

a test nije skup,i vishe ce ti pomoci nego mi...samo shto za test trebash josh malo pricekati...

:) pa i ne mora.....ja sam bila nedelju dana trudna i lepo mi se pokazao test....cak nisam koristila jutarnju mokracu....mislim da pise da se posle 10-tog dana pokaze....u svakom slucaju ako ti pokaze negativno uradi jos jedan posle 10-tak dana ako ne dobijes ili idi kog ginekologa.....
 
Prethodnu menstruaciju imala sam 23. oktobra... S deckom sam spavala 13. novembra. Dakle, mislim da mi tad nisu bili plodni dani, tj skoro sam sigurna. No, spavali smo s kondomom u koji je svrsio, aliii.. Ubrzo potom smo nastavili bez, pa se bojim da na njemu nije ostalo nesto sperme :S On kaze da nije, ali se i on pomalo uspanicio od mog straha. Ljudi, HELP! :dontunderstand:

A sto ste nastavili bez :confused::confused: :roll::roll::roll:

Postoji mogucnost naravno :roll::roll::roll:
 
kako ti je proslo to ??jesi uzimala test ??

zene pomozite mi .. i ako ima neka doktorica..

imam slican problem kao ona..
poslednju menstruaciju dobila 18.novembra.. a spavala sa momkom 5.decembra..
spavali smo bez kondoma,zabavljamo se godinu i po..i prekinuli smo sa odnosom,kad je osetio da treba da svrsi.. medjutim .. kad je svrsio uzeli smo kondom i nastavili.. iii..kondom pukaO :(((
sad ne znam sta da radim ?
da li postoji mogucnost da sam trudna..
s obzirom da nije ni piskio posle svrsavanja a ni oprao ..a kondom pukao ://

odgovorite mi molim vas
 
Prethodnu menstruaciju imala sam 23. oktobra... S deckom sam spavala 13. novembra. Dakle, mislim da mi tad nisu bili plodni dani, tj skoro sam sigurna. No, spavali smo s kondomom u koji je svrsio, aliii.. Ubrzo potom smo nastavili bez, pa se bojim da na njemu nije ostalo nesto sperme :S On kaze da nije, ali se i on pomalo uspanicio od mog straha. Ljudi, HELP! :dontunderstand:

i sta ces sada jadna nebila?:(ququ...crna je tvoja matera..missim..ako jos budes rodila trojke..ondak si ugasila..:neutral:
Ali sada zobiljno,zasto se hebes bez zastite,pilule,ako necete kondome...mislim stvarno..znam da je tesko suzdrazti se...ali hebem mu misa,nisi valjda klinka ili ako jesi,onda nije on?nadam se?!:sad2:
 
kako ti je proslo to ??jesi uzimala test ??

zene pomozite mi .. i ako ima neka doktorica..

imam slican problem kao ona..
poslednju menstruaciju dobila 18.novembra.. a spavala sa momkom 5.decembra..
spavali smo bez kondoma,zabavljamo se godinu i po..i prekinuli smo sa odnosom,kad je osetio da treba da svrsi.. medjutim .. kad je svrsio uzeli smo kondom i nastavili.. iii..kondom pukaO :(((
sad ne znam sta da radim ?
da li postoji mogucnost da sam trudna..
s obzirom da nije ni piskio posle svrsavanja a ni oprao ..a kondom pukao ://

odgovorite mi molim vas

idi na abortus..to je jedina stvar ako si trudna..a ne zelis dete..i ubuduce pamet u glavu..:rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top