Ko je ovde glup?

Ko je ovde glup?

  • Glup je postavljač topika D o (Disappearing one)!

    glasova: 8 25,8%
  • Glup je TZRZ VV (Vojislav Vukčević)!

    glasova: 4 12,9%
  • Glup sam što uopšte učestvujem u ovoj glupoj anketi!

    glasova: 6 19,4%
  • Svi su glupi!

    glasova: 2 6,5%
  • Ništa mi nije jasno!

    glasova: 6 19,4%
  • D o se pravi glup!

    glasova: 1 3,2%
  • TZRZ VV se pravi glup!

    glasova: 4 12,9%

  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
TZRZ VV pojasnio je danas svoju prekjučerašnju izjavu!!! :D
Vukčević: Neprecizna izjava
18567130924b04804104253576553053_extreme.jpg

"U nameri da javnosti objasnim teškoće koje imamo u akciji lociranja hapšenja i transfera Mladića i Hadžića u Hag, već se dva dana interepretira moja neprecizna izjava da je glavni haški tužilac Serž Bramerc u najnovijem izveštaju Savetu bezbednosti Ujedinjenih nacija naveo da Ratko Mladić nije u dometu snaga bezbednosti Srbije"...čita čovek Krstaricu, pismen je znači! (a kako preteći pogled ima počeh čak da se plašim da i sam ne završim u Hagu :))

Na osnovu ove izjave B92 izvodi zaključak: "Tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević saopštio je da Serž Bramerc nijednom rečju nije pomenuo da je Ratko Mladić van dometa državnih organa Srbije. "

Da li je to zaista ono što je TZRZ želeo da poruči ili ćemo već prekosutra biti u prilici da čitamo novo pojašnjavajuće saopštenje? :eek:
 
Poslednji trzaji TZRZa u pokušaju da pobedi u anketi.
Jataci bili šansa

"... Sada je ostvarena potpuna koordinacija službi:orkestar: ,... Fali nam rezultat:...." :rotf:

Na pitanje da li misli da je svojevremeno hapšenje Mladićevih jataka bila dobra odluka odgovara: "... Mislim da je to bio potez koji je umnogome unazadio potragu :think: za beguncima i koji je izvan svake logike obaveštajnog delovanja. :thumbdown: Međutim, tu ima mnogo nedorečenih stvari koje ćemo istražiti... :tajna:" dakako, haška priča bi odavno bila završena, ali "... ja tada nisam bio u Akcionom timu." :maramica:
Upitan da li će kao i Rasim Ljajić podneti ostavku ako do kraja godine ne bude rezultata VV odgovara: "Najbolje je da mi to pitanje postavite 1. januara 2010. godine. z:plez: Odgovorni smo ljudi i poštujem svaku odluku Vlade Srbije." z:dd:
Na konstataciju da su obaveštajne procene do pre godinu dana govorile kako romanijski drvoseča u nekom novobeogradskom bloku hodajući u vunenim čarapama ispod spuštenih roletni, udobno smešten kraj vrućeg radijatora s interesovanjem prati najnovije topike na Krstarici :kafa: i pitanje da li službe znaju šta RM radi sada :kafa: VV odgovara: "... Verujte mi da ima mnogo interesantnih stvari." :zurka:
Konačno, u nameri da izgladi svoj odnos s bezobraznim predstavnicima sedme sile koji uvek pokušaju da izvrnu i preinače ono što kaže, Vukčević izjavljuje: "... Sve to vodi ka slobodnom tumačenju izjava. Kao kad su novinari naveli da sam rekao da je Bramerc u svom izveštaju napisao da Mladić i Hadžić nisu u dometu snaga bezbednosti, što apsolutno nije tačno. :huh: Bramerc to nigde ne navodi, i na ovaj način sam ga doveo u neprijatnu situaciju da se polemiše o nečemu što nije napisao. :thumbdown: Ja ću se ubuduće izuzeti od bilo kakvih komentara. Ostaviću to Rasimu Ljajiću." :sad2:
 
Poslednja izmena:
karla-v.jpg

Prva fotografija

Svojevremeno je (maja 2008) ambasadorka Švajcarske u Argentini Karla Del Ponte nalepila Ratka na vino tj
poslala gospodinu TZRZ Vladimiru Vukčeviću dve boce crvenog vina sorte kaberne sovinjon (berba 2005) na kojoj su bile nalepnice sa likovima Ratka Mladića i Radovana Karadžića. Nedeljnik Vreme je objavio da će boce biti svečano otvorene tek pošto i Ratko Mladić bude izručen Tribunalu, medjutim iz poverljivih izvora saznajemo da je originalni sadržaj jedne od flaša (one sa likom RK) misteriozno nestao pa je odlučeno da se on nadomesti odgovarajućem količinom iste supstance i u tajnosti punionice Apatinske pivare izvrši ponovno zatvaranje i pečatiranje iste. ;)

karla1.jpg

Druga fotografija (primetite razlike!) ;)
 
Poslednja izmena:
Nova postava u tužilaštvu

Možda VV ponekad trabunja i priča besmislice, ali, brate, da nije tako fikasan u prduktivan kao što jeste ne bi ga vlada džabe, kao jednog od samo dvojice iz plejade starih i oprobanih kadrova, predložila na novu (staru) funkciju.
http://3.***************/_fX_vYXycw64/R3GO6mR1X1I/AAAAAAAAAPM/v3zJHPyuRIA/s320/VukcevicVladimir.jpg

Definitivno priznajem poraz! :sad2:
Za nekog ko i pored stotina izgovorenih gluposti i budalaština podje za rukom ne samo da ne bude medju 2.000 pravosudnih upošljenika koji će u predstojećoj reformi sudstva ostati bez posla, već čak bude jedan od retkih koji u ovoj najavljenoj opštoj neće biti deranžiran tako što će mu biti promenjena adresa prebivališta i kome, dapače, svi vrhunski naši stručnjaci, analitičari i teoretičari predvidjaju da će i u vreme sledeće vlade premijera Dačića i potpredsednika Nikolića, Djelića i V. Šešelja juriti odbegle haške optuženike (i to ne samo na teritoriji Srbije, pošto su se ukidanjem viza za ulazak u EU stekli uslovi da i dotična gospoda putuju na zapad) s dobrim izgledima da ih i nadje do početka narednog veka (TAJNUG). ;)
 
Trojac V.V.+R.LJ.+I.D. se stvarno trudi, nema šta!
0101-Reuter.jpg

Poslednji haški begunci - Nova potera za Mladićem

"Policija juče rano ujutru pretresla stanove Dragomira Pećanca,Milorada Pelemiša i Nenada Bursaća, nekadašnjih bliskih saradnika Ratka Mladića i zaplenila dokumenta, fotografije i mobilne telefone..."
Izgleda da su ipak zaboravili da pogledaju ispod jednog od kreveta. ;)


Ega će ga uvate do svetog Nikolu, mož će td ovija klerofašisti da nagrde Vukčevića i dav mu poneki glas. Toj mi je jedina šansa. ;)
 
- Jeste li suzili krug lokacija gde bi mogli da se kriju haški begunci?
- Niko u ovom trenutku ne može da kaže gde su, ali radimo i sprovodimo sve aktivnosti kao da su i Mladić i Hadžić u Srbiji.
- Gde ste poslednji put tražili Mladića?
- Ništa više ne govorimo o Mladiću dok ga ne uhapsimo.
- Ima li on i sad jatake?
- Jasno je da Mladić ne bi mogao sam uspešno da se skriva. Jataci nisu cilj, oni su sredstvo da dođemo do Mladića.
- Pratite li ih? Koliko ih je?
- Neuporedivo manje nego što ih je svojevremeno bilo.
- Njih sigurno nećete hapsiti, pošto ste procenili da je to bilo kontraproduktivno 2006?
- Naš problem se zove Mladić a ne jataci. Sve priče su već ispričane. Bez epiloga ne vredi više bilo šta objašnjavati.

E, aj sad pogodite tajanstvenu ličnost koja je odgovarala izmedju ostalih i na ova pitanja novinara Novosti!
A) Vojislav Vukčević
B) Rasim Ljajić
C) Ivica Dačić

Pomoć prijatelja - Dotični gospodin je pre nekih meseca dana najavio da će dati ostavku: "Početkom godine rekao sam da će Mladić biti u Hagu do kraja godine. Ukoliko se to ne dogodi, podneću ostavku na mesto koordinatora i člana Akcionog tima za saradnju s Tribunalom, zato što se moja procena nije obistinila. Jer, kako bih ja opet u januaru ili februaru objašnjavao nekome da će Mladić biti uhapšen. Pa, svi bi rekli da sam diletant. Moram da snosim konsekvence svojih loših procena. Ne radim to iz političkih razloga, ostaću šef Saveta za saradnju i član Vlade." :D

Pola-pola - Eliminsane su opcije A i C.

Pomoć publike - A=5% B=94% C=1% (to je moj glas ;))
 
Vladimir-Vukcevic-x.jpg


... izražavao sam nadu i uverenje i delio sam optimizam Rasima Ljajića...


"Ne možemo mi biti taoci bilo koga, pa ni Ratka Mladića, ni Gorana Hadžića"

Naglašavajući da je Akcioni tim odlučio da se ne daju izjave o detaljima potrage, Vukčević je potvrdio da su i on i Rasim Ljajić kao koordinatori Akcionog tima više puta izražavali nadu da bi Mladić mogao da bude uhapšen do kraja ove godine.
"Ja sam izražavao nadu i uverenje i delio sam takav optimizam Rasima Ljajića... Videćemo", naveo je on.

Dobar je. Za pozorište. Da nije tužno bilo bi smešno.
 
Тужилац за ратне злочине Владимир Вукчевић !

Функција на којој је подразумева да је он частан човек без мрља. Такође и његова породица.
Али, да ли је тако ...

Госпођа Надежда Вукчевић. - супруга Владимира Вукчевића
Дипломирани правик, радила као заменик или помоћник секретара за градску управу града Београда.
За одлазак у пензију, човек треба да испуни један од два услова (или оба) - године старости или године радног стажа.
Госпођи је је за пензију фалило:
- још само 2 месеца да испуни услов на основу година живота и
- још само 4 месеца да испуни услов на основу радног стажа.

Међутим, госпођа добија разрешење са радног места заменик (или помоћник) секретара за градску управу. Не добија никакво ново решење о постављењу на ново радно место, остаје само тако разрешена. И онда ... суштина. На волшебан начин, поменута госпођа узима отпремнину од 20.000 евра ... а фали јој само 2 месеца да стекне услов за пензију. Значи, узела лову, пријавила се на Биро рада, Биро је води и плаћа 2 месеца, и онда преводи у пензију ! Ејјј ... 2 месеца до пензије, а узима се 20.000 евра за отпремнину. :dash: Ето како се лапа лова, како се краде, како се отима од овог народа ! :sad2:

Питање за Владимира Вукчевића:
''Ко ће господине тужиоче за ратне злочине да ухвати вашу жену и да јој суди за злочин против народа'' !
 
Bramerc: Verujem vlastima Srbije
Iza ovog pompeznog naslova krije se i ovakva Bramercova izjava: "Nisam dobio nijedan razlog da poverujem da Ratko Mladić nije u Srbiji, ali verujem u rad srpskih vlasti."

2539133144b27b650405f3331721212_big.jpg

"Saradnja s Haškim tribunalom je ključna tema Srbije", istakao je Vukčević, dodajući da i svi u regionu moraju moraju da budu svesni odgovornosti zakonske i moralne prema žrtvama i njihovim porodicama. Nego Vladimire, ne pravi se glup, kad vidimo da nisi (ne bi, da si glup, oženio tako sposobnu i sna_lažljivu ženicu) nego deder nama ovde reci gde je to Ratko ako nije u Srbiji. Na Voždovcu, možda? :hahaha:
 

Back
Top