Mala mesta su bolja od velikih z:(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pennaltije?wtf??:dontunderstand:

Ma u smislu dobijas odmah u startu gore karte za to..
Evo recimo u malom mestu vidite se negde, znate se preko nekoga sto posto, zgotivite se, i sledeci put se nadjete sami i moguc je sex :D. Ako ne sex onda barem nesto u tom ranku
U beogradu.. Jednostavno ne xD
Ne znate se najverovatnije preko nikoga,
Tesko je ostvariti komunikaciju
I hate Belgrade z:( z:( z:(
 
Ma u smislu dobijas odmah u startu gore karte za to..
Evo recimo u malom mestu vidite se negde, znate se preko nekoga sto posto, zgotivite se, i sledeci put se nadjete sami i moguc je sex :D. Ako ne sex onda barem nesto u tom ranku
U beogradu.. Jednostavno ne xD
Ne znate se najverovatnije preko nikoga,
Tesko je ostvariti komunikaciju
I hate Belgrade z:( z:( z:(

o boze.cime se ti zamaras:lol::dash:
 
Nisu, veruj mi.
Baš je problem u tome što svako svakog zna.
Kad nekom nešto kažeš, sutra zna pola grada.
I kad se smuvaš s nekim, sutra zna pola grada.
I kad komšiji crkne krava, sutra zna pola grada.
Sve je tako isto, sve je tako monotono...

ali ja gledam ovo samo sa stanovista sexa.. Nicega vise. A meni ne bi bilo montono to i guess nzm.
Mada opet cuo sam da ste vi devojke smislile novu formulu za zayebavanje provincijalnih seljaka da sada tezite ka vecim gradovima, ali opet dok te u tim malim gradovima spavacete sa tim rednecima, a ne sa nama Beogradjanima :(
 
ne rise... u principu, što se toga tiče, isti fazon funckioniše svuda... braco samo malo kad bi izdefiniso mozak, nisi los upste, mogao bi mnogo toga da pretanjiras... a možda ti je mali stojko... ma jbm li ga...
Brate ajde mi sada molim te objasni kako si ovo uspeo da povezes isa cime? z:D
A nije mi jasno, nije istina da funkcionise svuda
Evo recimo kada izadjem u bg, imam izbor od 1000 mesta
U manjim gradovima imam recimo 10.
 
"I kad komšiji crkne krava, sutra zna pola grada." :rotf::rotf:
i sve ostalo istina... :D
evo mali grad... npr postoji 50 ljudi koji imaju predispozicije da ti se svide.. u zhivotu uspetjesh sa njih 10... josh deset tje nekako znati prvih deset,,, pa na njih zaboravish... sa josh 10 tjesh se posvadjati... josh 10 ljudi te jednostavno netje zgotiviti... i poslednjih deset bitje ti kumovi, rodjaci... sestre/bratja tvojih drugova... zauzete... itd...
a i sve se odmah zna... tako da cure vishe paze shta rade..
 
Brate ajde mi sada molim te objasni kako si ovo uspeo da povezes isa cime? z:D
A nije mi jasno, nije istina da funkcionise svuda
Evo recimo kada izadjem u bg, imam izbor od 1000 mesta
U manjim gradovima imam recimo 10.

pa ono, nisi loš a kukas za sex, onda sta je problem...

pa sta... kakve veze ima... ajde u neku ruku kapiram sta hoces da kazes, kao mala varoš, pa šta će moraju između sebe da se razmenjuju, šta će, a bg teže neći na većem tržištu... mada to ti je i plus strana, recimo bg ima više tipskih mesta, turbo folk, house, jazz, under šta sve ne, dok ti se u varoši svodi na fokoteke kafane i under-mesta... ako je to pkazatelj nekog tipa ljudi koji tu izlaze... a sto se sexa tice staro je pravilo il imas dobar izlog il dobru spiku i šta sad... i naravno dobar palamar...samo definistai cilj - meta - realizacija... i realno
 
pa ono, nisi loš a kukas za sex, onda sta je problem...

pa sta... kakve veze ima... ajde u neku ruku kapiram sta hoces da kazes, kao mala varoš, pa šta će moraju između sebe da se razmenjuju, šta će, a bg teže neći na većem tržištu... mada to ti je i plus strana, recimo bg ima više tipskih mesta, turbo folk, house, jazz, under šta sve ne, dok ti se u varoši svodi na fokoteke kafane i under-mesta... ako je to pkazatelj nekog tipa ljudi koji tu izlaze... a sto se sexa tice staro je pravilo il imas dobar izlog il dobru spiku i šta sad... i naravno dobar palamar...samo definistai cilj - meta - realizacija... i realno
Pa ne msm ud ima udela tek kada dodje do samog cina. Sa tim nemam problema
ali imam problema sto nekako se uvek smatram ostecenim, i smatram da zasluzujem vise devojaka D:.
Pazi evo primer, ja ceo zivot zivim u Beogradu, i ziveo sam mali deo kao klinac u USA. A recimo imam bas cool sestru u pancevu. I recimo odem u pancevo, izadjemo mi mozda 3-4 puta. I ja vec znam jedno njih 20-30 njene drugarice ovo ono. Kada idem gradom mogu da se javljam ljudima u roku od 10 dana.
E a vidis u Beogradu za ceo zivot koji zivim u njemu, Ako odem u knez mihajlovu, ili neki klub sanse su da necu nikoga znati tu...
I svi tako su u nekim ZATVORENIM grupama, i ono ne mozes jednostavno da stvoris neki kontankt tako lako :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top