Paklena Masina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.675
Kuciste: Cooler Master uskoro slika
Napajanje: 600w
Maticna: Gigabyte GA-MA770T-UD3P
Procesor: AMD Phenom II X2 550 3.1GHz AM3 Black Edition
Graficka: Sapphire ATI Radeon HD 4890 1GB GDDR5
HDD: 500gb


I igram trenutno COD:MW2 na najvecu rezoluciju na 22incha i sve na High ni jednom nije secnulo.
NFS Shift,GTA 4,Assasin i tako dalje uskoro obavestenje i uskoro cu da uradim video.
 
shvatices kad tad da bacas pare..

U pravu si.
Tehnologija i tehnika veoma brzo napreduju pogotovo u ovoj oblasti.
Moj racunar je star 7-8 godina.U ono doba je bio "paklena masina". Pola godine nakon toga je postao prosjecan racunar. Radi se o AMD Athlonu mislim da je 1.6 Ghz. Tada je imao citavih 512 Ram memorije koju ima i danas. Imao je i ima jos uvijek i hard disk od citavih 80 GB. Naravno, sada ima 3 HD samo sto su 2 od po 300 Gb a onaj stari od 80 GB sluzi jos uvijek.
 
Poslednja izmena od moderatora:
U pravu si.
Tehnologija i tehnika veoma brzo napreduju pogotovo u ovoj oblasti.
Moj racunar je star 7-8 godina.U ono doba je bio "paklena masina". Pola godine nakon toga je postao prosjecan racunar. Radi se o AMD Athlonu mislim da je 1.6 Ghz. Tada je imao citavih 512 Ram memorije koju ima i danas. Imao je i ima jos uvijek i hard disk od citavih 80 GB. Naravno, sada ima 3 HD samo sto su 2 od po 300 Gb a onaj stari od 80 GB sluzi jos uvijek.

pa taj rad, i moj je star 7-8 god, celeron 2.4 , 1 gig ddr 1, 40 gig hdd...nudili su mi novo, al sa ce mi..dok radi radi, kad ne radi uzecu nesto novo za 250 -300 e i cao...:)
 
pa taj rad, i moj je star 7-8 god, celeron 2.4 , 1 gig ddr 1, 40 gig hdd...nudili su mi novo, al sa ce mi..dok radi radi, kad ne radi uzecu nesto novo za 250 -300 e i cao...:)

Upravo tako.
Kada vidim moj racunar i uporedim ga sa racunarima koji imaju mnogo bolje performanse dolazim do zakljucka da je moj bolji.
Evo zasto.
Kad sjednem za bilo ciji drugi racunar prvo cekam da se sistem podigne relativno dugo. Zatim slijedi ono cuveno cekanje AV programa da "odradi" svoje. E onda ako se ide na internet razno-razne blokade, skenovi i sta ti ja znam. Ne, ne kazem da ti racunari po performansama nisu bolji ali ... nije sve ni u performansama.
Mana mog racunara je ta sto ne mogu da instaliram neku od "novijih" igrica sa DVD-a koje uslovljavaju 1,8 Ghz procesor (ako se dobro sjecam). Dobro i ta Ram memorija od 512 je losa... trebala bi da bude malo jaca.
 
Sta seres ti, malo? Sta je tu smesno

aj nemo se nerviras :hahaha:
shvatices kad tad da bacas pare..

LOL :rotf:
Sta bi tek bilo da si rekao nesto tipa kakav amd, intel zakon ili jedan hdd od 500 ce brzo da se napuni, bolje da si uzeo dva pa jos povezao u raid, dupla korist. :D
A realno posto je hdd usko grlo bolje da je uzeo dva makar od po 250-320 i povezao u raid.
 
Nerazumem se toliko u AMD ali najverovatnije je dobra mašina.
Inače ako se voliš igrati (najnovije igrice) i obradu video materijala,grafika onda ti je potrebna stvarno zver a za internet i ofice može i neka od 128mb.
 
Ne razumem sta je razlog postavljanja ove teme?
Nisi trazio nikakvu pomoc ili savet,samo da se pohvalis da si kupio nov komp.
Iskreno,koga to interesuje.
*** nisu ljudi glupi pa da ne znaju da sklope ultra gaming konfu,samo im treba lova i sami to mogu da urade.
Iwan91 je potpuno u pravu,videces sam to.
I gledaj da ne vredjas ljude samo zato sto daju svoje misljenje.
Bez ljutnje,pozz
 
Poslednja izmena:
Kuciste: Cooler Master uskoro slika
Napajanje: 600w
Maticna: Gigabyte GA-MA770T-UD3P
Procesor: AMD Phenom II X2 550 3.1GHz AM3 Black Edition
Graficka: Sapphire ATI Radeon HD 4890 1GB GDDR5
HDD: 500gb


I igram trenutno COD:MW2 na najvecu rezoluciju na 22incha i sve na High ni jednom nije secnulo.
NFS Shift,GTA 4,Assasin i tako dalje uskoro obavestenje i uskoro cu da uradim video.

Ta ploca ima sb710 i acc sto joj daje mogucnost da na phenomu otkljucas i druga 2 jezgra. Bice jos brzi.
 
Ta ploca ima sb710 i acc sto joj daje mogucnost da na phenomu otkljucas i druga 2 jezgra. Bice jos brzi.


j amislim da on zna samo da upali i ugasi, kakvo crno otkljucavanje
laugh.gif
 
Lepo izgleda, verujem da je u mraku uzivo jos bolje ;)
Samo... kad je takva zver unutra trebao si i neko gejmersko kuciste uzeti. Koja je to marka uopste? Lici mi na ono... valjda nije, koje je?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top