Pogadja me to sto ce moja dev posle mene imati jos momaka

bolje da te podaja onih xy sto su je pretanjirali pre tebe, a posle tebe - boli te kyta - tj. potop

mada, da uzmem temu ozbiljno, a da ima takvih muskaraca ima (uglavnom za ove pre), mada i oni posle, nije mi jasno sta tu ima da te pogadja... mislim jedino ako onako plasticno zamisljas sve te palamare koji su rovarili njenom karlicom ili jezicine, sake itd pa ti na mah bude gadno... a ovo posle kao šta, drugi pije iz tvoje flaše pa ti krivo... ma bre džaba kad smo animalni i plitki ko lukavica... devolurajmo u majmune nazad i spasimo svet
 
Ma pazi razumem ja to. Nego me samo zanima kako drugi ljudi imaju taj "problem"
jer razmisljas recimo nekada o tome da je tvoj decko spavao i sa drugom dev, ili ono da ce mozda jednog dana? xD

paaaa...ne
ima ljudi koji razmisljaju i muce sami sebe time tj. znam par
sto se tice mene ne razmisljam o tome, proslo mi kroz misli da..al nisam se sad cimala oko toga
ako bude jednog dana...pa bice, mozes da prihvatis ili se opterecujes time
to vreme sto potrosis razmisljajuci o tome bolje da joj napises ljubavno pismo, uberes ljubicicu il sta znam
 
bolje da te podaja onih xy sto su je pretanjirali pre tebe, a posle tebe - boli te kyta - tj. potop

mada, da uzmem temu ozbiljno, a da ima takvih muskaraca ima (uglavnom za ove pre), mada i oni posle, nije mi jasno sta tu ima da te pogadja... mislim jedino ako onako plasticno zamisljas sve te palamare koji su rovarili njenom karlicom ili jezicine, sake itd pa ti na mah bude gadno... a ovo posle kao šta, drugi pije iz tvoje flaše pa ti krivo... ma bre džaba kad smo animalni i plitki ko lukavica... devolurajmo u majmune nazad i spasimo svet

Tatko! :worth:
 
paaaa...ne
ima ljudi koji razmisljaju i muce sami sebe time tj. znam par
sto se tice mene ne razmisljam o tome, proslo mi kroz misli da..al nisam se sad cimala oko toga
ako bude jednog dana...pa bice, mozes da prihvatis ili se opterecujes time
to vreme sto potrosis razmisljajuci o tome bolje da joj napises ljubavno pismo, uberes ljubicicu il sta znam
Devojke ne vole to. One vole da ih kuliras.
Pisanje pisma ljubavnog=najverovatnije znai raskid xD.
Mada nzm, mozda imam samo bad luck sto nailazim na odredjen tip devojaka xD
 
I ko zna na koji nacin ce je oni dobijati, i ko zna mozda je neko imao mnogo vise devojka nego ja, mozda ovo , mozda ono
ughh mrzim da mislm o tome. Ali zar se ne osetite nekako tako ugrozenim? xD

Брацо, добро је када човек мисли, али само када мисли о садашњости! Чим претерано размишља о томе шта је било у прошлости или шта ће бити у будућности, помало личи на "пророка" или на каквог "вешца", а то није добро! Живи као да ти је данас последњи дан и не мисли на сутра...
Стварно не разумем зашто те то копка, делујеш смешно, мали чо'ече!:roll:
 

Back
Top